دولت "می تواند و باید" انجام بیشتر به آدرس نژادی و نابرابری در جامعه می گوید ساجد جاوید

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 18 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دولت "می تواند و باید" انجام بیشتر به آدرس نژادی و نابرابری در جامعه سابق صدراعظم ساجد جاوید گفته است.

نقل قول آمده است که هزاران نفر از مردم در زمان بخشی در زندگی ماده (پل) تظاهرات در سراسر این کشور در روز شنبه پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس با تظاهرات برنامه ریزی شده در لندن و بریستول, گلاسکو و ادینبورگ در روز یکشنبه.

نوشتن در یکشنبه بار آقای جاوید گفت: تنها نخست وزیر قادر به "رانندگی تغییر واقعی" اضافه کردن بریتانیا در معرض خطر بودن "راضی" در مورد آن ادعا می شود تحمل جامعه است.

سابق صدراعظم گفت بریتانیا باید "وانمود" که آن را "موانع قابل توجهی" برای غلبه بر با توجه به ادغام و فرصت است.

"هنوز هم وجود دارد بخش هایی از جامعه هستند که بیشتر نگران وضعیت موجود از عدالت و انسانیت" او نوشت.

50 ساله محافظه کار MP برای برمسگرو گفت: نژاد پرستی می تواند رخ دهد در هر نقطه در جهان اضافه کرد که "جدید جاه طلبی" به "شکستن موانع" در بریتانیا.

"دولت می تواند و باید بیشتر به آدرس نژادی و نابرابری در جامعه ما" آقای جاوید نوشت.

"همانطور که با تمام مقیاس بزرگ سیستماتیک چالش ها تنها نخست وزیر است که قادر به رانندگی واقعی را تغییر دهید - و من می دانم که او مراقبت عمیقا."

به گفته او "بزرگتر مستقیم" سیاه و سفید از مردم در زندان ها در انگلستان نسبت به ما و در حالی که سوء استفاده کارگردانی در افسران غیر قابل قبول بود و پلیس خدمات "هنوز راه رفتن".

او گفت بریتانیا "موفق ترین چند قومی دموکراسی در جهان".

آقای جاوید گفت: هنگامی که او جوان بود او تا به حال شده است قادر به گرفتن یک کار در شهرستان "از آنجا که من کلاس و رنگ پوست من" و به جای نقل مکان به نیویورک را در 20s خود را.

روز یکشنبه ده ها هزار نفر از Black Lives Matter معترضان راهپیمایی از طریق لندن شروع در مجلس مربع است.

پلاکارد انجام شده توسط تظاهرکنندگان اشاره coronavirus بحران با یکی که گفت: "وجود یک ویروس بیشتر از Covid-19 و آن را به نام نژاد پرستی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de