خرید بک لینک دائمی وانبوه [ با 320+ مشتری راضی] - سوپروب

این روش شامل استفاده از وب Crawler است که شباهت زیادی به خزیدن در وب سایت دارد و در واقع نیاز است تا صفحه سایت

توسط SALAMNEWWS در 30 شهریور 1400

این روش شامل استفاده از وب Crawler است که شباهت زیادی به خزیدن در وب سایت دارد و در واقع نیاز است تا صفحه سایت را مشاهده کنند. پیوند خوبی برای کمک به وبلاگ شما برای رتبه بندی کلمات کلیدی شما ، شامل آن دسته از کلمات کلیدی در متن لینک می باشد. اگر در گذشته برای بهینه سازی سایت خود دچار اشتباه بوده اید و اکنون متوجه شدید که تعداد زیادی بک لینک با کیفیت پایین در سایتتان قرار دارند که به وب سایت شما آسیب می رسانند، می توانید برای حذف کردن آنها اقداماتی انجام دهید. بیشتر بر روی تصویت صفحه اصلی و برند خود کار کنید زیرا با تقویت صفحه اصلی میتوانید این ارزش را به تمام صفحات خود نیز منتقل کنید ، و در آخر اینکه مراقب الگوریتم ها و آپدیت های گوگل باشید و همواره به شکلی لینک سازی کنید که طبیعی به نظر برسد . در واقع تمام سئو خارجی اجرای همین اصل بالا می باشد. اگر سایت A و سایت B در یک حوزه فعالیت داشته باشند و هر دو از لحاظ سئو داخلی خوب کار کرده باشند، هر دو سایت یک رتبه یکسان کسب خواهند کرد؟

چگونه برخی از وب سایت های رقیب شما با یک بروزرسانی ساده، تمام تلاشی که شما برای کسب رنک یک کشیده بودید را کنار زده و در جایگاه شما قرار می گیرند (آن هم بدون محتوای با کیفیت)؟ اما از آنجا که برخی سایت ها در سالها اخیر از روشهای غیراصولی برای ساختن و افزایش تعداد بک لینکهای خود استفاده کردهاند، گوگل با حساسیت بیشتری به بررسی بک لینک های یک سایت می پردازد. عموماً خرید بک لینک به این صورت انجام می شود که شما یک یا چند کلمه کلیدی اصلی را از سایت خود انتخاب می کنید و از سایت دیگری می خواهید که در مطالب خود از این کلمه کلیدی استفاده کند و لینک مورد نظر شما را در آن قرار دهد. استراتژی لینک سازی به این معنی است که میزان لینک دهی به سایت های دیگر یا دریافت لینک از سایت های مختلف، طبیعی باشد و شما با برنامه ریزی دقیق، بر اساس کلمات کلیدی، به صورت هدفمند، لینک دریافت کنید.

در این روش تنها کاری که باید انجام دهید این است که لینک وب سایت خود را با سایتهایی که به نوعی مشابه با مکمل شما هستند، قرار داده و متعاقباً لینک سایت آنها را در سایت خود قرار دهید. از آنجا که این اطلاعات توسط پلت فرم تجزیه و تحلیل دنبال می شود، در گزارش ها نشان داده می شود. با این حال عدهای قصد دارند تا این راه صد ساله را یک شبه طی کرده و در همان ابتدای کار خود را بالا بکشند. یک نفر با مراجعه به لینک از طریق داشبورد خود چیزی را مشاهده نمی کند، اما هزاران بازدیدکننده در یک دوره کوتاه زمانی به آن اضافه می شوند. بک لینک اسپم یک نوع هرزنامه است که از طریق تجزیه و تحلیل وب با استفاده از ابزار وب مستر گوگل قابل مشاهده است و معمولا مدیر وب سایت می تواند آن را ببیند. یکی از تکنیک های ارزشمند تهیه پست مهمان با هدف ساخت بک لینک است. یا باید هزینه کافی پرداخت نمایید یا زمان لازم را برای ساخت بک لینک رایگان صرف نمایید.

اگر به دلایلی سرور شما پربار است، ممکن است بازدیدکنندگان زمان زیادی را برای باز شدن صفحه صرف کنند. • چرا برخی از روش اسپم استفاده می کنند؟ اساسا اسپم Ghost اجازه می دهند تا داده هایشان به طور مستقیم به سرورهای گوگل آنالیتیکز ارسال شود و وارد سایت شما شوند. هر گاه سایت یا وبلاگی، لینک سایت شما را در صفحه ای از سایت یا وبلاگ خود قرار دهد، به آن لینک داده شده به سایت شما را بک لینک می گویند. از این راه گوگل متوجه میشود که نباید این لینکها را در رتبهدهی سایت شما استفاده کند. البته این امر به اندازه وب سایت هم بستگی دارد و اینکه ترافیک به چه میزان موجب پیشبرد سایت شما می شود. در حالت ایده آل، صاحب سایت خودش متوجه می شود که سایت شما مرتبط است و لینک یکی از مقالات شما را در سایت خود می گذارد یا آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد.

چگونه می توان در حالتیکه جذاب است از به عبارتی راهبردهای شبکه سریال را به لاگ به شیوه یا بدون نقاشی از کلاه سپید استعمال را مشاهده کنید تا بتوانید سوئیس خود را از بین ببرید بک لینک PBN و بتوانید از آنها استفاده کنید؟ در این قسمت لیستی از لینکهای خارجی سایت را مشاهده خواهید کرد و میتوانید ببینید که هر لینک از طرف کدام سایت، وبلاگ، شبکه اجتماعی یا انجمن به سایت شما داده شده است. در سایدبار وبلاگ، سایت و فروم ها به عنوان لینکهای روزانه قرار گرفتهاند. اگر مطلب شما مفید و لذت بخش باشد افراد برای لینک کردن به آن بسیار راغب خواهند بود. اما از طرفی پس از اینکه وبمستران و سئوکارها از این موضوع سو استفاده کردند، این کمپانی هرروز در پی روش هایی بود که پارامتر های دیگری را جایگزین بک لینک کند. نکته اصلی این است که زیاد وسواس به خرج ندهید.

راههای برای دریافت بک لینک رایگان وجود دارد که در این مقاله به بررسی چند مورد از آنها میپردازیم. می توان این نوع ربات اسپم ها را با استفاده از فایل های htacess مسدود کرد. مسئله اصلی اینجاست که می توان تجزیه و تحلیل بازاریابی را با پوشش گزارش ترافیک قانونی مختل کرد که این امر موجب نگرانی برخی از وبمسترها شده است. اما دوباره تاکید می کنیم که این نوع ربات اسپم رایج نیست. اسپم های کرالر (Crawler): یک نوع به نام اسپم های Crawler یا خزنده هستند که البته زیاد رایج نیستند. هیچ وقت گمان نکنید که چون بک لینک خریداری نموده اید، دیگر هیچ نیازی به سئو داخلی و تولید محتوا ندارید. شاید شما وقت کافی برای نوشتن پست مهمان نداشته باشید. این نشان می دهد که از طریق اسپم ها می توان ترافیک جعلی و تعداد بازدید های سایت را افزایش داد که راهکار هوشمندانه و غیراخلاقی برخی از وب مسترهاست البته ناگفته نماند بسیاری از رقبا نیز برای اینکه یک سایت افت کند لینک سایت رقیب را در سایت های اسپم قرار می دهند بنابراین باید مراقب بود و هر چند وقت یکبار بک لینک های سایت را مورد بررسی قرار داد. تا سال ها قبل اگر شما میخواستید یک سایت را با کلمات کلیدی مشخصی سئو کنید کافی بود آن کلمه را در صفحه مربوط به خودش صدها بار تکرار میکردید و سپس بک لینک های بسیار زیادی را برای آن ثبت میکردید در مدت کوتاهی شما به صفحه اول نتایج جستجو میرسیدید و هیچگونه مشکلی هم برایتان پیش نمی آمد .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن