philips-xxl-air-fryer-1

هوا fryers محبوب جایگزین سنتی سرخ کردن و پخت.

کریس مونرو/CNET

من شده است به مقدار زیادی از نمایشگاه های دولت و من پیدا کردم یک چیز درست باشد: همه چیز به سلیقه بهتر سرخ شده. اما من واگذار که dunking پوشیده با نان, غذاهای سوزاننده به روغن داغ است که شاید نه سالم آشپزی روش.

هوا fryers محبوب جایگزین. شما یک ترد به پایان رسید محصول بدون روغن.

خوب برای ما هوا fryers هستند در همه جا می بینم. این مد روز آشپزخانه fryers قطعا راحت است. از سوی دیگر مردم خدمت شده اند تا بال مرغ و نان شیرینی حلقوی گزش از کوره و آون توستر اجاق برای چندین دهه در حال حاضر.

به طوری که روش باعث می شود بیشتر حس ؟ در اینجا نگاهی به جوانب مثبت و منفی از اجاقهای همرفت هوا fryers و توستر اجاق.

هوا fryers: یک ترفند اسبان و یا تخصص باید-دارا?

هوا fryers کار با گردش هوای داغ در اطراف مواد غذایی خود را. این همان رویکرد سنتی اجاقهای همرفت اما وجود دارد چند تفاوت کلیدی.

کالین مک دونالد/CNET

در حالی که اندازه کامل اجاق همرفت و هوا سرخ هر دو با استفاده از یک فن به حرکت هوای گرم در اطراف یک air fryer گردش هوا با سرعت بیشتری در داخل یک محفظه کوچک, بالا بردن سرعت روند پخت و پز. هوا fryers همچنین استخدام یک سبد به بیشتر به طور مساوی گردش هوای داغ در اطراف پایین از مواد غذایی خود را.

محبوب هوا fryers مانند ساده آشپز HF-898 می توانید هزینه به عنوان کمی به عنوان $66 و مناسب در آشپزخانه خود را. هوا fryers هستند سالم تر از سرخ کردن عمیق و وجود دارد هیچ خطر چرب ظروف سرباز یا مسافر. باید به شما خرید ؟ اما این بستگی دارد که چه شما در حال پخت و پز.

ما آزمایش هوا fryers قبل از, و متوجه شد که در حالی که آنها انجام آنچه آنها ادعا می کنند بسیاری از غذاهای بیرون آمدن فقط به عنوان خوب یا بهتر در یک اجاق معمولی.

هنوز هم برخی غذاها تمایل به بهتر-مناسب برای تهویه سرخ کردن. پوشیده با نان مواد غذایی مانند پنیر موزارلا چوب, کتلت مرغ و هالاپینیو poppers تمایل به کرایه بهتر از چیزی شبیه بال مرغ پخته یا برگر بتس.

اجاقهای همرفت: زمان آزمایش و مادر تایید شده

اگر شما یک اندازه اجاق همرفت در خانه خود را و نمی خوردن بسیاری از غذاهای سرخ شده, یک air fryer ممکن است سخت تر به فروش برساند.

اجاقهای همرفت استفاده از تکنولوژی مشابه و در بسیاری از موارد تولید به همان اندازه خوب یا بهتر مزه مواد غذایی از یک آشپزخانه air fryer. اگر فر شما را شامل نمی شود همرفت هوا سرخ کن ممکن است کمک به پل شکاف وقتی که می آید به ترد پخت و پز.

چگونه شما می دانید اگر اجاق گاز خود را با استفاده از انتقال گرما پخت? بررسی پشت دیوار. اجاقهای همرفت شامل یک فن ساخته شده را به عقب فر. آنها در دسترس هستند در گاز یا برق و در نتیجه خوب و حتی پخت. برخی از کوره شامل هر دو به طور منظم (فن خاموش) و همرفت (فن) در حالت. برخی از پایان بالاتر کوره عبارتند از “درست” یا “اروپا” حالت که در آن یک عنصر حرارت در اطراف فن اضافی برای گرم هوا.

شما نمی توانید یک سبد برای گردش هوا در زیر مواد غذایی خود را, اما با استفاده از بو دادن قفسه و یا پان می رود راه طولانی در تکرار جریان هوا.

ظرفیت یکی بزرگ تر مورد توجه است. اندازه کامل فر قادر خواهید بود به طبخ مواد غذایی بیشتری را نسبت به یک استاندارد air fryer. اگر شما در حال میزبانی دوستان و یا پخت و پز برای یک خانواده بزرگ فر را از بین بردن نیاز به چند دسته.

amazon-smart-oven-1
کریس مونرو/CNET

وجود دارد مقدار زیادی از هوشمند همرفت گزینه برای آشپزخانه خود رابیش از حد. اگر شما علاقه مند در مواد غذایی هوشمند تشخیص 499 $ ژوئن فر است بهترین شرط بندی شما برای هوش مصنوعی است که کمک می کند تا شما طبخ غذاهای خاص به کمال است. آمازون منتشر شده خود را $250 آشپزخانه اجاق همرفت (که همچنین مایکروویو). آن را تحویل بزرگ تمام جوجه ها در آزمایش ما با این نسخهها کار با الکسا دستورات صوتی و اسکن می تواند غذاهای بسته بندی شده به صورت سفارشی پخت و پز.

بدون جابجایی است و نه راه سرد جدید برای طبخ مواد غذایی خود را. و بله, به طور منظم اجاق گاز با استفاده از انرژی بیشتر و زمان بیشتری طول می کشد به پیش گرم کردن. هنوز همرفت پخت بهتر هوا fryers در بسیاری از ما طعم تست به خصوص وقتی که می آید به مواد غذایی نیست که پوشیده با نان یا یخ زده. در بازار برای یک اجاق ؟ ما اجاق گاز, راهنمای خرید یک محل عالی برای شروع است.

توستر اجاق: متوسط واسطه

می خواهم هر تابع در یک جعبه کوچک? سلام به توستر. این کارت های وحشی لوازم خانگی ادعا می کند به انجام این کار بسیار با کمی. بهینه سازی شده برای تنقلات و غذا توستر اجاق می تواند مفید باشد برای برخی از مواد غذایی است.

دسته های کوچک از مواد غذایی مانند پیتزا گزش موزارلا چوب و حتی کوکی ها را به خوبی به اندازه کافی در یک توستر. شما می توانید از تخصص حالت برای برخی از مواد غذایی مانند کوکی ها و یا پیتزا و برخی از مدل ها حتی شامل هوا سرخ کردن. ما زمان مورد علاقه $150 پاناسونیک FlashXpressیک توستر که aced ما آزمون و دارای هزاران نفر از نظرات مشتریان.

هنگامی که شما را به چیزهایی مانند واقعی نان تست و یا یک پیتزا به اندازه کافی بزرگ برای بیش از یک نفر توستر اجاق نیست بهترین گزینه است. قرار دادن نان تست خود را در یک توستر و پیتزا را در فر. این است که چگونه شما می توانید بهترین نتایج.

است که می گویند توستر اجاق ارزش آن را ندارد. آنها قطعا ارائه قابلیت های بیشتری نسبت به هوا سرخ کن. آنها پیش گرم کردن سریع تر و با استفاده از کمی انرژی کمتر از اندازه فر و شما نمی باید بودجه خود را برای خرید یک.

اگر شما به دنبال یک کمتر از اندازه کامل پخت و لوازم خانگی و من می خواهم برای یک توستر با هوا سرخ گزینه قبل از اینکه من می خواهم به خرید یک air fryer خود را در آن.

نتيجه گيری

اگر در آپارتمان خود را ندارد اندازه کامل فر توستر اجاق گاز راه رفتن است. سعی کنید با یک air fryer تابع ساخته شده و شما می توانید بیشتر همه کاره برای جفتک انداختن خود را. اگر شما در حال حاضر خود فر به خصوص یکی با همرفت شما نمی شود دور توسط یک air fryer عملکرد.

اگر شما از طرفداران پوشیده با نان منجمد, مواد غذایی, داشتن هوا سرخ در اطراف موجب صرفه جویی در زمان و انرژی در مقایسه با اجاق های همرفت و آشپز آنها را تقریبا به عنوان به خوبی.

مانند بسیاری از بخش هایی از یک مادر تصمیم به اضافه کردن لوازم خانگی کوچک پایین می آید به عوامل شخصی مانند بودجه فضای ضد و چگونه اغلب شما طبخ انواع خاصی از مواد غذایی است. هر یک از این لوازم دارای جوانب مثبت و منفی. در پایان روز, بهترین لوازم برای شما یکی از شما می خواهیم با استفاده از ترین.

ادامه مطلب:

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه به خرید یک توستر نیست که وحشتناک


2:12

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de