IBM در حال حاضر دارای 18 کامپیوترهای کوانتومی در ناوگان خود را از عجیب و غریب ماشین آلات - CNET

IBM Q کامپیوتر کوانتومی به نظر می رسد هیچ چیز مانند یک کامپیوتر کلاسیک. Stephen Shankland/CNET IBM در حال حاض

توسط SALAMNEWWS در 17 اردیبهشت 1399
The IBM Q quantum computer looks nothing like a classical computer.

IBM Q کامپیوتر کوانتومی به نظر می رسد هیچ چیز مانند یک کامپیوتر کلاسیک.

Stephen Shankland/CNET

IBM در حال حاضر دارای 18 کامپیوترهای کوانتومی افزایش سه این سه ماهه که بر تلاش این شرکت برای بهره مندی از یک انقلابی نوع از محاسبات. داریو گیل رئیس IBM تحقیقات و قهرمان آن محاسبات کوانتومی تلاش فاش تعداد در بزرگ آبی فکر می کنم کنفرانس چهارشنبه.

هجده کامپیوترهای کوانتومی ممکن است صدا مانند بسیاری. اما با توجه به این که هر یک یک سنگین دستگاه سرد در عرض کسری از یک درجه بالای صفر مطلق و توسط دکتری محققان آن را در واقع یک ناوگان بزرگ. در مقایسه گوگل کامپیوترهای کوانتومی آزمایشگاه در نزدیکی Santa Barbara, California, تنها پنج, ماشین آلات و Honeywell تنها شش کامپیوترهای کوانتومی.

محاسبات کوانتومی است که دیگر در مراحل ابتدایی است اما آن را احتمالا تنها از آن ساخته شده به اوایل toddlerhood. تکنولوژی امروز باقی مانده است عجیب و غریب و گران تا حد زیادی اثبات نشده مزایای. اما شرکت هایی مانند آی بی ام و گوگل و مایکروسافت و اینتل و Honeywell همراه با راه اندازی مانند IonQ کوانتومی مدارهای و Rigetti محاسبات در حال مسابقه به محاسبات کوانتومی به بلوغ. امید خود را به پول نقد در در تمایل مشتریان برای حل طبقات محاسبات مشکلات است که غیر ممکن است برای کامپیوترهای معمولی است.

IBM's fleet of quantum computers has increased to 18.

آی بی ام ناوگان کامپیوترهای کوانتومی به افزایش 18.

تصویر توسط Stephen Shankland/CNET

شما به احتمال زیاد برای همیشه باید خود را در کامپیوتر کوانتومی از آنها خیلی سخت به کار احاطه شده توسط درشت تجهیزات خنک کننده و جدا از دخالت خارجی که غنایم محاسبات. به جای آن شما قادر خواهید بود به استفاده از آنها را از طریق خدمات محاسبات ابری. تا کنون 230,000 مردم انجام داده اند با آی بی ام س تجربه گیل گفت.

IBM در حال کار به آن کامپیوترهای کوانتومی در دسترس برای فنا پذیران نه فقط کسانی که درک عجیب و غریب فیزیک مفاهیم مانند برهم نهی و گرفتاری است که کامپیوترهای کوانتومی کنه. آن را انجام می دهند بنابراین با بسته بندی محاسباتی عملیات به دستور العمل های استاندارد این مدارات که اعمال می شود دنباله ای از تحولات به qubits کوانتومی ذخیره سازی داده ها عناصر هستند که به مراتب بیشتر سازگار نسبت به کامپیوترهای معمولی' بیت است.

محاسبات کوانتومی مدارهای

یک دنباله ای از عملیات شکل یک مدار به کمک جی پی مورگان چیس قیمت مشتقات مالی و دیگر کمک می کند تا دایملر انجام فیزیک شبیه سازی سعی کنید به بهبود وسیله نقلیه الکتریکی باتری شیمی.

محاسبات را تبدیل به یک رویکرد ترکیبی با کتابخانه ها از محاسبات کوانتومی مدارهای تعبیه شده در کلاسیک برنامه های گیل پیش بینی کرد. و یک سوم طعم رایانه با الهام از سلول های عصبی در مغز انسان خواهد شد اضافه کردن یکی دیگر از گزینه است.

"این است که یکی را بخورند دیگر" گیل گفت. "عمیق ترین مفهوم از آنچه که امروز در محاسبات همگرایی بیت های عصبی و qubits."

IBM معتقد است کسانی کوانتومی مدارهای جاسازی شده در درون عادی نرم افزار را در محاسبات کوانتومی بسیار گسترده در دسترس است. و در حال حاضر آن را آغاز یک کسب و کار جدید استراتژی شعار رویکرد -- "مدارات به عنوان یک سرویس."

"که در آن ما در حال رفتن" گیل گفت: در CNET ، "اگر ما این کار را که به افشای محاسبات کوانتومی به یک مقدار بزرگتر از انسان است."

Dario Gil, head of IBM Research, shows off one of IBM's 18 quantum computers during its Think conference.

داریو گیل رئیس IBM تحقیقات نشان می دهد یکی از IBM 18 کامپیوترهای کوانتومی در طول آن فکر می کنم کنفرانس.

تصویر توسط Stephen Shankland/CNET

آی بی ام هنوز هم ارائه سطح دسترسی به سیستم های خود را برای کسانی که می خواهند به فشار بیشتر از سخت افزار ،

دو برابر شدن محاسبات کوانتومی عملکرد سالانه

آی بی ام این است که در یک مسیر به حداقل دو عملکرد آن کامپیوترهای کوانتومی هر سال چیزی از آن انجام می شود به مدت چهار سال در حال اجرا است. این نمرات آن دستگاه در اندازه گیری آن اختراع به نام کوانتومی حجم که آهنگ هر دو تعداد qubits در یک دستگاه و کاهش نرخ خطا که داد و بیداد کوانتومی محاسبات.

آی بی ام کوانتومی محاسبات رقبا نیست و به طور کلی امضا به استفاده از همان معیار اما یکی از قابل توجه ترین است که توسط شرکت Honeywell. این ساختمان های مختلف انواع کامپیوتر کوانتومی-یک یون دام و ماشین آلات است که می تواند اجرا تا حدودی کمتر سرد درجه حرارت از آی بی ام ابررسانا طرح است. و Honeywell وعده های ماشین های خود را افزایش می دهد کوانتومی حجم 10 عامل هر سال سرعت بسیار سریعتر از آی بی ام.

گیل گفت که او با اعتماد به نفس از IBM رویکرد برای سال آمده است, هر چند که حمایت بینش gleaned از IBM تحقیقات تحقیقات. آی بی ام را بالا انجام کوانتومی کامپیوتر موسوم به پاریس 53 qubits. IBM افزایش خواهد یافت که با یک بزرگتر سیستم بعد از این سال است که گیل کاهش یافته است به جزئیات اما او گفت: Big Blue رویکرد را به کار فراتر از یک میلیون qubits.

که پیشرفت خواهد آمد در بخش miniaturizing سخت افزار و چاشنی بیشتر از آن را به cryostat -- این فوق مجلسی که خانه های کوانتومی محاسبات پردازنده و یک برنامه ریزی پیچیده از سیم است که حمل سیگنال های مایکروویو استفاده می شود به آن عمل گیل گفت. بخشی از این تغییر را از طریق تکنولوژی پردازنده بهتر قادر به اجرا در چنین دماهای سرد.

توسط Gil نگران Honeywell خواهد leapfrog IBM? یون دام ماشین آلات بالقوه, اما "ما انجام تکلیف ما," او گفت:. Honeywell نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

عامل محاسبات ابری سرویس نیز دشوار گیل گفت. اما او از رقابت. "این یک چیز بزرگ است که Honeywell است فشار بلند پروازانه نقشه راه."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محاسبات کوانتومی جدید سوپر ابر رایانه

4:11tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de