خارجی رئیس دفتر انتظار می رود به مرحله اولیه پس از بوریس جانسون ادغام طرح

خارجه ترین ارشد کارمند دولت است و انتظار می رود به زودی زود پس از بوریس جانسون اعلام کرد برنامه ای برای ادغام

توسط SALAMNEWWS در 30 خرداد 1399

خارجه ترین ارشد کارمند دولت است و انتظار می رود به زودی زود پس از بوریس جانسون اعلام کرد برنامه ای برای ادغام با وزارت انکشاف بین المللی بریتانیا (DfID).

آقا سیمون مک دونالد است که به گفته وایت مقامات که او را ترک پست خود را هنگامی که یک "سوپر-گروه" تشکیل شده است در ماه سپتامبر.

نخست وزیر برانگیخته موج از خشم زمانی که او اعلام کرد قصد دارد به تبر DfID و رول در خارج از کشور کمک به یک جدید خارجی شناخته شده به عنوان خارجه کشورهای مشترک المنافع و توسعه ،

Sir Simon گفت: کارمندان دولت در این هفته بود که او برنامه ریزی برای بازنشسته در سال جدید اما جدول زمانی در حال حاضر شده است با سرعت بالا به عنوان نخست وزیر می خواستم یک چهره به سر تا بخش های جدید.

ارشد ماندارین گفت: کارکنان: "من به طور کامل احترام است که تصمیم گیری. در هر صورت من باید تکمیل پنج سال به عنوان چرک (دائم و در) در FCO در پایان ماه اوت.

"من باور دارم که FCDO است که این حرکت درست برای آینده ما در خارج از کشور تلاش; FCO را ادغام با Dfid اوج زمان من در اینجا.

"اما یک تلاش جدید نیازهای جدید رهبری است. هر کس (که) را به سادگی فوق العاده است."

Sir Simon سفیر سابق در آلمان و اسرائیل مشغول به کار در کنار آقای جانسون زمانی که او وزیر امور خارجه.

با این حال او شده است اعتقاد بر این بود منفور با آقای جانسون دولت بر مخالفت درک به Brexit.

اعلام می آید پس از Sir Simon مجبور شد به u-نوبه خود در ادعای خود را به نمایندگان مجلس که در انگلستان ساخته شده است یک "تصمیم سیاسی" نه به پیوستن به اتحادیه اروپا طرح به منبع هواکش برای درمان coronavirus بیماران.

او بعدها اعلام کرد او تا به حال شده است "نادرست" در نظر خود را به کمیته امور خارجی باعث حدس و گمان او دستور داده شده است به تبری جویند توسط خیابان داونینگ.

لیبرال دموکرات امور خارجه سخنگوی Alistair کارمایکل گفت: "آقا سیمون مک دونالد زودرس خروج از FCO را بالا می برد بسیاری از سوالات.

"مک دونالد بوده است ثابت صدای عقل و غیبت او متوجه خواهد شد در زمانی که به نظر می رسد دولت قصد تضعیف انگلستان موقعیت در صحنه جهانی است.

"دولت قلدر پسر رویکرد به خدمات مدنی است خطرناک و غیرسازنده در چنین لحظه مخاطره آمیز در تاریخ کشور ما."

شماره 10 گفت: بالا دیپلمات رسیده بود پایان تصدی خود هنگامی که از او پرسیده شد آیا Sir Simon گفته شده بود توسط نخست وزیر ،

نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: "پنج سال است که چگونه من معتقدم Sir Simon خدمت بوده است استاندارد طول تور در نظر مدنی نقش خدمات در FCO.

"سیمون رسیده است و پایان دوره خود را و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما باید دائم وزیر جدید خارجی, کشورهای مشترک المنافع و دفتر توسعه و به آن شخص در محل از سمت راست شروع می شود."

در بیانیه آقای جانسون گفت: "من می خواهم برای تشکر از سیمون مک دونالد برای قوی رهبری خارجه بیش از پنج سال گذشته و برای پشتیبانی فوق العاده او به من در حالی که من وزیر امور خارجه.

"سیمون برجسته است بنده که اختصاص داده شده خود را به ساختمان از بهترین سرویس سیاسی در جهان است."

وزیر امور خارجه Dominic Raab نیز ستایش Sir Simon ثبت در دفتر گفت: "تغییرات مثبت" او در محل قرار داده خواهد "همچنان احساس طولانی پس از وقت خود را در اینجا".

او گفت: "آقا سیمون یکی از بهترین دیپلمات از نسل او اختصاص داده شده بنده که کمک راهنمای FCO در طول یک دوره قابل توجهی از تغییر در جهان است. او می تواند بسیار افتخار از او سابقه خدمت داشتن بریتانیا در سراسر جهان از برلین به واشنگتن دی سی.

"از آن شده است یک لذت واقعی برای کار با سیمون و من باید خود را به ارزش بینش و مشاوره. تغییرات مثبت در سراسر FCO او در محل قرار داده و ادامه خواهد داد به احساس بعد از وقت خود را در اینجا."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب