ماهیندرا Roxor واردات مسدود شده در آمریکا پس از فیات کرایسلر برنده دعوای حقوقی - Roadshow

آن را دشوار است به موج دور انتقاد که Roxor طول می کشد یک معامله بزرگ از الهام خود را از فهرست جیپ محصولات. ماه

توسط SALAMNEWWS در 23 خرداد 1399

آن را دشوار است به موج دور انتقاد که Roxor طول می کشد یک معامله بزرگ از الهام خود را از فهرست جیپ محصولات.

ماهیندرا

زمانی که ماهیندرا Roxor side-by-side برای اولین بار اعلام شد, بسیاری از مردم شد و سریع به طراحی آن شبیه به جیپ Wrangler-و دلیل خوب به هم شبیه است. مشکل این است که جیپ شرکت مادر فیات کرایسلر اتومبیل نیز متوجه این و آن شکایت علیه این شرکت هندی در تلاش برای جلوگیری از این خودرو فروخته شده در ایالات متحده است. در حال حاضر دو سال بعد از آن به نظر می رسد FCA واز راه خود را.

آمریکا تجارت بین المللی کمیسیون در روز جمعه صادر محدود محرومیت سفارش در برابر ماهیندرا (PDF) و آمریکای شمالی آمریکا در حمایت از FCA. این سفارش بلوک واردات از Roxor آن قطعات و اجزای سازنده بیش از نگرانی های است که آن را نقض و در FCA طراحی علائم تجاری به طور خاص با توجه به جیپ مخاصم. تخلف از پوشش شش قسمت های خاصی از Roxor طراحی, اما نه پنجره مشبک با وجود FCA ادعا می کند از شباهت وجود دارد و همچنین.

ایده کلی پشت FCA ادعا است که ماهیندرا است piggybacking در ادامه موفقیت جاده-حقوقی جیپ مخاصم به منظور فروش آن Roxor است که طبقه بندی به عنوان یک طرف به سمت خارج از جاده با استفاده از تنها. ایتالیایی-led کنگلومرا بر این باور است که فروش Roxor در ایالات متحده را کاهش مخاصم ارزش.

این Roxor فقدان جاده-وضعیت حقوقی بود تبلیغ به عنوان یک امکان دفاع در برابر هر گونه تخلف اما به نظر می رسد هر دو ITC و دادگاه اختلاف نظر دارند. بلومبرگ پنجم اشاره می کند که برگ برنده دولت می تواند دخالت کند اما این بعید است.

ماهیندرا را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر. یک FCA سخنگو در بیانیه ای گفت که شرکت "خوشحال" با حکم اما می خواهد "به مطالعه تصمیم گیری بیشتر قبل از ارائه هر گونه نظر اساسی."

لازم به ذکر است که ماهیندرا به طور چشمگیری دوباره طراحی Roxor جلویی برای سال 2020 مدل سال, از بین بردن مقدار زیادی از آن بصری شباهت با مخاصم حتی اگر بقیه بدن قطعا سایه Willys در آن هنوز هم. جدید جلویی است و نزدیک به یک FJ رزمناو زمین که به خوبی می تواند باز کردن و در عین حال یکی دیگر می توانید از کرم, اگر چه, در زمین مربیان خرس هیچ شباهتی به مدل های فعلی به همین نام است.

این Roxor شروع می شود در حدود $17,000. که برای قیمت شما می توانید یک جراحی-سالم off-roader با 2.5 لیتری چهار سیلندر جفت به پنج سرعت انتقال کتابچه راهنمای کاربر. آن قرار می دهد فقط 144 پوند-فوت گشتاور اما این به اندازه کافی برای حداکثر دو امتیاز از 3,490 پوند است. وسایل نقلیه نیمه مونتاژ شده در هند قبل از حمل به آمریکا که در آن مونتاژ نهایی صورت می گیرد. ماهیندرا ادعا می کند این مدل های جدید در خارج از قلمرو نقض و این شرکت اعلام کرد در ماه ژانویه است که آن را در ادامه کار با ITC برای اطمینان از وسایل نقلیه خود را می تواند فروخته شده در ایالات متحده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب