نینتندو سوئیچ مطلب در سهام در هدف و GameStop: آخرین موجودی به روز رسانی - CNET

Óscar Gutiérrez/CNET این coronavirus همه گیر است و باعث شکوفایی در بازی های ویدئویی استفاده به عنوان میلیون

توسط SALAMNEWWS در 27 اردیبهشت 1399
nintendo-switch-lite-1
Óscar Gutiérrez/CNET

این coronavirus همه گیر است و باعث شکوفایی در بازی های ویدئویی استفاده به عنوان میلیون ها نفر همچنان به ماندن در خانه. که سمت چپ نینتندو سوئیچ تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن پس حداقل مارس به عنوان همه گیر است مختل الکترونیک جهانی زنجیره تامین و این واقعیت است که sleazy نمایندگان فروش شده اند با استفاده از رباتها برای حرکت شبیه چمچه زنی تا چه کمی موجودی وجود دارد. آه و محبوبیت Animal Crossing: New Horizons کمک کنید یا.

اما با شروع در پایان آوریل نینتندو سوئیچ مطلب به آرامی اما مطمئنا بازگشت به بسیاری از خرده فروش قفسه ظاهر در آمازون و GameStop, Best Buy و Target -- و اغلب ناپدید فقط به عنوان به سرعت. ما تلفیقی سهام در دسترس در اینجا در قیمت از $200, اما توجه داشته باشید که قیمت گذاری و در دسترس اغلب تغییر. لطفا با دقت بررسی کنید قبل از تکمیل خرید.

و شما نمی توانید اتصال این نسخه از سوئیچ به تلویزیون خود را-که تنها گرانتر $299 سوئیچ که باقی مانده از سهام تقریبا در همه جا هر چند نشانه های وجود دارد که کمبود ممکن است در نهایت شروع مصاحبه در تابستان. اما اگر شما نیاز به بیشتر تشویق به را غوطه در این مطلب می توانید بخوانید CNET بررسی سوئیچ Lite.

GameStop


آمازون

در حال حاضر آمازون هیچ واحدهای جدید برای خرید آنلاین در دسترس در $200.


بهترین خرید

در حال حاضر بهترین خرید هیچ واحدهای جدید برای خرید آنلاین در دسترس در $200.


هدف


خارج از بورس

این لیست همچنین شامل واحدهای موجود در قیمت بالاتر از طریق یک شخص ثالث, نمایندگی فروش و یا آنهایی که در دسترس هستند فقط برای وانت در یک آجر و ملات فروشگاه محل.

این ماده اغلب به روز شده است تا منعکس کننده در دسترس است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه نینتندو سوئیچ Lite است مانند پس از یک ماه از...

10:51tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن