صرفه جویی 50 دلار در دود داخل کوره الکتریکی برای پدر - CNET

PowerXL اگر شما اسکن برای بررسی PowerXL را دود کوره الکتریکی شما به زودی خواهید دید که افرادی که آن را خریدا

توسط SALAMNEWWS در 25 اردیبهشت 1399
grill
PowerXL

اگر شما اسکن برای بررسی PowerXL را دود کوره الکتریکی شما به زودی خواهید دید که افرادی که آن را خریداری خوشحالیم که با سرمایه گذاری خود را. این خبر خوبی است اما به همان اندازه هیجان انگیز است که محبوب الکتریکی داخلی-فضای باز کوره است که در حال حاضر در فروش در بهترین خرید مشخص شده پایین 60 دلار فقط 70 دلار امروز است.

این که آیا شما یک آپارتمان نشین با هیچ فضای در فضای باز و یا نوع کوره استاد که دوست دارد همبرگر خود را با علائم کوره در تمام طول سال -- بدون توجه به آب و هوا -- این دود کوره های هوشمند است خرید. این PowerXL ویژگی های کوره صفحات بلکه یک ماهی تابه صاف سطح عالی برای صبحانه مواد غذایی مانند تخم مرغ, خانه سیب زمینی سرخ کرده و flapjacks. کوره گرم تا 450 درجه فارنهایت از طریق safe LED کنترل درجه حرارت. این دریچه های شبکه ای هستند نچسب و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی.

ادامه مطلب: بهترین قابل حمل کوره برای سال 2020: بالا کوچک گاز و ذغال برقی و بیشتر مقایسه

برای بدون سر و صدا بدون مزخرف توستر است که در واقع کار می کند این بلا دو تکه اضافی-توستر گسترده است که به عنوان یک معامله خوب به عنوان شما را در وب پیدا کنید. آن را به زیر 10 دلار فقط برای امروز. حفاری عمیق تر و شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از زنگ یا سوت اما شما را پیدا خواهد کرد یک توستر که می کند کار خود را به عنوان توسط بیش از 170 بیشتر-بررسی مثبت است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب