شمال انگلستان مستند: که در آن جدید هستند محدودیت های محلی و قوانین چیست ؟

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 10 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بخش هایی از شمال انگلستان بوده است با ضربه محکم مستند اقدامات یک شبه.

افراد مختلف خانواده در, Greater Manchester, بخش هایی از شرق Lancashire and West Yorkshire خواهد بود ممنوع از ملاقات با یکدیگر در داخل خانه از نیمه شب مت Hancock گفت.

انگلستان وزیر بهداشت گفت که "خانوارها جمع آوری و مطیع اجتماعی فاصله قوانین" یکی از دلایل این اقدامات سختگیرانه تر و که داده ها را تا به حال نشان داده شده است "افزایش نرخ انتقال در بخش هایی از شمال انگلستان".

محدودیت های جدید اعمال می شود به تمام Greater Manchester, که شامل 10 مقامات محلی مناطق Bolton, دفن, Manchester, اولدهام, Rochdale, Salford, Stockport, Tameside, Trafford و ویگان.

بخش هایی از شرق Lancashire مبتلا هستند از جمله Blackburn with Darwen, رئال, Hyndburn, Pendle (که شامل شهرهای کلن و نلسون), Rossendale.

بخش هایی از غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان از جمله برادفورد, Calderdale (که شامل شهر Halifax) و Kirklees (که شامل شهر هادرزفیلد) نیز نهفته است.

همان محدودیت ها اعمال خواهد شد در شهر لستر به وزیر بهداشت توییتی حتی به عنوان ساکنان وجود دارد در حال آماده سازی برای ظهور از یک مقدار سختگیرانه تر 'محلی مستند' اعمال شده در اوایل این ماه.

بارها و کافه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی در لستر از دوشنبه.

مساجد و دیگر مکان های عبادت نیز مجاز به بازگشایی از دوشنبه با لستر جنوبی MP جان Ashworth ترغیب مسلمانان به مناسبت عید al Adha از شنبه "خود را با خانواده خود در خانه".

با این حال وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: گردهمایی اجتماعی محدودیت باقی خواهد ماند در محل برای شهر و اوقات فراغت مراکز سالن های ورزشی و استخرهای شنا بسته باقی خواهد ماند.

گزارش اضافی توسط مطبوعات انجمنtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب