دستگاه تصفیه آب صنعتی

فروش نصب و راه اندازی دستگاه های صنعتی که میتوانید اینجا ببنید، توان تولید آب تصفیه شده 75,150,200,300,500 متر

توسط SALAMNEWWS در 18 شهریور 1400

فروش نصب و راه اندازی دستگاه های صنعتی که میتوانید اینجا ببنید، توان تولید آب تصفیه شده 75,150,200,300,500 متر مکعب در طول شبانه روز مخصوص تصفیه آب گلخانه، تصفیه آب کشاورزی، تصفیه آب مرغداری های کوچک و بزرگ، تصفیه آب استخر پرورش ماهی، فیلتر تصفیه آب صنعتی، تصفیه فاضلاب صنعتی، تصفیه آب استخر، سونا و جکوزی و … بر اساس نیاز شما انجام می دهد.

سیستم‌های تصفیه آب صنعتی

سیستم RO یا reverse osmosis فناوری جدید در امر تصفیه آب و جداسازی املاح محلول در آب می باشد. این سیستم ها به صرفه ترین و دقیق ترین در دنیا هستند.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

ابزار دقیق

ابزار دقیق ها در دستگاه شامل گیج ، سنسور ها ، کلید های و لو پرسر سوئیچ و غیره می باشد که وظیفع محافظت از دستگاه و اجزای آن را دارند.

فلومتر دیجیتال

فلومتر دیجیتال به منظور آندازه دبی آب تولید، فاضلاب و یا ریسایکل را در واحد زمان دارد.

سنسور تی دی اس

سنسور تی دی اس در مسیر آب خروجی تصفیه شده یا همان پرمیت برای اندازه گیری املاح موجود در آب یا همان tds و EC را بر عهده دارد.

های‌پرشر و لو پرشر

این قطعه قبل و بعد از پمپ ها به منظور خارج نشدن پمپ از نمودار و نقش محافظتی را برای پمپ ایفا می کند

کدورت سنج

نصب این قطعه در دستگاه به ما این اطمینان را میدهد که پیش تصفیه ها کار خود را به درستی انجام داده اند یا خیر.

لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی

لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی همان طور که در قسمت فوق ذکر کردیم (قیمت سیستم آب شیرین کن صنعتی) با تغییر در برند، جنس و تعداد یک قطعه در آب شیرین کن صنعتی یا همان سیستم تصفیه آب قیمت آن تغییر می‌کند که به صورت تک به تک به آب ها خواهیم پرداخت.

کاربرد دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی کاربرد بسیاری دارد که از جمله آنها می توان به استفاده در صنایع (صنعتی و کشاورزی) دارد با توجه به مشکلات زیادی که در تامین آب جهت آشامیدن و مصارف دیگر وجود دارد استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی این روز ها نمود بیشتری پیدا کرده است.

دستگاه تصفیه آب کشاورزی

دستگاه تصفیه آب جهت مصارف کشاورزی عمدتا" در مناطقی که از داشتن آب مناسب جهت کشت محصول محروم می باشند کاربرد فراوانی دارد با توجه به هزینه بالای تمام شده آب تصفیه در صنایع کشاورزی در اکثر جاهایی که از دستگاه تصفیه آب صنعتی جهت تامین آب مصرفی استفاده می کنند. از سیستم آبیاری هوشمند و یا قطره ای استفاده می کنند تا از هدر رفت آب جلوگیری کنند. همیشه یکی از مشکلاتی که خریداران دستگاه تصفیه آب با آن دست به گریبان هستند قیمت این نوع از دستگاه می باشد که با توجه به راندمان تولید بعد از گذشت زمان هزینه آن جبران می شود. و مدت کمی جبران می شود.

زمان تعویض ممبران صنعتی

زمان تعویض ممبران دستگاه تصفیه آب صنعتی یکی از چالش های می باشد که بهره بردار دستگاه با مواجه می باشد از این رو شرکت های سازنده ممبران هر کدام زمانی را برای آن تعیین می‌کنند تعیین زمان بندی می‌تواند در شرایطی درست باشد که تمامی مراحل عملکرد دستگاه تصفیه آب طبق برنامه شرکت سازنده ممبران پیش برود. معمولاً هیچ وقت این زمانبندی به صورت روتین و دقیق نمی باشد چراکه با توجه به بالا رفتن آنالیز آب همچنین استفاده از مواد شیمیایی مصرفی درون دستگاه همیشه این زمان تغییر می کند.

پارامترهای مهم در تخریب ممبران دستگاه تصفیه آب صنعتی

وجود کلر در آب

وجود یک ماده اکسید کننده قوی همچون کلر در تماس با ما ممبران می‌تواند طول عمر آن را به صورت چشمگیری کاهش دهد. که مدت تخریب آن بستگی به میزان کلر و زمان و تماس آن با ممبران می باشد. لازم به ذکر می باشد که ممبران هایی از جنس پلی آمید در مقایسه با ممبران از جنس سلولز استات در مقابل کلر آزاد بسیار آسیب پذیر می باشد.
و ممبرانهای پلی آمید در صورتی که بین 200تا 1000ساعت با میزان کلر باقی مانده درون آب در حدود pp1 در تماس با فرد بسیار آسیب پذیر می باشد و تغییر این عدد در طول عمر من بر آن تاثیر مستقیم می‌گذارد.

گرفتگی ممبران ناشی از ذرات معلق درون آب

از اساسی ترین موارد افت عملکرد دستگاه تصفیه آب وجود ذرات معلق درون آب می باشد که به اصطلاح باعث(گرفتگی ممبران) می‌شود استفاده از دستگاه فیلتر شنی و سیستم های پیش تصفیه می توان در گرفتگی من بر آن تاثیر مستقیم داشته باشد از این رو می بایست فیلترهای پیش تصفیه به صورت دوره ای و دقیق چک شوند چک شوند. تا از(foling) جلوگیری شود