بی بی سی را رد کرده است دولت در انتقاد از یک چشم انداز بررسی که گزارش موارد حیاتی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) گم شد از انگلستان ذخایر.

الیور Dowden, فرهنگ, وزیر نوشت: یک شکایت رسمی به بی بی سی مدیر کل تونی هال ادعا شرکت معرض خطر از دست دادن عمومی اعتماد به نفس.

هفته گذشته پانوراما گزارش داد که موارد حیاتی از PPE که برخی از آنها در حال حاضر در تامین کوتاه مدت از سمت چپ بود از انگلستان ذخایر هنگامی که آن را در سال 2009 تاسیس شد.

چندین اتهامات به دنبال جمله که تعدادی از بیمه خدمات درمانی کارگران که مورد مصاحبه قرار گرفتند گزارش شده به اعضا یا حامیان حزب کارگر.

در نامه منتشر شده در بخش ایمیل در روز یکشنبهآقای Dowden نوشت: “من مطمئن هستم که شما توافق می کنید که آن را حیاتی است که اعتماد عمومی نگهداری می شود و در بزرگ سیاه و سفید دیک طولانی شهرت و اعتبار به صورت عادلانه و متوازن گزارش و هرگونه آسیب به آن می تواند عمیقا در مورد.”

آقای Dowden گفت که او مطمئن بود که خداوند سالن “موافقت خواهد کرد که در زمان اوج خطر از اطلاعات غلط و دروغ است مهم تر از همیشه است که بی بی سی ارج نهادن به ارزش ها و استانداردهای ما همه انتظار دارند”.

وی افزود: “مردم باید قادر به نوبه خود به صورت شفاف, unimpeachable, قابل اعتماد, اخبار.”

اما بی بی سی گفت: آن ایستاده برنامه گفتن نگهبان آن را در پاسخ به آقای Dowden نامه در دوره به دلیل.

یک سخنگوی اشاره به بیانیه ای در اوایل این هفته گفت که منابع خود را برای PPE گزارش نمی شد و پزشکان که در ظاهر نشان می دهد.

این سخنگو همچنین دیدگاه های ساخته شده توسط نخست وزیر بوریس جانسون در اوایل این هفته زمانی که او گفت: “من قصد دارم برای به حداقل رساندن مشکلات لجستیکی ما رو در حق گرفتن دنده محافظ برای افراد مناسب در جای مناسب هر دو در بیمه خدمات درمانی و مراقبت از خانه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de