زنان باردار و مادران جدید 'گذاشته کشته coronavirus بحران

زنان باردار و مادران جدید در حال ساخته شده کار برکنار شده و با توجه به کروناویروس بحران ترکیبات موجود الگوهای

توسط SALAMNEWWS در 17 تیر 1399

زنان باردار و مادران جدید در حال ساخته شده کار برکنار شده و با توجه به کروناویروس بحران ترکیبات موجود الگوهای بارداری تبعیض در عراق هشدار داده اند.

موسسات خیریه گفت: مستقل زنان خود را فراخوانی مشاوره خطوط در اشک پس از گذاشته شدن به دلیل کارفرمایان singling از مادران به شود و یا مادران جدید برای رفع اشکالات.

هشدارهای آمده به عنوان پیشرو موسسات خیریه ملی و اتحادیه های کارگری لنت حمایت خود را به یک لایحه کشیده شده توسط محافظه کار MP ماریا میلر. این لایحه با هدف تقویت حمایتهای قانونی برای حفاظت از زنان باردار و مادران جدید از ساخته شده کار برکنار شده است.

بارداری و زایمان رفع اشکالات لایحه حمایت از, که در حال حاضر جذب حزبی حمایت قرار داده خواهد شد به جلو در مجلس عوام در روز چهارشنبه به عنوان یک ده دقیقه ای قانون لایحه.

روزالیند براگ مدیر زایمان اقدام ملی در بارداری, موسسه خیریه گفت: مستقل خود را کمک شده بود هولناک با تماس از نومید زنان است.

او افزود: "در این مستند ما به حال بسیاری از تماس های از زنان نگران شرایط نا امن کار. اما در حال حاضر ما مشاوره خطوط ما هر تعداد از زنانی که ترس از بودن گذاشته یا که گذاشته شده. بسیاری از کسب و کار در حال انقباض و تاریخی زنان باردار شده اند در میان گذاشته شود ، این غیر قانونی است. اما متاسفانه این همه بیش از حد معمول است.

"این فوق العاده دشوار است برای به چالش ناعادلانه افزونگی. به دنبال اشتغال در دادگاه ادعا می کنند هزینه های هزاران پوند است و هیچ اطمینان از موفقیت است. ادعای تبعیض هستند دشوار به دنبال. زنان با ما تماس بگیرید برای پیدا کردن آنچه که آنها استحقاق برای رفع اشکالات و یا زایمان پرداخت. در بسیاری از موارد از آن است که آشکار شده اند ناعادلانه انتخاب شده برای رفع اشکالات.

"مشاوران ما به طور منظم در برخورد با زنانی که عمیقا مضطرب با شرایط خود را. بسیاری از آنها در حال گریه. آنها نیاز به اطمینان و آرامش و همچنین داده شده مشاوره حقوقی. بارداری تبعیض در محل کار بسیار بالا قبل از lockdown اما همه گیر آورده به تیز امداد چگونه آسیب پذیر زنان باردار و مادران جدید به تبعیض و دیگر درمان ناعادلانه."

Ms براگ گفت: بسیاری از زنانی که تماس با آنها بوده است در شغل خود را برای برخی از زمان و نشان داده اند "وفاداری به کارفرما" و سخت کار می کرد در نقش خود را — اضافه کردن آنها احساس "به شدت مضطرب خود را" رئیس "دور انداخته" آنها و چپ نگران امنیت مالی خود را.

آن را "فوق العاده دشوار" برای پیدا کردن یک کار زمانی که شما حامله هستید و یا زمانی که شما در حال بازگشت از مرخصی زایمان او اضافه شده است.

او گفت: آن را "فوق العاده خسته کننده" دولت شکست خورده است و به عمل به تعهد خود برای تقویت افزونگی حمایت های که ساخته شد در سال 2017 — هشدار داد که در صورت عدم وجود چنین حمایت بسیاری از مادران باردار و مادران جدید که از شغل خود را در یک زمان هنگامی که آن را بسیار سخت برای پیدا کردن کار.

"وجود دارد هیچ بهانه ای برای دولت تاخیر که چپ زنان باردار و مادران جدید در رحمت بد آگاه و کارفرمایان بی وجدان به عنوان اقتصاد قرارداد در پی Covid-19 مستند" Ms برگ اضافه شده است. "صدها نفر از مادران تماس با ما مشاوره خطوط مورد تهدید به شغل خود. بسیاری از زنان دریافته اند که خود را در پوشش زنان و زایمان است که نگه داشته در حالی که نقش خود را ساخته شده است کار برکنار شده و یک مورد کلاسیک از ناعادلانه و غیر قانونی و رفع اشکالات. این وضعیت فقط بدتر خواهد شد به عنوان طرح کردند باد کردن بیش از تابستان است."

Ms برگ اشاره کرد کارفرمایان به اشتباه درک زنان باردار به گران تر از سایر کارکنان — با بسیاری از کارفرمایان که بی اعتنا به این واقعیت دولت برای پرداخت های قانونی زنان و زایمان پرداخت.

Joeli Brearley بنیانگذار حامله سپس پیچ و گفت: مستقل زنان باردار و مادران جدید هستند "برای اولین بار بود تحت فشار قرار دادند از کار خود را" زمانی که یک کسب و کار است کاهش.

"زنان باردار به عنوان پریشان و که آنها نمی تواند متعهد به کار خود را اگر آنها به برخی از زمان را از حرفه ای خود را برای مراقبت از یک نوزاد جدید," او اضافه شده است. "هنگامی که زنان در بازگشت از مرخصی زایمان آنها نیز بسیار آسیب پذیر به عنوان کسب و کار شده است عامل بدون آنها برای نه ماه گذشته تا آنها را در خط مقدم یک کارفرما داشته باشید. بدون افزایش حفاظت از این زنان آسیب پذیر خواهد بود و خسارت به اقتصاد ما قرارداد و کشور فرود به رکود است. این کار باعث افزایش فقر و مجموعه اشتغال مادران نرخ بازگشت دهه. حفاظت از خود را از اشتغال خوب است برای اقتصاد است و خوب برای خانواده است."

فعالان قبلا گزارش داده بودند که قرار بر بیمار پرداخت مرخصی سالانه یا نه دریافت پول هر آنچه در مستند چرا که آنها باردار هستند.

یک مطالعه توسط PwC منتشر شده در مارس یافت 78 درصد از کسانی که در حال حاضر شغل خود را از دست به عنوان یک نتیجه از Covid-19 همه گیر هستند.

در حالی که اخیر مدرسه اقتصاد لندن مطالعه نشان داد زنان با احتمال بیشتری نسبت به مردان برای از دست دادن شغل خود در قریب الوقوع رکود اقتصادی به دلیل نسبت بیشتری کار در بخش های که پیش بینی می شود سخت ترین ضربه.

زنان در مقایسه با نسبت جمعیتی در مهمان نوازی و اوقات فراغت و گردشگری و هنر — صنعتی که در آن هزاران نفر از کارگران شده است furloughed یا گذاشته است.

یک مطالعه انجام شده توسط این گروه برای کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی که در سال 2019 در بر داشت که یکی در نه زنان را از کار اخراج شده و یا برکنار و یا تحت درمان قرار گرفتند تا بد آنها احساس کردند از کار خود را پس از رفتن به محل کار از مرخصی زایمان. این گزارش تخمین زده که حدود 54,000 زنان در هر سال ممکن است از دست دادن نقش خود را در محل کار به دلیل بارداری یا زایمان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de