money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7117
جیمز مارتین/CNET

نه هر کس است که آماده و مایل به قرار دادن پول خود را به بازار سهام به خصوص در طول زمان coronavirus بحرانبه میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری و اقتصاد به نظر می رسد در سقوط آزاد. چه کمی پول نقد ممکن است شما ممکن است بهتر است در یک حساب پس انداز. به جای به طور بالقوه از دست دادن پول آن فقط سود پول از طریق بهره.

اما همه حساب های پس انداز دارای ویژگی های مشابه و یا ارائه می دهد. و وقتی که می آید به بهترین عملکرد بالا حساب های پس انداز وجود دارد مقدار زیادی از بانک ها در رقابت برای کسب و کار شما. در اینجا تفکیک بین دو رهبر: متحد و مارکوس توسط گلدمن ساکس.

چه بالا و عملکرد حساب پس انداز?

بالا-عملکرد حساب پس انداز است که یک حساب پس انداز است که بدست آورده بهره بیشتر از یک حساب پس انداز به طور منظم. برای مثال در حال حاضر یک Wells Fargo حساب پس انداز درآمد است 0.01% بهره. در هر دو متحد و مارکوس شما می توانید کسب حداقل 1.50% علاقه به نوشتن این مقاله است. به عبارت دیگر شما بازده بازده بالاتر در مقایسه با بانک های سنتی که به معنی پول اضافی در جیب شما.

بالا عملکرد حساب های پس انداز نیز تمایل به هزینه کمتر و پایین تر حساب حداقل مورد نیاز برای گرفتن آغاز شده در مقایسه با به طور منظم و حساب های پس انداز.

ادامه مطلب: بهترین robo-مشاوران در سال 2020

متحد در مقابل مارکوس: در یک نگاه

پس از بالا و عملکرد حساب های پس انداز متفاوت ارائه می دهد و حفاظت در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی برای نگاه کردن به هنگام مقایسه متحد و مارکوس.

متحد

مارکوس

حداقل سپرده

$0

$0

APY

1.50%*

1.55%*

برداشت در هر ماه

6

6

هزینه

اضافه برداشت: $25; بازگشت سپرده: $7.50; بیش از حد معاملات: $10 در هر; خروجی داخلی سیم: 20 دلار

هیچ کدام

چگونه به سپرده

انتقال بانکی پرداخت مستقیم سیم, انتقال, ایمیل, چک

انتقال بانکی پرداخت مستقیم سیم, انتقال, ایمیل, چک

FDIC بیمه

بله

بله

*همانطور که از آوریل سال 2020

نگه داشتن در ذهن است که سالانه درصد بازده — یا APYs — در نوسان است. این APY که شرکت های لیست امروز ممکن است همان کار را در چند ماه یا سال از هم اکنون. نرخ بهره متغیر تمایل به رها کردن زمانی که فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش میدهد. در گذشته متحد و مارکوس کاهش یافته است نرخ در حدود زمان تغذیه ساخته شده است که کاهش نرخ بهره.

نه متحد و نه مارکوس شارژ ماهانه و تعمیر و نگهداری هزینه های است که برخی از بانک ها به طور منظم انجام دهید. این هزینه معمولا میآید تا وقتی که شما قطره زیر یک مقدار خاصی دلار یا ضربه نیست و نوع دیگری از آستانه تعیین شده توسط بانک.

ادامه مطلب: بهترین نرم افزار مالیات برای سال 2020: TurboTax, H&R Block, TaxSlayer و بیشتر مقایسه

چه متحد ارائه دهد ؟

متحد است که یک رهبر در بانکداری آنلاین به دلیل آن را یکی از اولین آنلاین-تنها بانک ها وجود داشته باشد. آن را نه تنها ارائه می دهد عملکرد بالا حساب پس انداز, اما شما همچنین می توانید بررسی کنید:

  • پول حساب بازار
  • سی دی
  • جامعه جراحان ایران
  • چک کردن حساب
  • خانه و تامین مالی خودکار
  • خود اعلام کرد سرمایه گذاری و مدیریت اوراق بهادار

با بسیاری از ویژگی های آن را آسان برای اضافه کردن یکی دیگر را به لیست خود را از طریق یک عملکرد بالا حساب پس انداز. بنابراین اگر شما یک وام خودرو از طریق متحد, شما ممکن است تصمیم به باز کردن ایرا یا حساب دیگری نیز وجود دارد. که راه شما می توانید مدیریت حساب های متعدد در یک وب سایت.

ادامه مطلب: بهترین نقدی پشت کارت های اعتباری در سال 2020

چه مارکوس ارائه می دهد ؟

مارکوس ندارد هر آنچه هزینه اما می گوید که خود را به شخص ثالث بانک ممکن است به اتهام هزینه برای فعالیت های خاص. برای مثال اگر یک انتقال از شخص ثالث خود را از بانک باعث می شود شما را به رها کردن زیر خود را حداقل حساب مورد نیاز وجود دارد, شما ممکن است ضربه با یک هزینه است.

اما مارکوس خواهد شد حساب خود را اگر شما لازم نیست که هر گونه وجوه در آن وجود دارد پس از شما آن را باز کنید. شما باید 60 روز از زمانی که شما برای باز کردن حساب خود را برای اضافه کردن پول به آن و یا شما می تواند در صورت بسته شدن حساب.

مارکوس توسط گلدمن ساکس ارائه می دهد نه تنها با عملکرد بالا پس انداز بلکه سی دی و وام. طیف وسیعی از محصولات است که به عنوان گسترده ای به عنوان متحد اما داشتن هیچ هزینه ممکن است جذاب ترین بخش.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed


15:52

متحد در مقابل مارکوس: کدام یک برای شما مناسب است ؟

حساب پس انداز شما را انتخاب کنید پایین می آید به آنچه شما دنبال آن هستید از یک شرکت خاص. متحد و مارکوس مشترک زیادی دارند: حداقل موجودی برای شروع یک شبیه APY و همان راه به حرکت در اطراف.

اما متحد به کشت دیگر محصولات است که می تواند شما را مانند باز کردن یک حساب پس انداز وجود دارد که ارزش این راحتی. برای مثال شما می توانید سهم ایرا به طور مستقیم از حساب پس انداز خود را.

مارکوس هر چند دارای هزینه کمتر نسبت متحد حتی اگر متحد است که در صف مقابل در مورد آنچه شما شارژ. این ممکن است عامل تعیین کننده در تصمیم گیری خود را.

نگه داشتن در ذهن این محدودیت ها از هر دو متحد و مارکوس در تصمیم گیری خود را. اگر شما برنامه خود را با استفاده از حساب پس انداز زیادی از شش برداشت در هر ماه برای هر دو متحد و مارکوس ممکن است احساس بیش از حد محدود است. شما ممکن است بخواهید به نگاه به یک حساب کاربری با کمی انعطاف پذیری بیشتر مانند یک Wealthfront حساب نقدی یا بهبود روزمره حساب — که هر دو ارائه نامحدود رایگان, نقل و انتقالات.

ادامه مطلب: چگونه Wealthfront, بهبود و دیگر robo-مشاوران مدیریت پول خود را

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de