بک لینک چیست و چه طور میتوانیم یک بک لینک قدرتمند بسازیم؟

اگر جز افرادی هستید که تعداد انبوهی از backlink را خریداری کرده اید؛ باید متاسفانه به شما بگوییم که سایتتان وا

توسط SALAMNEWWS در 1 بهمن 1399

اگر جز افرادی هستید که تعداد انبوهی از backlink را خریداری کرده اید؛ باید متاسفانه به شما بگوییم که سایتتان وارد لیست اسپم گوگل شده است! در اینده میتوانیم این تعداد را کاهش دهیم. شما باید یک اندازه و حجم استانداردی را برای تصاویر خود مدنظر داشته باشید. این ابزار یک قابلیت منحصربفرد دارد که هنگام خراب بودن لینک آن را به رنگ قرمز نشان میدهد. همچنین، در صورتی که از کیفیت لینک های سایتتان اطلاع کافی ندارید؛ می توانید با ابزار بررسی لینک های شکسته و خراب، این موضوع را بررسی نمایید. پیشنهاد می کنیم اگر دچار مزرعه لینک و یا pbn شده اید، از طریق سرچ کنسول، آنها را پاک و به گوگل اعلام کنید تا بعد از بررسی سایتتان، شما را از لیست اسپم خارج کند. اما، این بدان معنا نیست که بکلینکها تاثیر خود را به طور کامل از دست داده باشند؛ به گونهای که هنوز هم تاثیر چشمگیری در بهبود رتبه وبسایت و سئوی خارجی دارد.

اگر محتوای شما جالب و کاربردی باشد, کاربران لینک سایت شما را در وبسایت خود خواهند گذاشت. اگر محتوایی از سایت شما در حال جذب لینک ها است می توانید این مطالب را به افراد دیگر پیشنهاد بدید که از این راه بتوانید لینک های بیشتر دریافت کنید. بک لینک برای سایتها بسیار مهم است و تمامی سایتها سعی میکنند برای مطالب خود بکلینکهای ارزشمندی را ایجاد کنند. لینک شدن صفحه اصلی سایت: اگر همه به صفحه اصلی شما لینک بدهند و به مطالب سایت شما لینک ندهند جای نگرانیست، زیرا این مورد هم باعث میشود بک لینک به بک لینک بد تبدیل شود. در جواب باید بگوییم که بله خرید بک لینک pbn میتواند برای یک سایت مضر باشد در صورتی که پی بی ان ها به درستی کانفیگ نشده باشند به راحتی مضر بودن آن PBN را مشاهده خواهید کرد که در بسیاری از موارد میتواند موجب جریمه شدن سایت شما و در بسیاری از موارد میتواند موجب پنالتی شدن سایت در آن کلمه شود. به نوعی میتوان گفت پیشرفت شما در نتایج جستجو بستگی به نوع PBN شما دارد اگر پی بی ان اجرایی قوی باشد و از نظر گوگل ناشناس میتواند به راحتی در سخت ترین کلمات نیز شما را به رتبه های برتر برساند.

کاربر نیز میتواند با مدیر سایت مربوطه ارتباط برقرار کند و از او درخواست کند تا لینک سایت خود را به جای لینک شکسته درج کند. این صفحه صرفاً چیزی که مردم در گوگل میبینند را بازتاب میدهد. ابزار ساخت بک لینک رایگان، یکی از ابزارهای ارائه شده در بخش آنالیز سئوی سایت است. بسیاری از ابزارهای لینکساز رایگان وجود دارند که بدون هیچ هزینهای میتوان از آنها استفاده کرد. آسان ترین راه برای ساخت بک لینک رایگان، استفاده از ابزار ساخت بک لینک رایگان است. شرکت رایاپارس با تلفیق دانش و استراتژی، ابزارهای سئو را به صورت رایگان عرضه کرده است؛ تا مدیران سایت ها و وبمستران بتوانند با استفاده از ابزار سئو، نقاط ضعف وب سایتشان را تشخیص دهند. نحوه ساخت بک لینک، همیشه جز دغدغه های وب مستران و مدیران سایت ها است. شما می توانید به جای تکرار عینی کلمه کلیدی در کل متن، از مترادف های آن نیز استفاده کنید.

پس شما هم باید دست به کار شوید و از این روشها برای ایجاد بک لینک استفاده کنید. برای استفاده از آن ابتدا باید URL مورد نظر خود را وارد کنید. آیا می توانم وب سایت را فقط با PBN رتبه بندی کنم؟ تمامی این کار ها برای این است که حتی مخاطبان سایت شما هم به این دید به سایت های pbn شما نگاه کنند قرار است به آنها کلی معلومات اضافه کنید و یا در سایت های شما زمان زیادی سپری کنند. برخی تصور می کنند فقط با لینک دادن به کلمه کلیدی مدنظرشان ، زودتر به نتایج اول گوگل می رسند در صورتی که اصلا اینطور نیست. اگر بخواهیم منطقی به جریان ساخت بک لینک در فروم ها نگاه کنیم ، ایجاد لینک فقط در فروم ها قطعا ایراد دارد، در واقع تمام لینک ها نباید در فروم ها ایجاد شود. لینک سازی و روش های آن موضوع پیچیده و گسترده ای است.

اگر سایت هایی که در شبکه PBN موجود می باشد فقط به سایت های زیر مجموعه خودتان لینک داده باشند باعث جریمه گوگل می شوید. برای دریافت بک لینک بر اساس قوانین سئو کلاه سفید، باید به طور طبیعی از دیگر سایت ها به وب سایت شما لینک داده شود. یعنی با کمی بی دقتی در نحوه دریافت بک لینک، ممکن است به طور کلی از نتایج گوگل حذف شوید. اگر جزء افرادی هستید که خودتان لینک سازی را انجام می دهید؛ دقت کنید که backlink، راه رفتن روی خط جریمه گوگل است! نکته مهم در backlink، کیفیت محتوای شما است. مهم مسئله در این موضوع شناسایی سایت های مرتبط و معتبر می باشد. وب سایت های مشهور در سراسر جهان از اینفوگرافی استفاده می نمایند.اینفوگرافی اغلب در رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد و به خوبی می تواند به شما در ساخت بک لینک با کیفیت و تقویت سئو سایت کمک نماید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن