'واقعی': Headteachers' اتحادیه می گوید مدارس نمی تواند تحقق طرح دولت برای بازگشایی

یک headteachers' اتحادیه هشدار داده است که مدارس قادر به ضربه به هدف دولت برای همه دانش آموزان مدارس ابتدایی ب

توسط SALAMNEWWS در 26 اردیبهشت 1399

یک headteachers' اتحادیه هشدار داده است که مدارس قادر به ضربه به هدف دولت برای همه دانش آموزان مدارس ابتدایی به پشت در کلاس های درس قبل از تعطیلات تابستان.

در یک ضربه عمده به مستند, کاهش, برنامه, انجمن ملی معلمان سر (NAHT) گفته است: "بسیار مهم نگرانی" در مورد وزرای انتظار است که کودکان قادر خواهد بود به بازگشت به مدرسه قبل از سال تحصیلی به پایان می رسد.

"این طرح به عنوان آنها در حال حاضر ایستاده به احتمال زیاد برای اثبات غیر عملی و بیاستفاده در بسیاری از مدارس" به NAHT اضافه کرد: هدف این بود که "واقع بینانه نیست".

فرستادن کودکان به مدرسه را آزاد خواهد بود تا پدر و مادر. دولت در حال حاضر تشویق کسانی که نمی توانید از خانه کار می کنند به بازگشت به کار.

در یک طرح برای کاهش مستند از دولت گفت: این هدف برای همه کودکان مدرسه ابتدایی به بازگشت به مدرسه یک ماه قبل از تعطیلات تابستان در صورتی امکان پذیر است.

این NAHT که نشان دهنده 29,000 سر معلمان و رهبران مدرسه گفت: این امر نمی کنند.

"مگر در مواردی وجود دارد یک تغییر چشمگیر در شرایطی در ماه آینده ما باور نمی کنیم این خواهد بود که ممکن است" این اتحادیه گفت. "ما بر این باوریم که شانس از شرایط لازم بودن ملاقات فوق العاده کم است."

این NAHT مشاوره می افزاید: به یک رشد ردیف بین آموزش و پرورش رهبران و دولت بیش از طرح خود برای مدارس برای بازگشایی شده است.

در چهارشنبه NAHT پیوست با دیگر آموزش های کارگری در اصرار دولت برای به تاخیر انداختن آن 1 ژوئن هدف برای بازگشایی, برخی از مدارس ابتدایی است.

اتحاد نه معلمان اتحادیه گفت: این طرح تا به حال به را در خود نگه دارد و آن را خیلی زود برای هر اطمینان است که آن را امن برای کودکان به بازگشت.

این بیانیه مشترک گفت که "کلاس های درس از چهار و پنج ساله می تواند تبدیل به منابع Covid-19 انتقال و گسترش".

"ما از دولت به قدم به عقب از 1 ژوئن و کار با ما را به ایجاد شرایط برای بازگشت امن به مدارس."

یکی headteacher گفت: مستقل که سوال باقی مانده است که دولت قصد دارد به صورت مرحله به مرحله بازگشت به مدرسه که شروع با برخی از کودکان – از جمله کسانی که در اوایل سال تنظیمات پذیرش و سال 1 – بازگشت از شروع ماه آینده.

"باید برای شفافیت در اطراف اطلاعات در چرا آنها معتقدند باز شدن مدارس امن است" گفت: سیمون اسمیت از شرق Whitby اولیه آکادمی.

"مت Hancock بود در تلویزیون روز دیگر گفت: "ما فکر می کنم آن را خوب است'. اگر ما در حال صحبت کردن در مورد ایمنی کودکان, ایمنی کارکنان ما فکر می کنم این خوب نیست به اندازه کافی. من فکر نمی کنم شما می توانید فاصله اجتماعی در مدارس با فرزندان جوان است."

آقای اسمیت گفت: اجتماعی فاصله می تواند چالش به طور خاص برای مهد کودک, معلمان که به اتهام ممکن است نیاز به تغییر پوشک و یا به آرامش اگر آنها ناراحت هستند.

او گفت: مستقل: "ما باید به تعادل که حس ما چگونه می تواند امن با انسانیت در غیر این صورت ما خطر ایجاد مدارس که کودکان وحشت زده و آنها هرگز می خواهم به راه رفتن به آنها را دوباره."

در coronavirus "بازیابی استراتژی" منتشر شد در این هفته دولت گفت: هدف باقی مانده تحت بررسی است.

پس از بوریس جانسون گذاشته مدرسه قصد دارد در سخنرانی خود در روز یکشنبه یکی headteacher از سنت جورج, کلیسای انگلستان یک مدرسه ابتدایی در کنت نوشت: به پدر و مادر گفت: "من قصد ندارم به نشستن در اینجا و نوشتن را به شما می گویند ما می تواند دستیابی اجتماعی فاصله در یک مدرسه."

هوارد فیشر افزود: "آنچه که از دست رفته است از این بحث است و معقول و منطقی بحث در سراسر راه حل های بهتر مانند تکرار یک سال و زمانی که ما علم بیشتر برای حمایت از ما. من نه هر کودک تکرار یک سال از بازگشت بیش از حد به زودی و به از دست دادن یک کودک است."

دولت می خواهد کودکان در اوایل تنظیمات پذیرش سال 1 و 6 سال در مدرسه توسط 1 ژوئن.

صحبت در مورد NAHT نگرانی بیش از "غیر واقعی" هدف راشل وارویک اجرایی headteacher از Ridgeway آموزش و پرورش اعتماد گفت: "این سخت است که بدانید چه حد واقع بینانه است که در شرایط فعلی به دلیل آن است که بی سابقه است."

رئيس جمهور از انجمن از مدرسه و دانشگاه گفت: رهبران مستقل: "ما نیاز به ایجاد مدارس به عنوان امن به عنوان ما می تواند احتمالا و ما نیاز به هدایت توسط علم است. ما نیاز به کار با هم مشترک را که اتفاق می افتد چرا که ما باید مسئولیت برای شروع به بازگشایی مدارس و ارائه آموزش به همه کودکان است."

یکی دیگر از اتحادیه گفته است که اعضای آن می توانید آنها را حاضر به بازگشت به کار مگر اینکه آنها با توجه به حمایت دیگر کارگران خط مقدم آن گزارش شده در پنج شنبه شب. گاردین گزارش داد که NASWUT در نامه ای امضا شده توسط دبیر کل حال گفت: این امر از نظر قانونی اقدام به عقب راندن 1 ژوئن re-opening تاریخ.

نوشتن در روز جمعه Daily Mail, گاوین Williamson, وزیر آموزش و پرورش و تعیین یک شاخص برای اتحادیه های کارگری. "پدر و مادر در حال انجام یک کار فوق العاده کمک به کودکان در یادگیری در خانه, اما هیچ چیز نمی تواند جای یک معلم," او نوشت. "همه ما در آموزش و پرورش وظیفه دارند که برای کار با هم برای رسیدن کودکان به مدرسه است."

وزارت آموزش و پرورش شده است تماس, برای اظهار نظر ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب