دیوید الیوت اول فکر کردم از تیراندازی یک الک برای کمک به تغذیه خانواده و دوستان در ژانویه هنگامی که ایالات متحده گزارش داد که اولین رمان coronavirus مورد.

الیوت مدیر اورژانس در بیمارستان صلیب مقدس در تائوس در نیومکزیکو همیشه می خواستم برای رفتن به بزرگ-بازی شکار و با همه گیر كردن وجود دارد به نظر می رسید هیچ زمانی بهتر به سعی کنید برای پر کردن فریزر خود را با رایگان-محدوده فوق العاده-گوشت بدون چربی است.

بنابراین برای اولین بار در زندگی اش با وجود داشتن یک تفنگ یا به شکار حیوانات بزرگ او قرار داده و نام خود را در برای جدید مکزیک سالانه الک مجوز قرعه کشی.

ادامه مطلب: Coronavirus ممکن است به طور موقت گوشت نمایند. اما قیمت های بالاتر را آخرین دیگر خواهد شد

با برخی از گوشت ایالات متحده آمریکا پردازنده توقف عملیات به عنوان کارگران بیمار قرار می گیرند شرکت های هشدار دهنده کمبود و افراد زمان بیشتری را بر روی دست خود و احتمالا کمتر پول به علت خاموش شدن ناگهانی و اخراج او در میان تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها تبدیل به شکار برای مواد غذایی با توجه به وزارت امور خارجه داده و شکار قرار گرفتند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من درک می کنم برخی از مردم ممکن است هدایت می شود مانند شاخ و یا نوعی از شکوه و عظمت. من نمی خواهم به انجام این کار گفت:” الیوت, 37, که دریافت باارزش مجوز به شلیک به یک گوزن در یک منطقه از شهرستان تائوس که در آن گله از حیوانات چراندن در دشت های گسترده ای نکردم با آتشفشانهای خاموش.

الیوت قصد دارد به قرض گرفتن تفنگ و شاید حتی یک اسب برای حمل الک پشت به وسیله نقلیه خود را پس از شکار در ماه نوامبر. “من می خواهم به مطمئن شوید که آن را پاک انسانی شات به عنوان آنجا که ممکن است و گرفتن یک دسته از مواد غذایی است.”

بازی ماهی و سازمان از مینه سوتا به نیومکزیکو گزارش داده اند که افزایش یا مجوز شکار, خرید و فروش مجوز برنامه های کاربردی و یا هر دو این بهار.

باید کانادایی بود نگران کمبود گوشت?

باید کانادایی بود نگران کمبود گوشت?

ایندیانا شاهد 28 درصد پرش در ترکیه مجوز فروش در اولین هفته از فصل به عنوان شکارچیان به احتمال زیاد به زمان بیشتری برای رسیدن به جنگل گفت: مارتی بنسون سخنگوی دولت-وزارت منابع طبیعی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اسلحه گرم تولید کنندگان گزارش داده اند که فروش را افزایش می دهد و FBI انجام شده 3.74 میلیون چک پس زمینه در ماه مارس, یک رکورد برای هر ماه.

که به دنبال کاهش 255,000 در تعدادی از شکارچیان بين 2016 و 2020 بر اساس خدمات شیلات و حیات وحش مجوز داده 2 درصد سقوط به کمتر از افراد جوان در زمان فعالیت شکار طرفداران می گویند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هنک جنگل با کیفیت Deer انجمن مدیریت انتظار دارد که یک تجدید حیات پس از بسیاری از آمریکایی ها خالی دیدم گوشت قفسه در فروشگاه مواد غذایی برای اولین بار در طول ماه های مارس و آوریل است.

ادامه مطلب: کانادا گوشت و سیب زمینی مشکل: بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید غذایی زنجیره تامین

“مردم شروع به در نظر گرفتن اعتماد به نفس و که در آن مواد غذایی خود را می آید از” گفت: جنگل شکارچی پژوهش و آموزش گروه. “ما همه متولد شکارچیان.”

روان پاک’

معلمان Brian Van نول و ناتانیل ایوانز در 4 صبح به سعی کنید برای اولین بار به جنگل های اطراف تائوس به شکار بوقلمون وحشی.

ایوانز, مدرسه راهنمایی معلم دیده می شود بسیاری از مردم وسیله پرندگان این سال است.

شیوع کروناویروس: تولید نیاز به کم کردن سرعت برای کمک به جسمی در فاصله گوشت بسته بندی گیاهان: Meinama

شیوع کروناویروس: تولید نیاز به کم کردن سرعت برای کمک به جسمی در فاصله گوشت بسته بندی گیاهان: Meinama

یک شهر عضو شورا و همچنین او از شکار نه فقط برای مواد غذایی و اما به ارتباط مجدد با خود را در زمانی که او هدایت Taos’ پاسخ به همه گیر و همچنین آموزش کلاس های آنلاین.

“آن بوده است بسیار مهم است برای من که قادر به بیرون رفتن و نوع پاک ذهنی من کارت و فقط رفتن و در حال حاضر شما واقعا باید به حال و آرام و گوش دادن” گفت: Evans, 38, که در مارس شات 17-پوند پرنده.

برخی از ایالات آمریکا از جمله واشنگتن و ایالت ایلینوی بسته دولت اراضی به عنوان ویروس گسترش باعث National Rifle Association به لابی فرمانداران به نگه داشتن آنها را باز به مردم اجازه می دهد به شکار برای مواد غذایی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مقامات در واشنگتن صادر 10 شکار غیر قانونی اتهامات بین مارس 25 و 26 آوریل در مقایسه با سه سال-در اوایل دوره دولت ماهی ها و حیات وحش بخش گزارش شده است.

ادامه مطلب: تفسیر: فروشگاه های مواد غذایی واقعا اجرا شده است و از مواد غذایی در طول همه گیر — اینجا چرا

‘یک ایده خوب’

نینا استافورد, 42, یک پیمانکار ساختمان از فایت گرجستان کشته اولین گوزن در ماه ژانویه است. او در توصیف این تجربه به عنوان “هیجان انگیز و اندوهناک برای آهو.”

“Coronavirus تنها ساخته شده من می خواهم برای رفتن و انجام آن بیشتر از آن است که من لازم نیست که احساس ترس از وعده غذایی بعدی از رفتن به آمده گفت:” استافورد که رشد سبزیجات و میوه.

مطمئن باشید سهام از گونه های وحشی مانند ترکیه می تواند تنها به حفظ بسیاری از شکارچیان. حیات وحش محیط زیست مایکل چمبرلین و برت ذغال سنگ از ترس ترکیه موجود کاهش جمعیت خواهد steepen این بهار.

امنیت غذایی نگرانی های رو به رشد به عنوان coronavirus بحران همچنان ادامه دارد

امنیت غذایی نگرانی های رو به رشد به عنوان coronavirus بحران همچنان ادامه دارد

ترکیه شکارچی اعداد در مدیریت حیات وحش در مناطق گرجستان افزایش 47 درصد در این سال از سال 2019 در حالی که بوقلمون کشته در اولین 23 روز از فصل گل رز 26 درصد با وجود هیچ افزایش اخیر در پرنده اعداد کارشناسان محیط زیست به ترتیب به دانشگاه جورجیا و دانشگاه ایالتی لوئیزیانا نوشت: در یک گزارش با استناد به وزارت امور خارجه از منابع طبیعی داده های اولیه.

نه تمام متحده گزارش داده اند که افزایش در شکار کردن لایسنس برنامه ها با هر دو ایالت کالیفرنیا و فلوریدا شاهد کاهش می یابد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: انتظار می رود قیمت های بالاتر نه کمبود مواد غذایی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس کارشناس می گوید:

هنوز بازی بزرگ مانند گوزن می تواند مشابه فشار در پاییز به عنوان شکارچیان باید زمان بیشتری برای حداکثر کردن “کیسه محدودیت” که در مورد گرجستان 12 حیوانات محیط زیست گفت.

گوزن شکار در بسیاری از کشورهای در حال محدود به یک حیوان در هر شکارچی که به تساوی یک مجوز در سالانه قرعه کشی. الیوت می بیند هیچ حرکت نزولی به پرداخت 60 دلار برای یک برچسب است که می تواند اجازه می دهد او را به نزدیک به 200 پوند گوشت را اگر او می تواند یک گاو الک.

“این نه فقط به خاطر آنچه که در جهان در حال حاضر. رک و پوست کنده من را ندارد که پول زیادی پس مانند این است که فقط یک ایده خوب به هر حال گفت:” الیوت.

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de