13 تن از مو بافت مشکوک به از اردوگاه های اقامت اجباری ضبط شده توسط مرز ایالات متحده

مقامات فدرال در نیویورک روز چهارشنبه کشف و ضبط یک محموله از بافت و دیگر لوازم جانبی زیبایی مشکوک ساخته شده از

توسط SALAMNEWWS در 12 تیر 1399

مقامات فدرال در نیویورک روز چهارشنبه کشف و ضبط یک محموله از بافت و دیگر لوازم جانبی زیبایی مشکوک ساخته شده از موی انسان گرفته شده از مردم قفل شده در داخل یک اردوگاه.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی مقامات آسوشیتدپرس گفت که 13 تن (11.8 متریک تن) مو محصولات به ارزش حدود $800,000 شد در حمل و نقل.

ادامه مطلب: COVID-19 آلوده 234 نفر در 2 چینی زندانها مقامات بالا از کار اخراج شدند

"تولید این کالا به منزله بسیار جدی نقض حقوق بشر و بازداشت منظور در نظر گرفته شده است برای ارسال یک روشن و مستقیم پیام به همه اشخاص به دنبال به انجام کسب و کار با ایالات متحده است که غیر قانونی و غیر انسانی شیوه های تحمل نخواهد شد و در ایالات متحده عرضه زنجیره ای گفت:" برندا اسمیت معاون اجرایی کمیساریای از CBP را از تجارت است.

این دومین بار در این سال که CBP است سیلی یکی از نادر آن بازداشت سفارشات در محموله های مو بافت از چین بر اساس سوء ظن است که مردم آنها را در صورت نقض حقوق بشر. این دستور استفاده می شود به نگه داشتن ظروف حمل و نقل در ایالات متحده بنادر از ورود تا زمانی که آژانس می تواند به بررسی ادعای تخلف است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Rushan عباس یک اویغوری آمریکایی فعال که خواهر یک پزشک رفت و گم شده در چین تقریبا دو سال پیش است و اعتقاد بر این بود قفل شده در یک اردوگاه گفت: زنانی که از مو بافت باید در مورد فکر می کنم که ممکن است آنها را ساخت.

'لطفا به ما کمک': توجه داشته باشید در بر داشت تسکو کارت کریسمس مدعی زندان, کار
'لطفا به ما کمک': توجه داشته باشید در بر داشت تسکو کارت کریسمس مدعی زندان, کار

"این بسیار دلخراش برای ما," او گفت:. "من می خواهم مردم را به فکر می کنم در مورد برده داری مردم امروز در حال تجربه. خواهر من نشسته است و در جایی که مجبور به چه مو, قطعات؟"

چهارشنبه حمل و نقل ساخته شده توسط Lop شهرستان Meixin مو محصول شرکت. Ltd. در مارس مشابه بازداشت شده و در Hetian Haolin مو لوازم جانبی شرکت. Ltd. اگر چه این بافت بودند مصنوعی و انسان آژانس گفت. Hetian Haolin محصولات وارد شد توسط سیستم عامل در Duluth, Georgia و من و من مو مستقر در دالاس. من و من را بافت به فروش می رسد تحت بی گناهی تجاری به سالن ها و افراد در سراسر ایالات متحده

هر دو از صادر کنندگان در چین دور غرب سین کیانگ منطقه که در آن بیش از چهار سال گذشته دولت به بازداشت حدود 1 میلیون یا بیشتر قومی ترک اقلیت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از اقلیت های قومی هستند برگزار شد در اردوگاه های اقامت اجباری و زندانها جایی که آنها در معرض ایدئولوژیک نظم و انضباط مجبور به محکوم کردن خود به دین و زبان و جسمی مورد آزار قرار گرفته. چین طولانی مشکوک به Uighurs که عمدتا مسلمان از پناه دادن به گرایش های جدایی طلب به دلیل مجزا فرهنگ و زبان و دین است.

Samples of Pre-stretched Innocence EZBRAND Professional Antibacterial Braid hair extensions from I&I Hair Corporation, purchased in May, are seen in this photo in New York on Wednesday, July 1, 2020. Federal authorities in New York on Wednesday seized a shipment of weaves and other beauty accessories from I&I and other importers suspected to be made out of human hair taken from people locked inside a Chinese internment camp. (AP Photo/Wong Maye-E)
نمونه های از پیش کشیده بی گناهی EZBRAND حرفه ای ضد باکتری بهم تابیدن و بافتن مو الحاقات از من و من مو, شرکت خریداری شده در ماه مه دیده می شود در این عکس در نیویورک در پنج شنبه, جولای 1, 2020. مقامات فدرال در نیویورک روز چهارشنبه کشف و ضبط یک محموله از بافت و دیگر لوازم جانبی زیبایی از من و من و دیگر واردکنندگان مشکوک ساخته شده از موی انسان گرفته شده از مردم قفل شده در داخل یک اردوگاه. (AP Photo/ونگ Maye-E). AP Photo/ونگ Maye-E

گزارش AP و دیگر سازمان های خبری بارها و بارها نشان داد که مردم در داخل اردوگاه های اقامت اجباری و زندانها که تماس فعالان سیاه و سفید "کارخانه" در حال ساخت ورزشی و سایر پوشاک محبوب در ایالات متحده آمریکا مارک.

AP سعی در بازدید Hetian Haolin مو لوازم جانبی شرکت. بیش از یک سال پیش در طی یک تحقیق به کار اجباری در داخل اردوگاه. اما پلیس به نام راننده تاکسی گرفتن AP روزنامه نگاران به این منطقه سفارش راننده به نوبه خود بازگشت و هشدار داد که کابین را هماهنگ شد و در حال پیگیری است.

از جاده روشن بود کارخانه –صدر با "Haolin مو لوازم جانبی" در حروف قرمز — بود و حلقه دار با نرده سیم خاردار و دوربین های مدار بسته و ورودی مسدود شده بود helmeted پلیس. در سراسر خیابان آنچه در ظاهر به یک مرکز آموزشی در صدر بود با شعارهای سیاسی اعلام کرد "این کشور به قدرت" و اصرار مردم به اطاعت از حزب کمونیست. معلوم بود که آیا این کارخانه بخشی از یک مرکز بازداشت, اما بازداشت شدگان سابق در بخش دیگر از سین کیانگ توصیف کرده اند در حال رفت و به کار در حصار محافظت ترکیبات در طول روز گرفته شده و به اردوگاه های اقامت اجباری در شب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: چین مجبور است از کنترل تولد در Uighurs. کارشناسان آن را 'نسل کشی'

چینی وزارت امور است گفت: هیچ کار اجباری و نه بازداشت اقلیت های قومی.

"ما امیدواریم که برخی از مردم در ایالات متحده می تواند خود را خاموش عینک رنگی به درستی درک و عینی و منطقی نظر عادی اقتصادی و همکاری های تجاری بین چین و آمریکا شرکت" این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

در ماه دسامبر گذشته سین کیانگ مقامات اعلام کرد که اردوگاه بسته شده بود و همه بازداشت شدگان بود "فارغ التحصیل" ادعا دشوار است برای اثبات مستقل داده شده تنگ نظارت و محدودیت در گزارش خود در منطقه است. برخی از Uighurs و قزاق ها گفته اند AP که بستگان خود را آزاد شده اند اما بسیاری دیگر می گویند عزیزان خود باقی می ماند در بازداشت بودند و محکوم به زندان و یا انتقال به کار اجباری در کارخانه های.

خانواده کانادایی زندانی در چین برای 10 سال در جستجوی پاسخ
خانواده کانادایی زندانی در چین برای 10 سال در جستجوی پاسخ

در حالی که تعرفه ها و embargoes بیش از مسائل سیاسی نسبتا شایع است, آن را بسیار نادر برای دولت ایالات متحده برای جلوگیری از واردات تولید شده توسط کار اجباری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سال 1930 تعرفه عمل ممنوع کسانی که واردات اما دولت تنها قانون اجرا 54 بار در گذشته 90 سال است. بسیاری از کسانی که ممنوعیت 75% مسدود کالا از چین و اجرای ramped تا پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما تقویت این قانون در سال 2016.

تشکر. کریس اسمیت گفت که در حالی که این اتهامات از کار اجباری هستند هولناک, "متاسفانه آنها تعجب آور نیست."

"این احتمال وجود دارد که بسیاری از کار برده محصولات ادامه به بر روی کامپیوتر کاربر آن را به فروشگاه های ما" گفت: اسمیت نیوجرسی جمهوری خواه که گرفته است سرب بر ضد قاچاق انسان قانون.

ادامه مطلب: اویغوری تبعید در کانادا, ترس, خانواده, دوستان, در, چین در میان COVID-19

در ژوئن 17, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به امضا دو حزبی اویغور حقوق بشر سیاست عمل 2020, محکومیت "نقض فاحش حقوق بشر است مشخص شده گروه های اقلیت قومی مسلمان در منطقه سین کیانگ در چین است."

قبلا خواستار آن عبور مجلس نانسی پلوسی تقبیح آنچه او به عنوان توضیح داده شده در چین جرم حبس عقیم سازی اجباری و سرکوب روزنامه نگار.

"پکن اقدامات وحشیانه هدف قرار دادن مردم اویغور در حال خشم را به جمعی وجدان جهان" او در بیانیه ای گفت.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن