نقشه های گوگل می افزاید: COVID-19 روز رسانی برای اطلاع رسانی به مسافران مسافران در مورد سفر خود را - CNET

نقشه های گوگل راه اندازی شد ویژگی های جدید مرتبط با COVID-19 روز رسانی. آنجلا Lang/CNET نقشه های گوگل در روز

توسط SALAMNEWWS در 19 خرداد 1399
google-maps-logo-phone

نقشه های گوگل راه اندازی شد ویژگی های جدید مرتبط با COVID-19 روز رسانی.

آنجلا Lang/CNET

نقشه های گوگل در روز دوشنبه نورد چندین ویژگی جدید برای Android و iOS نگه داشتن مسافران و مسافران به تاریخ چگونه COVID-19 ممکن است تاثیر سفر خود را. که شامل اطلاعات مانند محدودیت های مسافرتی و چقدر شلوغ و حمل و نقل عمومی ممکن است. TechCrunch زودتر گزارش اخبار.

حمل و نقل هشدار از سازمان های محلی را در حال حاضر نشان می دهد تا در نقشه های به نگه داشتن مردم در مورد دولت حکم مربوط به حمل و نقل عمومی از قبیل اینکه آیا خدمات در دسترس نیست و یا اگر ماسک ها مورد نیاز است. هشدار در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده و بریتانیا و هند و مکزیک و فرانسه و تایلند و اسپانیا و هلند, کلمبیا, برزیل, Argentia اتریش و بلژیک. کشورهای بیشتری به زودی اضافه خواهد شد.

گوگل همچنین به کاربران اجازه می دانم که اگر سفر خود را شامل COVID-19 پاسگاه مانند زمانی که عبور از مرزهای بین المللی. این قابلیت راه اندازی با آمریکا و کانادا و مکزیک است.

هشدار نیز پاپ تا زمانی که کاربران برنامه ریزی یک سفر به یک COVID-19 مرکز آزمون و یا امکانات پزشکی است. از داده های محلی و ایالتی و فدرال دولت خواهد بود کشیده برای این هشدار برای اطمینان از مردم آگاه هستند از دستورالعمل. این ویژگی را در ابتدا در دسترس خواهد بود برای تجهیزات پزشکی در ایالات متحده و کره جنوبی و فیلیپین و اندونزی و اسرائیل است. تست مرکز هشدار نیز در دسترس خواهد بود در ایالات متحده است. گوگل در حال کار برای اضافه کردن کشور است.

علاوه بر این گوگل است که ساختمان بر یک از ویژگی های آن نورد در سال گذشته است که پیش بینی چقدر شلوغ قطار و مترو و اتوبوس خواهد بود. در حال حاضر زمانی که مشاهده مسیرهای حمل و نقل, کاربران می توانید در پایین حرکت برای پیدا کردن crowdedness پیش بینی و اضافه کردن مشاهدات خود را. کاربران نیز دیدن داده ها در زمانی که یک ایستگاه حمل و نقل است که در طول تاریخ بیشتر یا کمتر شلوغ و یا می توانید انتخاب کردن برای نمایش داده های زنده با کشیدن یک ایستگاه در نقشه های گوگل. این قابلیت نورد بیش از چند هفته آینده. اطلاعات کشیده است از جمع و ناشناس اطلاعات از کاربران است که انتخاب کردن در Google Location History.

در ماه فوریه به نقشه های گوگل اضافه شده بینش مانند چگونه داغ یک مسیر ممکن است و اگر امنیتی است که به طور معمول پردازنده. این شرکت در حال حاضر نورد از این ویژگی ها در سطح جهان است. آن را نیز اضافه شده بیشتر در دسترسی به اطلاعات از جمله که در آن وجود دارد بر روی صندلی چرخدار در دسترس درب صندلی و متوقف کردن دکمه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de