اسکاتلند جزیره برای ساکنان جدید برای پیوستن به جمعیت 30

یک کنترل از راه دور در اسکاتلند جزیره به دادگاه تجدید نظر برای ساکنان جدید می آیند و پیوستن به جامعه خود. جزیر

توسط SALAMNEWWS در 4 مرداد 1399

یک کنترل از راه دور در اسکاتلند جزیره به دادگاه تجدید نظر برای ساکنان جدید می آیند و پیوستن به جامعه خود.

جزیره عجیب و غریب نهفته است که خاموش سواحل غرب اسکاتلند است خواست مردم علاقه مند به اعمال می شود به زندگی می کنند در خانه های جدید ساخته شده است.

خانه های مستقر در Kinloch تنها روستا در این جزیره دور افتاده که در حال حاضر دارای جمعیتی در حدود 30.

ساکنان امیدوار هستند آنها ممکن است خانواده ها با فرزندان جوان حرکت به سمت جامعه کوچک در این جزیره فقط در جنوب ایسل آاف سکی.

"ما یک جمعیت حدود 32 نفر از جمله شش فرزند" لسلی وات زندگی می کند که در رم گفت.

"فقط با یک کودک در مهد کودک و دو در مدرسه ابتدایی ما باید بیشتر خانواده ها برای پر کردن مدرسه ما به عنوان به خوبی به عنوان نسل بعدی نشینان."

چهار خانه با انرژی کارآمد ساخته می شوند در رم را ایجاد کرد که در دسترس هستند برای اجاره.

ساکنان گفت: آنها امیدوار جدید بالقوه اعضای جامعه قادر خواهد بود برای آمدن و بازدید در چند ماه زمان برای دیدن اینکه آیا جزیره دور افتاده زندگی برای آنها بود.

در فرم درخواست برای اجاره خانه آینده نگر نشینان هشدار داده بودند وجود داشت "چند و فرصت های محدود برای حقوق و مزایای کار" در رم و خواسته نشان دهد که چگونه آنها می خواهم حمایت خود را از نظر مالی اگر آنها به حرکت می کند.

خود اشتغالی نقش جمله در گردشگری و یا تعمیرات خانه هستند به عنوان پتانسیل نمونه از مشاغل در این جزیره که در آن گوزن قرمز و اسبان پرسه زدن رایگان و مستعمره از حدود 200000 پوند Manx shearwater پرندگان دریایی زندگی می کنند.

این خانه های جدید ساخته شده در این روستا – که در آن Kinloch قلعه نیز نشسته اند تا حد زیادی شده است بودجه توسط دولت اسکاتلند.

عضو شورا دنیس Rixson رئیس جزیره عجیب و غریب و جامعه اعتماد که دارای مقدار از Kinloch ایجاد کرد گفت: "بدون حمایت قابل توجهی از دولت اسکاتلند روستایی و جزیره ای مسکن, صندوق پروژه نمی تواند فراتر از این مرحله امکان سنجی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de