مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین متون پرچم به عنوان اسپم بودن: آنچه شما باید بدانید - CNET

پیام های متنی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هستند که پرچم و مسدود شده است. کمپین استدلال می کند این است که سر

توسط SALAMNEWWS در 4 مرداد 1399
gettyimages-1223057457

پیام های متنی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هستند که پرچم و مسدود شده است. کمپین استدلال می کند این است که سرکوب سیاسی بیان.

گتی
این داستان بخشی از انتخابات سال 2020, CNET پوشش از اجرای رای گیری در ماه نوامبر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی گزارش شده است که برخورد با بی سیم حامل Verizon, AT&T و T-Mobile بیش از اینکه متن آن پیام باید مسدود شود به عنوان هرزنامه.

بیش از ژوئیه چهارم آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات توده متن پیام فشار مسدود شده بود توسط ضد اسپم مانیتور که کار با حامل های بی سیم با توجه به سیاست. یک کسب و کار خودی داستان اضافه شدن جزئیات بیشتر در مورد Jared کوشنر سفید خانه مشاور ارشد و پسر در قانون از رئیس جمهور و تماس تلفنی او با سه ملی ما حامل های بی سیم.

حرکت پرسش در مورد چگونه موثر این انبوه پیام های متنی -- یک ابزار کلیدی برای بسیاری از سیاستمداران -- خواهد بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. آن را نیز می درخشد نور را در جهان همتا-به-همتا متن پیام که در اصل طراحی شده برای افراد ارسال یک تعداد انگشت شماری از پیام اما از آنجا که شرکت تصمیم گرفتند با مبارزات سیاسی شرکت ها و اشخاص دیگر -- اغلب به دلایل قانونی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید: آن پیام های متنی به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط کمیسیون ارتباطات فدرال و تلفن و قانون حمایت از مصرف کننده و ناودان حرکت برای جلوگیری از آنها را.

"هر گونه تلاش توسط حامل برای محدود کردن مبارزات انتخاباتی از تماس با حامیان خود است, سرکوب, سیاسی, سخنرانی," گفت: یک سخنگوی کمپین.

T-Mobile و Verizon کاهش یافته است به نظر. AT&T در دسترس نیست برای نظر.

پس چه اتفاقی افتاد ؟ ما باید برخی از پاسخ ها برای کمک به شکستن این وضعیت است.

چه اتفاقی افتاد به روی پیام های متن?

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فرستاده شده بیش از 1 میلیون پیام ضعیف مانیتور که حامل استخدام برای جلوگیری از اسپم. به عنوان یک نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه گرفته شده نیست.

چگونه این توده های متنی کار می کند ؟

مبارزات سیاسی ضربه بزنید شرکت های مانند فشار یا RumbleUp که استخدام صدها نفر از افرادی که هر یک از ارسال هزاران نفر از پیام های متنی به رای دهندگان بالقوه. آنها دقیقا مانند پیام های متنی است که شما یا من ارسال به دوستان و خانواده ما و طبقه بندی شده به عنوان peer-to-peer یا P2P پیام. که متفاوت از آنچه شناخته شده به عنوان نرم افزار-to-peer یا A2P پیام که رسمی تر انفجار متن پیام.

پس از P2P پیام ها به طور معمول تصور می شود بیشتر محدود مبادلات بین افراد و سیستم ها ممکن است پرچم حساب که ارسال بیش از حد پیام های بسیاری. اگر مثلا شما ارسال بیش از 1000 پیام در یک روز, پیام های کسانی که به احتمال زیاد خواهد شد مسدود شده است.

شرکت کار خواهد کرد با حمل و جلوتر از زمان را به قبل از تصویب برای ارسال این پیام های دسته جمعی.

و این بسیار محبوب است با مبارزات سیاسی?

بله. ایالت ورمونت برنی سندرز برای اولین بار به طور موثر به استخدام این سیستم با فشار دادن که کار مردم را به ارسال پیام های متنی شخصی به آینده نگر رای دهندگان. شما به احتمال زیاد شاهد افزایش حجم پیام های متنی از مبارزات محلی در یک انتخابات یا اولیه است.

معلوم می شود شما بیشتر احتمال دارد برای پاسخ به یک پیام متنی از شما یک تماس تلفنی و یا ایمیل که اغلب با آشغال دادن یا robocalls.

پس چه شد این مشکل ؟

حجم پیام به احتمال زیاد افتاد تا سیستم. اما پتانسیل مسئله ممکن است که پیام ها را شامل نمی شود پاک از انتخاب کردن زبان و فرستنده ممکن است به دست آورده اند رضایت جلوتر از زمان.

در حالی که حامل نشده صحبت در مورد این حادثه CTIA تجارت گروه است که نشان دهنده ما صنعت بی سیم ساخته شده روشن است که دریافت کنندگان باید قادر به لغو اشتراک از ناخواسته و متون.

"ما انتظار داریم همه فرستندگان-آیا شرکت های هواپیمایی و مدارس و بانک ها و یا مبارزات انتخاباتی -- شامل پاک کردن انتخاب کردن زبان و به دست آوردن رضایت قبلی قبل از ارسال یک متن" به گفته یک سخنگوی این سازمان است. "این مراحل ساده کمک به محافظت از مصرف کنندگان از دادن و حفظ پیام های متنی به عنوان یک اعتماد متوسط برای همه است."

اما نمی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گویند آن را در انطباق با TCPA و FCC دستورالعمل?

بله و دقیق است. اما این تا حد زیادی به دلیل دستورالعمل های قانونی در اطراف این نوع P2P پیام های متنی نیست روشن است.

این TCPA و FCC قوانین در مورد سوء استفاده در autodialer سیستم است که می تواند به طور خودکار ارسال پیام یا برقراری تماس تلفنی. اما وجود هر گونه راهنمایی در این سیستم چون آنها اجرا شده توسط انسان است.

این CTIA در بیانیه ای در مورد نیاز به انتخاب کردن زبان و رضایت قبلی بخشی از دستورالعمل های توصیه شده به صنعت برای بازیکنان مانند حمل و فرستنده مانند مبارزات سیاسی. اما گروه تجارت هیچ توانایی برای اجرای این دستورالعمل که بیشتر شبیه دو طرف توافق شیوه از شرکت قوانین.

آینده دیوان عالی کشور مورد مربوط به Facebook ممکن است به ارائه برخی از راهنمایی در تعریف قانونی از گوشی دادن.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: T-Mobile مدیر عامل در سازمان ملل متحد حامل کلاهبرداری و robocall-مبارزه با...

10:53

Facebook در آن درگیر است ؟

Facebook به نظر می رسد همه جا می شود به تازگی درست است ؟ در سال 2015 نوح Duguid شکایت Facebook شکایت در مورد گرفتن ناخواسته و پیام های متنی از شرکت (او نمی باید یک حساب کاربری) که او ادعا نقض TCPA. Facebook استدلال این پیام فرستاده شد در خطا, اما همچنین استدلال کرد که پیام های حفاظت شده تحت متمم اول قانون اساسی. آن را نیز رد کرده است که از آن استفاده می شود یک autodialer سیستم در مقایسه با سیستم خود را بیشتر به یک گوشی هوشمند است.

دادگاه استيناف آمريکا برای نهمین مدار معکوس یک دادگاه منطقه ای را به منظور اخراج کت و شلوار و آن را در حال حاضر قبل از دیوان عالی کشور بعد از این سال. کارشناسان می گویند این تصمیم می تواند به ارائه اضافی برخی از راهنمایی در مورد آنچه به منزله یک خودکار شماره گیر سیستم و حتی اگر این توده P2P سیستم های تحت این تعریف است.

چه حامل می گویند ؟

حمل و باید رسما به مادر. اما افراد نزدیک به حمل و توجه داشته باشید که این عمل گرفته شده توسط شخص ثالث مدیران هستند که وظیفه محافظت از مصرف کنندگان از دادن.

بنابراین آنچه اتفاق افتاده است با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی ؟

سیاسی داستان می گوید در آن زمان پنج روز برای حل و فصل این مسئله است. این قطعه همچنین اشاره کرد که این حادثه موجب سوء ظن در میان تهمت حامیان که این مثال دیگری از صنعت فن آوری در تلاش برای نفوذ در انتخابات.

آیا این واقعا, سرکوب, سیاسی, سخنرانی ؟

بسیاری از این سیستم ها پرچم به صورت خودکار و یا زمانی رخ می دهد که شکایات مشتریان در آمده به طوری که یک مورد را. هیچ شواهدی وجود دارد که حامل و یا شرکای خود در حال ضعیف و مسدود کردن این پیام ها به دلایل دیگر از جلوگیری از اسپم.

شرکت مخابرات نیز به مراتب بیشتر محفوظ است وقتی که می آید به ردی از یک موقعیت سیاسی با حامل قبلا داشتن ستایش تهمت خود را برای بزرگ کاهش مالیات شرکت ها در سال 2017.

وقتی که می آید به مقابله با دادن انگیزه است که در درجه اول رانده نیاز به از بین بردن چیزی است که اکثر مردم پیدا کردن آزار دهنده است.

چگونه از یک مشکل است دادن بر روی پیام های متن?

بر خلاف robocalls که رشد کرده به یک معضل بر اصل همه دادن پیام های متنی به مراتب کمتر از یک مشکل. CTIA تخمین می زند که حدود 3 ٪ از تمام پیام های متنی در حال دادن, در مقایسه با نزدیک به نیمی از تمام ایمیل ها.

که تا حد زیادی به همین دلیل کمپین های متنی تر به نظر می رسد حلال -- وجود دارد کمتر از یک ننگ در سراسر دادن در این منطقه است.

چه چیزی شما را اگر شما مشکوک متن پیام?

شما می توانید ارسال پیام به حامل خود را با حمل و نقل آن را به 7726 (دادن). حامل طول می کشد توجه داشته باشید که شکایت که به طور معمول به اطلاع اقدام صورت گرفته توسط حامل یا شخص ثالث مانیتور.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن