کار نام مشاور سیاسی دیوید ایوانز به عنوان جدید دبیر کل

کارگری به نام مشاور سیاسی دیوید ایوانز به عنوان جدید خود دبیر در عمده داخلی پیروزی برای رهبر Keir Starmer. آقا

توسط SALAMNEWWS در 6 خرداد 1399

کارگری به نام مشاور سیاسی دیوید ایوانز به عنوان جدید خود دبیر در عمده داخلی پیروزی برای رهبر Keir Starmer.

آقای ایوانز اولین انتخاب کار جدید رهبر از شش نامزدهای احتمالی جایگزین چپ جناح Jennie فرمبی که استعفا در اوایل این ماه.

آقا Keir گفت: آقای ایوانز که در خدمت به عنوان دستیار دبیر کل تحت تونی بلر تا سال 2001 را "ثروت از تجربه" به نقش.

اما انتصاب بحث برانگیز است با دکمه سمت چپ این حزب و برخی از اتحادیه های کارگری به دلیل درک که آقای ایوانز متفقین به این حزب راست گرا.

در طول زمان قبلی کار برای کار او استدلال کرد برای پایان نماینده دموکراسی در حزب.

دبیر کل منصوب شد توسط حزب ملی کمیته اجرایی که در آن آقا Keir را گرفته اند و اکثریت باریک است که با حمایت اتحادیه های کارگری GMB.

این LabourList سایت گزارش می دهد که NEC اعضا تقسیم شدند در رای از 16 به 20 به نفع آقای ایوانز بیش چپ-حمایت نامزد بایرون تیلور.

در بیانیه ای پس از انتصاب آقای ایوانز گفت: "این یک افتخار و یک امتیاز به منصوب دبیر کل حزب کارگر.

"ما یک تعریف دوره در تاریخ های بزرگ ما با جهانی همه گیر قریب الوقوع رکود و کوه برای صعود به پیروزی در انتخابات بعدی. از طریق قدرت جنبش ما, من می دانم که ما می تواند به افزایش این چالش است.

"من مشتاقانه منتظر به کار با ما حزب اتحادیه های کارگری و اعضا برای ساخت یک تیم است که می تواند ما برنده انتخابات عمومی آینده و به ما این فرصت را به یک بار دیگر خدمت به مردم در دولت است."

آقا Keir گفت: "من می خواهم برای تبریک داود بر انتصاب خود به عنوان دبیر. او به ارمغان می آورد ثروت از تجربه به این نقش بسیار مهم و درک روشنی از مقیاس کار جلوتر از ما.

دیوید ایوانز خواهد بود که حزب کارگر ترین کارمند ارشد (جزوه)

"من مشتاقانه منتظر به کار با دیوید برای ساخت یک تیم است که می تواند کمک به ما بازگرداندن اعتماد با مردم و ایجاد یک تیم است که می تواند برنده انتخابات است."

آنجلا Rayner کار معاون رهبر گفت: "دیوید را فوق العاده دبیر کل حزب کارگر.

"انتخابات سال گذشته نتیجه ویرانگر برای جنبش ما. آن است که در حال حاضر وظیفه ما به عنوان یک تیم متحد حزب ما دوباره به هم متصل با مردم و ارائه بهتر در آینده که کشور ما سزاوار است."

یکی NEC منبع این گفته مستقل: "Keir خواست NEC اعضا برای رای دادن به دیوید ایوانز. اگر ایوانز در حال حاضر طول می کشد ما را به سمی فرهنگ در HQ تصفیه از جناح چپ اعضا و کوک-یو پی اس های مجلس در معرض انتخاب در به بیرون درز گزارش قرار ملاقات خود را خواهد بود که بدترین اشتباه Keir رهبری است.

"Keir و آنجلا هر دو ایستاده بود در انتخابات سیستم عامل امیدوار کننده برای متحد کردن حزب. اعضای نمی خواهد آنها را ببخش اگر آنها اجازه می دهد یک راست دبیر به راه انداختن جنگ جناحی در برابر چپ. آنها مسئول ساخت مطمئن Evans برآورده انتخاباتی خود وعده را به حزب ما با هم نه آن پاره از هم جدا."

دبیر کل است که حزب کارگر ترین کارمند ارشد منجر دائمی خود کارکنان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب