کمک به گرسنه: استنلی توچی و سرآشپزها بالا 'قافیه برای رستوران ها در حمایت از ما درخواست تجدید نظر

Yotam Ottolenghi عاصمی خان استنلی توچی و دیگر تحسین سرآشپزها و رستوران گرفته اند در یک شاعرانه درخواست تجدید ن

توسط SALAMNEWWS در 10 خرداد 1399

Yotam Ottolenghi عاصمی خان استنلی توچی و دیگر تحسین سرآشپزها و رستوران گرفته اند در یک شاعرانه درخواست تجدید نظر برای حمایت از ما و کمک به گرسنه کمپین و صنعت مهمان نوازی.

64 سرآشپزها مشهور مواد غذایی نویسندگان و رستوران در زمان نوبت به خواندن خطوط از یک شعر که جشن های با کیفیت و تنوع صنعت رستوران.

در یک ویدئو آمار و ارقام به نظر می رسد در مطالعات آشپزخانه و خارج بسته محل به ستایش پاسخ رستوران در تحویل غذا به مشتریان و حمایت از بیمه خدمات درمانی در بیماری همه گیر کوروناویروس.

شاعر پشت مرثیه لوسی گولدینگ گفت: مستقل: "لندن غذایی صحنه بسیار متنوع و شامل بسیاری از شخصیت ها و غذاهای معروف, من تا به حال بیش از اندازه کافی الهام به قرعه کشی برای قافیه."

صنعت مهمان نوازی انگلستان چهارم-بزرگترین کارفرما. با توجه به دفتر آمار ملی خدمات مواد غذایی صنعت دارای بالاترین نسبت furloughed کارگران در انگلستان با حدود 2.4 میلیون مهمان نوازی و مشاغل در معرض خطر ابتلا به کروناویروس بحران است.

قافیه برای رستوران ها است درخواست به پشتیبانی از مهمان نوازی اقدام Covid-19 اورژانس امداد کمک مالی ارائه می دهد که کمک های مالی به مردم از بخش مهمان نوازی که شغل خود را از دست.

Asma خان, سر آشپز و بنیانگذار ارل گری بیان شده است که برجسته در Netflix سریال آشپز جدولگفت: مستقل از نیاز به حمایت از کارکنان رستوران: "این ناامید کننده بود برای دیدن که برخی از رستوران ها و میخانه صاحبان رها کارکنان خود را.

"روز خود را پست پرداخت آشپزخانه پورتر نمی آید به کار روز خود را در آشپزخانه است که به بی نظمی انداخته. همه ما نیاز به تأمل در آنچه که به ما ارزش در رستوران ما."

این طرح نیز حمایت از مستقل را کمک به گرسنه درخواست تجدید نظر است که مبارزه در همکاری با فلیکس پروژه به اطمینان حاصل شود که مردم آسیب پذیر هستند قادر به دسترسی به مواد غذایی در طول coronavirus بحران است.

آن یکی دیگر از رستوران طرح حمایت از ما, کمپین رهبری گروه هتل هیلتون که باز کرده خود را در کنفرانس آشپزخانه در سراسر لندن برای ذخیره مازاد مواد غذایی و آماده سازی وعده های غذایی از طریق سرمایه گذاری اجتماعی سازمان باز آشپزخانه.

به گفته یک منبع در هیلتون هیلتون لندن متروپل در ادگور جاده به تنهایی پخته 1000 وعده های غذایی در هفته گذشته برای انجام پروژه.

یک قافیه لندن رستوران های تولید شده توسط Gerber ارتباطات روابط عمومی شرکت متخصص در صنعت رستوران.

گولدینگ که یک حساب کاربری مدیر در شرکت افزود: "[این شعر] تکامل به چیزی است که من واقعا افتخار می کنم و می خواستم به خارج وجود دارد به عنوان یک راه برای جشن و حمایت از یک صنعت است که نه تنها زندگی حرفه ای من اما یک دنیا من بسیار پرشور در مورد است که رفتن را از طریق خشنترین دوره آن تا کنون مواجه شده است."

تمام پول مطرح شده توسط قافیه برای رستوران ها تجدید نظر خواهد شد به طور مساوی تقسیم شده بین مستقل کمک گرسنه تجدید نظر و مهمان نوازی اقدام Covid-19 امداد اورژانس گرانت. خواندن کامل شعر اینجا. پیدا کردن صفحه جمع آوری اعانه خود را در اینجا.

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران. پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. به دنبال این لینک برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de