هری دان را مادر می گوید بریتانیا باید ایستادن به آمریکا و امتناع از استرداد درخواست

مادر بزرگ نو جوان موتورسوار هری دان به خواست دولت بریتانیا به "ایستادن " به" با ما در میان ادامه دیپلماتیک. دو

توسط SALAMNEWWS در 29 اردیبهشت 1399

مادر بزرگ نو جوان موتورسوار هری دان به خواست دولت بریتانیا به "ایستادن " به" با ما در میان ادامه دیپلماتیک.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر به استرداد مظنون آن Sacoolas از یک ما هوش رسمی برای محاکمه بیش از Mr دونن مرگ است.

19 ساله کشته شد و هنگامی که موتور خود را برخورد با Ms Sacoolas خودرو در خارج از یک پایگاه نظامی آمریکا در آنچه که او به نام "غیر عمدی حادثه".

Ms Sacoolas, 42 ادعا مصونیت دیپلماتیک پس از تصادف در ماه اوت بود و قادر به بازگشت به ایالات متحده.

مقامات آمریکایی شد بنا به گزارش خشمگین در انگلستان تصمیم به مسئله بین المللی متوجه می خواستم برای کارشناسی ارشد Sacoolas بود که با متهم باعث مرگ خطرناک رانندگی در ماه دسامبر.

با وجود این ما همچنان امتناع از استرداد مظنون بریتانیا موافقت کرده است به ارسال دو فراری در سراسر اقیانوس اطلس.

Mr دان مادر شارلوت چارلز گفت: "ما نمی خواهیم هیچ مشکلی با دولت آمریکا اما می بینیم که دولت آمریکا رفتار مانند یک قلدر.

"از آن خواهد شد یک راه برای خراب کردن اگر ما به پایین به عنوان یک کشور در حال حاضر و ما را مجبور به ایستادن به آنها"

یک استرداد درخواست شده توسط دبیر خانه رد شد, وزیر امور خارجه مایک Pompeo در ژانویه - تصمیم وزارت امور خارجه به نام "final".

Ms چارلز گفت بریتانیا باید حاضر به ارسال کسی به ما "تا زمانی که آن را موافق قواعد بازی شروع با ارسال آن Sacoolas بازگشت".

دفتر خانه تاييد استرداد درخواست شده بود تایید شده توسط Priti پاتل برای جابر Motiwala و 53 و کالین Wilkinson, 54, از, پوست, در ماه گذشته.

هری دونن خانواده تگرگ و 'گام به گام' ما به عنوان مظنون به بیش از مرگ او

آقای Motiwala است می خواستم در ما به اتهام اخاذی از پول شویی و توطئه برای واردات مواد مخدر در حالی که آقای ویلکینسون اتهامات عنوان شده علیه از دانلود از کودکان سوء استفاده جنسی تصاویر در تگزاس است.

این جفت ارز در حال مبارزه با تصمیمات و باید در انتظار تجدید نظر در دادگاه عالی.

Radd Seiger یک سخنگوی آقای دونن پدر و مادر گفت: "ترتیبات برای ارسال می خواست مردم در سراسر اقیانوس اطلس در حال ناامیدانه وزن نفع آمریکایی ها.

"همانطور که ما را دیده اند در مورد Ms Sacoolas که دولت آمریکا حتی نمی زحمت به رفتن را از طریق حرکات از قرار دادن این مورد از طریق قانونی و سیستم دادگاه.

"Pompeo فقط گفت: نه اتفاق می افتد و این تصمیم خود را نهایی است.

"در متعدد بازدیدکننده داشته است به واشنگتن و سخنرانی برای رهبران وجود دارد, من به دنبال تحت تاثیر قرار دادن بر آنها چقدر احمق بی پروا و کوته بینانه است که موضع خواهد بود.

"هیچ کس می خواهد برای رفتن در جهت مخالف و من را ساخته اند آن را روشن به رهبران در وست مینستر است که هیچ کس به راه دیگر تا آن Sacoolas بازگشته است."

این ایمیل در روز یکشنبه گفت مقامات واشنگتن شد "خشمگین" به یاد بگیرند که پلیس انگلستان قرار داده شده بود از قرمز اینترپل انتشار اطلاعیه برای Ms Sacoolas هفته گذشته است. آن فرستاده شده است به مجموعه ای از کشورها از جمله کانادا ،

(گتی ایماژ)

آن گزارش شده است که مقامات آمریکایی مواجه همتایان انگلیسی خود را بیش از این حرکت باعث شد مذاکرات پنج شنبه گذشته مربوط به بوریس جانسون وزیر امور خارجه Dominic Raab و خانم پاتل.

اینترپل نمی وادار سازمان ملل برای دستگیری مظنون اما اگر او به دیدار یکی دیگر از اعضای دولت او می تواند بازداشت شده اند.

Ms Sacoolas قبلا حاضر به بازگشت به انگلستان به طور داوطلبانه به چهره دادستان است.

"تحت تعقیب کیفری با پتانسیل مجازات از 14 سال حبس است که به سادگی متناسب پاسخ" وکیل او امی Jeffress گفت: در ماه دسامبر.

"آن است که ویران کرد این حادثه غم انگیز و همچنان به گسترش خود را عمیق ترین تسلیت به خانواده است."

Ms Sacoolas شد دو بار در مصاحبه با Northamptonshire پلیس یک بار در روز پس از سقوط و در فرصتی دیگر توسط افسران که در سفر به آمریکا.

Mr دان خانواده نیز در بازدید از این کشور در تلاش برای به دست آوردن حمایت و بوریس جانسون صحبت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این پرونده به "روشن است که آنچه اتفاق افتاده است قابل قبول نیست".

اما رئیس جمهور ایالات متحده علنا دفاع Ms Sacoolas گفت که رانندگی در طرف اشتباه از جاده "اتفاق می افتد" و افزود: "این یک تصادف بود."

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب