یک مرد بازداشت شده است در لندن پس از ضد قفل معترضان صورت گرفت در آغوش خارج از Metropolitan Police دفتر مرکزی در سرپیچی از اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

این گروه کوچک در حدود 20 نفر دیده می شد در خارج از جدید اسکاتلندیارد روز شنبه با شعار “آغوش کسی که صرفه جویی در زندگی” حمل و نشانه و با شعارهایی مانند “بدن من انتخاب من”.

ویدئوها از اعتراض نیز نشان داد برخی از اعضای گروه نگه داشتن نشانه حمایت بی پایه و اساس تئوری های توطئه ارتباط 5G تکنولوژی به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یکی از فیلم برداری شده بود به عنوان او دور می شد توسط پلیس فریاد “من رضایت نیست” و پس از او حاضر مطابق با سفارش معترضان به خانه بروم و به دنبال مستند قوانین.

همه گردهمایی های اجتماعی مربوط به افراد مختلف خانواده ها ممنوع شده است در انگلستان پس از 23 مارس به عنوان بخشی از اقدامات طراحی شده به سرعت گسترش Covid-19.

“تعداد کمی از معترضان جمع شده بودند در نزدیکی نیو اسکاتلندیارد اوایل امروز” بیانیه ای از دیدار کرد, پلیس گفت:.

“افسران درگیر با معترضان آنها را تشویق به رفتن به خانه و پس از آن پراکنده. یک مرد بازداشت شده است.”

این تظاهرات که شبیه به آن دیده می شود به تازگی در آمریکا که در آن هزاران نفر از مردم جمع آوری و در یک ساحل محبوب در کالیفرنیای جنوبی این هفته در اعتراض به دولت stay-در-خانه سفارش.

فرماندار گاوین Newsom دستور دولت و سواحل محلی بسته شود در اورنج کانتی در روز جمعه پس از جمعیت مردم به مبارزه طلبیده مستند قوانین در آخر هفته گذشته.


اما با وجود این لندن اعتراض در روز شنبه وجود دارد به نظر نمی رسد به حمایت گسترده برای بلند کردن اجسام انگلستان را مستند به زودی.

یک نظرسنجی توسط Opinium منتشر شده در آبزرور روز یکشنبه نشان داد که کمتر از یک پنجم بزرگسالان بریتانیا بر این باور بود که زمان مناسب برای در نظر گرفتن بازگشایی مدارس و رستوران ها و بارها و استادیوم.

آن را نشان داد تنها 17 درصد از پاسخ دهندگان فکر می کردم این حق در حال حاضر در نظر گرفتن بازگشایی مدارس در مقایسه با 67 درصد که فکر میکردند باید بسته باقی می ماند.

بوریس جانسون, نخست وزیر گفته است که بریتانیا است که در گذشته به اوج خود coronavirus اپیدمی و انتظار می رود که دولت برای تنظیم کردن برنامه برای کاهش اقدامات در آینده نزدیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de