جدید بیمه خدمات درمانی دانشکده افسری طرح با هدف جلب 10,000 افراد جوان به نیروی کار

هزاران نفر از حاشیه رانده نوجوانان به تشویق به پیوستن به سلامت نیروی کار جدید در دانشکده افسری برنامه راه اندا

توسط SALAMNEWWS در 14 تیر 1399

هزاران نفر از حاشیه رانده نوجوانان به تشویق به پیوستن به سلامت نیروی کار جدید در دانشکده افسری برنامه راه اندازی شد همزمان با بیمه خدمات درمانی را 72 سالگرد.

افراد بین 14 و 18 و بايد به کمک های اولیه و مهارت های رهبری آموزش و فرصت های داوطلب در £6m برنامه بودجه به همان اندازه توسط بیمه خدمات درمانی و سنت جان آمبولانس.

برگزارکنندگان امیدوارند که تا 10,000 افراد جوان باید ثبت نام توسط 2023 و به دنبال نوجوانان از اقلیت های قومی و کسانی که در استخدام آموزش و پرورش یا آموزش و یا در معرض خطر تبدیل شدن به پس و دیگران که ممکن است قبلا به عنوان یک حرفه ای در بیمه خدمات درمانی.

این برنامه است که با سرنشین در Colchester, هال و لندن خواهد شد نورد از به لیورپول, برادفورد, Hertfordshire و Wirral در ماه های آینده و با هدف بهبود مراقبت از بیمار در حالی که ارائه کسانی که ثبت نام یک مسیر به اشتغال است.

"شروع سال 2020 شده است یک زمان به چالش کشیدن برای بیمه خدمات درمانی و کارکنان آن که باید برای مراقبت از 100 ، 000 نفر با Covid-19 که نیاز به متخصص و درمان بی شماری بیشتر علاوه بر این در حالی که کار به طراحی مجدد خدمات و حتی ساخت بلبل بیمارستان گفت:" NHS ارشد اموزش پرستار ممکن است.

"این که ممکن نیست بدون کمک و حمایت از افراد بی شماری از جمله داوطلبان که در حال حاضر در حال ساخت یک سهم عظیم

"داوطلب می تواند و نباید جایگزین پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان اما پس از بیمه خدمات درمانی این بنیاد در جولای 5 سال 1948 آنها نقش فوق العاده مهمی در حمایت از پزشکان و کمک به بیماران و این ابتکار نشسته است بصورتی پایدار و محکم در آن سنت است.

"با معرفی یک بیمه خدمات درمانی دانشجویان برنامه ما در حال حاضر ارائه افراد جوان یک فرصت واقعی برای دریافت یک طعم و مزه از آنچه آن را مانند به کار در بهترین خدمات سلامت در جهان است."

در اطراف وجود دارد 131,000 دانشجویان در انگلستان را پوشش طیف وسیعی از مناطق از جمله پلیس و ارتش در حالی که سنت جان آمبولانس دارای شبکه ای از 11,000 جوان داوطلب

"افراد جوان رشد زمانی که آنها داده می شود این فرصت را به تمرین مهارت های خود را و دانش است. در سنت جان ما شده اند ارائه فرصت به انجام این کار با کمک های اولیه برای بیش از 100 سال" مارتین گفت: Houghton-Brown St John Ambulance اجرایی.

"این همکاری با بیمه خدمات درمانی خواهد شد و ایجاد یک نسل جدید از افراد جوان و با انگیزه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهداشت داوطلبانه و عمل اجتماعی است. منحصر به فرد و تجربه عملی که یک دانشجوی دانشکده افسری را فراهم می کند بدون شک منجر به بسیاری از آینده حرفه ای بهداشت و درمان در حال ظهور.

"ما خوشحال هستیم که به تمرکز در افراد جوان به آنها این در غیر این صورت ممکن در دسترس نیست و اعتماد آنها را برای مراقبت از دیگران در کنار NHS حرفه ای."

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب