شامل تمام کارکنان مراقبت در NHS " سریع خدمات بهداشت روان کار می گوید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 9 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کار کرده است مجموعه ای از برنامه ها برای لرزش تا از سلامت روانی پشتیبانی به اطمینان حاصل شود که 3.1 میلیون بیمه خدمات درمانی و مراقبت از کارگران که تحت فشار شدید در طول coronavirus بحران دسترسی به همان سرعتی-دنبال کمک و مشاوره.

Rosena Allin-Khan, سایه ذهنی وزیر بهداشت گفت: سیستم فعلی بود "ناکافی" از آنجا که آن را پوشش نمی دهد بخش خصوصی کارکنان انجام بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کار می کنند.

و او گفت: او می خواست اصلاحات برای پایان دادن به لیست انتظار طولانی و قابل توجهی در تغییرات منطقه ای در خدمات است که می بینیم برخی از پرستاران انتظار تا یک سال برای کمک به.

مراقبت برای مراقبین بسته به پوشش همه بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارکنان در انگلستان - از جمله برون سپاری دربانان پاک کننده و کارکنان پشتیبانی را ارائه 24 ساعته ملی خط تلفن; follow-up از جمله متخصص ارزیابی و معارفه; درمان های تخصصی از جمله پشتیبانی برای اختلال استرس پس از سانحه و لینک به خدمات خارجی مانند الکل و اعتیاد خدمات

تعداد زیادی از سلامت و مراقبت از کارگران گزارش داده اند که استرس و اضطراب در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

اما Dr Allin-خان گفت که در حالی که زمان Covid-19 خط تلفن پشتیبانی ارائه حمایت عاطفی و معرفی آن انجام شود و نه به روانی درمان.

و حتی قبل از وقوع تقریبا پنج میلیون روز کاری از بین رفته است. به مشکلات روحی و روانی در سال 2019 و استرس تخمین زده شد به حساب بیش از 30 درصد از کارکنان بیمه خدمات درمانی غیبت در هزینه تا £400 متر در سال است.

انجمن پزشکی بریتانیا می گوید 41 درصد از پزشکان رنج می برند افسردگی-اضطراب-استرس و سلامت روانی شرایط مربوط به کار خود را; و بیش از نیمی از آنها می گویند که آنها از لحاظ احساسی خسته با توجه به تحقیقات توسط IPPR thinktank.

Dr Allin-خان گفت: "حتی قبل از همه گیر ضربه مورد برای سرمایه گذاری در این نوع از حمایت روشن بود. Coronavirus به تشدید بحران موجود در بهداشت روان.

"بسیاری از بیمه خدمات درمانی و اجتماعی کارکنان مراقبت شده اند می ترسم از رفتن به محل کار و آنها را از دست داده اند بیماران و همکاران. از آن شده است دلخراش شاهد تلفات این ویروس را گرفته در کارکنان بهداشت روانی.

"زمان پشتیبانی خوب نیست به اندازه کافی و بدون طراحی شده سریع ردیابی خدمات برای کارکنان که در مواجهه با مرگ و ناامیدی هر روز برای بیش از سه ماه ما خط مقدم قهرمانان ادامه خواهد شکست.

"ما نیاز به مراقبت از ما مراقبین. وقت آن است که برای دولت را به کسانی که قربانی بسیار برای حفظ عزیزان ما امن است. مگر ما کارکنان حفاظت آنها نمی تواند ادامه کار حیاتی برای نگه داشتن همه ما امن است."

کارگری گفت: آن طرح می توان با هزینه ای در حدود £78m از یک سال و یا 25 پوند برای هر یک از 3.1 میلیون نفر از کارگران تحت پوشش.

ملی دبیر GMB اتحادیه ریحانه اعظم گفت: "ما منابع گرانبها در طول همه گیر شده است و کلیدی ما کارگران است. ما شنیده ام هر روز از کارگران خط مقدم ما می گوید که آنها در نقطه شکستن. استرس آنها را تحت چند ماه گذشته بی سابقه بوده است.

"GMB خوشحال است که کار به رسمیت شناخته شده اند سلامت روانی بحران ما کارگران و امید دولت رسمیت بشناسد و این نگاه به طور جدی در این طرح.

"ما بیمه خدمات درمانی و مراقبت اجتماعی نیروی کار هستند بسیار افرادی که ما را نگه داشته اند امن در طول این بیماری همه گیر. ما آن را مدیون آنها را به مطمئن شوید که آنها دریافت حمایت آنها نیاز داریم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن