غربی توسعه موزه آماده سازی برای تغییرات در میان COVID-19 همه گیر

فاز 4 ساسکاچوان را بازگشایی نمی کند که تاریخ مجموعه ای نشده است, اما آن را متوقف کرده مکانهای مانند غربی توسعه

توسط SALAMNEWWS در 30 اردیبهشت 1399

فاز 4 ساسکاچوان را بازگشایی نمی کند که تاریخ مجموعه ای نشده است, اما آن را متوقف کرده مکانهای مانند غربی توسعه موزه از نقشه برداری از زندگی چه چیزی را مانند زمانی که آنها مجاز به باز کردن درهای خود را.

"در حال حاضر ما به دنبال در عملیات ما" مدیر عامل جوآن Kanigan گفت. "چگونه ما در حال راه اندازی, چگونه ما گالری گذاشته ما هدیه مغازه ها; تلاش برای کشف کردن بهترین راه است که ما می توانیم اجازه می دهد مردم را به حرکت را از طریق نمایشگاه ما را در حالی که حفظ تمام اجتماعی فاصله مورد نیاز است."

ادامه مطلب: ساسکاتون غربی توسعه موزه به دنبال تصاویر برای coronavirus نمایشگاه

تعداد بازدید کنندگان و فاصله در موزه فقط چند چالش مواجه WDM. سختگیرانه ضد عفونی پروتکل در محل به طور فزاینده ای دشوار برای یک موزه به عنوان برخی از آثار نمی تواند رسیدگی لازم را تمیز کردن.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"شما نمی توانید bleach به برخی آثار" Kanigan گفت. "بنابراین ما در حال نگاه کردن به راه های مختلف از تمیز کردن و یا نگه داشتن آن (مورد) به طور کامل از دسترس است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: نصب و راه اندازی در غرب توسعه موزه یادبود پایان جنگ جهانی اول

همه چیز را نگاه بسیار متفاوت برای موزه در آن زمان آنها دوباره باز به عنوان آنها در حال حاضر به لغو همه اضافی تابستان برنامه نویسی.

در سمت روشن Kanigan می بیند یک فرصت برای کاربران به تجربه WDM مانند قبل از هرگز هنگامی که آن را دوباره باز ،

"ایجاد فرصت هایی برای صمیمی تر داستان سرایی," او گفت:. "بنابراین کوچکتر گروه از مردم (به آنها) بیشتر از فرصت به صرف زمان بیشتری را در فضاهای باز و در تعامل با تاریخ ما در راه است که واقعا ممکن است که بسیاری از مردم در اطراف."

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب