کره شمالی با تعلیق برنامه ریزی اقدام نظامی علیه جنوب اما تنش باقی می ماند

کره شمالی تصمیم گرفته است به حالت تعلیق اقدام نظامی قصد دارد در برابر کره جنوبی, رسمی KCNA گزارش خبرگزاری روز

توسط SALAMNEWWS در 4 تیر 1399

کره شمالی تصمیم گرفته است به حالت تعلیق اقدام نظامی قصد دارد در برابر کره جنوبی, رسمی KCNA گزارش خبرگزاری روز چهارشنبه به عنوان یک گزارش پیشنهاد کره شمالی نیروهای نظامی بودند گرفتن بلندگو به تازگی نصب در غنی مرز.

تنش های سیاسی بین رقیب کره شده است افزایش بیش از پیونگ یانگ را در اعتراض به برنامه های پناهنده به رهبری گروه در جنوب به ارسال تبلیغات جزوات به شمال. متوقف مذاکرات در خصوص تحریم های اقتصادی تحمیل شده به دلیل از شمال به برنامه سلاح های هسته نیز پر تنش است.

ادامه مطلب: کره شمالی می گوید نظامی را نقل و در سابق اینتر-کره ای همکاری سایت

آن را بلافاصله روشن نیست که چرا کره شمالی تا به حال نرم و موقعیت خود را که پس از آن منفجر دفتر ارتباطی در هفته گذشته و قطع ارتباط خطوط تماس ویژه با جنوب.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد که ریاست آن را یک ویدیو کنفرانس در نشست حزب حاکم نظامی مرکزی و کمیسیون در روز سه شنبه که در آن اعضای "در زمان سهام از وضعیت حاکم" قبل از تصمیم به تعلیق برنامه های نظامی, این گزارش گفت: بدون توضیح.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کره شمالی تا ضربات مشترک کره رابط دفتر کره جنوبی هشدار عمل اگر افزایش تنش
کره شمالی تا ضربات مشترک کره رابط دفتر کره جنوبی هشدار عمل اگر افزایش تنش

این کمیته همچنین در مورد اسناد ترسیم اقدامات برای "بیشتر تقویت جنگ بازدارنده از کشور" KCNA گزارش شده است.

نظامی در کره شمالی دیده شد از بین بردن حدود 10 بلندگو در نزدیکی منطقه غیرنظامی (DMZ) در روز چهارشنبه تنها چند روز پس از آنها دیده می شود نصب مجدد حدود 20 دستگاه کره جنوبی Yonhap news agency گزارش با استناد به unnamed منابع نظامی. حدود 40 جمله سیستم های گرفته شده را پس از دو کره امضا یک توافق در سال 2018 به توقف "همه خصمانه عمل می کند."

ادامه مطلب: کره جنوبی فعالان شناور هزاران پناهنده جزوات شمالی در میان تنش

یک سخنگوی کره جنوبی وحدت, وزارت, که دسته روابط با غرب گفته است که نظارت بر وضعیت و حال هیچ تغییری در مواضع خود که بین کره ای توافق باید نگه داشته شود.

این وزارتخانه همچنین تایید کرد گزارش می دهد که تعدادی از رسمی کره شمالی وب سایت های تبلیغات برداشته و برخی از مقالات انتقادی از کره جنوبی هر چند سخنگوی گفت: معلوم نیست چرا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گام های بعدی ناشناخته

کیم جونگ سازمان ملل متحد تصمیم به تعلیق نامشخص اقدامات نظامی ممکن است نشان دهنده یک تاخیر از هفته به طور فزاینده ای به حرکت های تحریک آمیز کره شمالی.

کیم خواهر کیم یو جونگ هشدار داد در هفته گذشته از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی است که می تواند شامل نظامی بدون توضیح.

کره شمالی و جوانان برگزاری تظاهرات در برابر پناهنده جزوات
کره شمالی و جوانان برگزاری تظاهرات در برابر پناهنده جزوات

ستاد کل ارتش خلق کره, (KPA) بعد گفت: آن مطالعه شده است یک "طرح اقدام" که شامل ارسال نیروهای خود را به مشترک گردشگری و اقتصادی مناطق reoccupying مرزی سپاه پاسداران نوشته است که رها شده بود تحت 2018 پیمان گرفتن مراحل را به "به نوبه خود از خط مقدم به یک قلعه" و حمایت از طرح های شمال به ارسال خود را تبلیغ جزوات به جنوب.

جنی شهر با آمریکا مبتنی بر کره شمالی-نظارت بر وب سایت 38 شمالی گفت: anti-کره جنوبی و بلاغت از شمال طی هفته گذشته تا به حال ترک اتاق را برای انعطاف پذیری بود اما هنوز مشخص نیست که در آن آخرین حرکت منجر خواهد شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر می گوید کره جنوبی یک 'دشمن' تهدید اقدام نظامی

"به طور کلی به نظر نمی رسد که در شمال لزوما می خواستم بیش از حد تحریک آمیز" او گفت:. "در حالی که به نظر می رسد مجموعه ای معکوس اقدامات انجام شده در بین کره ای نامه — در یک مد دراماتیک — تا کنون شعارهای شده است خفیف تر از تخریب دفتر رابط."

این KCNA گزارش فرستاده سهام کره جنوبی دفاع شرکت های مرتبط با آن افزایش یافته است در اوج تنش ها به یک سقوط در اوایل روز چهارشنبه. Victek شرکت با مسئولیت محدود, Speco و Firstec شرکت با مسئولیت محدود, سقوط بیش از 20 درصد در هر, در حالی که معیار KOSPI و تاریخ KOSDAQ معامله شد تا 1.3 درصد و 0.9 درصد از 0032 GMT.

(گزارش شده توسط Josh Smith; گزارش های اضافی توسط جک کیم Sangmi چا و Joori Roh; ویرایش توسط Sonya Hepinstall و لینکلن جشن.)

© 2020 ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن