پیکسار فیلم جدید لوکا به نظر می رسد مانند Riviera ایتالیایی تعطیلات همه ما نیاز داریم - CNET

پیکسار در فیلم بعدی به دنبال یک پسر به نام لوکا در طول تابستان است در Riviera ایتالیایی. پیکسار پیکسار را ویژ

توسط SALAMNEWWS در 9 مرداد 1399
screen-shot-2020-07-30-at-10-20-58-am.png

پیکسار در فیلم بعدی به دنبال یک پسر به نام لوکا در طول تابستان است در Riviera ایتالیایی.

پیکسار

پیکسار را ویژگی بعدی فیلم را به نام لوکا, دیزنی متعلق به استودیو انیمیشن نشان داد پنج شنبه. این فیلم قرار است به ما ضربه تئاتر در 18 ژوئن 2021.

"ما همه-فیلم جدید را معرفی خواهد کرد و یک پسر به نام Luca او به عنوان تجربه فراموش نشدنی تابستان در یک شهر ساحلی در ایتالیا فرانسه و" پیکسار گفت: در یک صدای جیر جیر. این بخشی فراموش نشدنی ظاهرا شامل یک هیولای دریا.

از آن خواهد شد به کارگردانی Enrico Casarosa بود که نامزد دریافت جایزه اسکار برای فیلم کوتاه La Lunaو تولید شده توسط Andrea وارن.

"این است که عمیقا شخصی داستان برای من نه تنها به دلیل آن را در Riviera ایتالیا که در آن بزرگ شدم اما از آنجا که در هسته این فیلم یک جشن دوستی" Casarosa در بیانیه ای گفت. "بنابراین علاوه بر زیبایی و جذابیت, ایتالیایی, ساحلی, فیلم ما خواهد شد از ویژگی های فراموش نشدنی تابستان ماجراجویی است که اساسا تغییر لوکا."

لوکا اطلاعیه به شرح زیر پیکسار تصمیم به عقب راندن روح استودیو موسیقی سفر از شهر نیویورک به "عوالم کیهانی." روح برنامه ریزی شده برای انتشار در ژوئن 19, اما پس از به تاخیر افتاده است تا نوامبر. 20 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب