کنترل جمعیت اقدامات معرفی شده در ایستگاه ها و قطار نگرانی از افزایش تعداد مسافر

راه آهن و شرکت های حمل و نقل عمومی و شبکه های سراسر انگلستان مستقر کرده اند اقدامات جدید برای جلوگیری از ازدحا

توسط SALAMNEWWS در 29 اردیبهشت 1399

راه آهن و شرکت های حمل و نقل عمومی و شبکه های سراسر انگلستان مستقر کرده اند اقدامات جدید برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد همانطور که بیشتر مردم از بازگشت به کار این هفته است.

خدمات افزایش یافته و از حدود 50 درصد از استاندارد جدول زمانی به 70 درصد است اما ظرفیت پردازنده کاهش می یابد به عنوان کمی تا 10 درصد از سطح عادی به فعال اجتماعی فاصله.

بیشتر افسران و ماموران امنیتی آموزش دیده برای کنترل جمعیت را در برخی از ایستگاه ها برای جلوگیری از مسافران از سوار شدن به قطار و یا ورود به یک پلت فرم اگر بیش از حد بسیاری از مردم در حال حاضر در حال حاضر.

این تغییرات به عنوان دولت خواست مردم در انگلستان برای رفتن به محل کار اگر آنها از خانه کار می کند به عنوان بخشی از کاهش تدریجی از coronavirus مستند. اپراتور حمل و نقل خواسته شد که برای افزایش, خدمات, اما همچنین به تنظیم مجدد حذف و یا محدود کردن صندلی "را امتحان کنید و اطمینان اجتماعی فاصله مشاهده شده است".

مشاوره در ایرلند شمالی و اسکاتلند و ولز باقی مانده است که مردم باید در خانه بماند.

برخی از راه دور اپراتورهای معرفی و رزرو-تنها سیاست های, که بدان معنی است که حتی مسافران با انعطاف پذیر بلیط را برای انتخاب در پیش است که خدمات آنها استفاده خواهد شد.

از دیگر اقدامات در نظر گرفته شده ممکن است شامل مسدود کردن صندلی در مجاورت نزدیک با دیگران و از بین بردن چهره به چهره صندلی.

در لندن و جنوب شرقی راه آهن و مسافران تنها می تواند در هیئت مدیره قطار اگر آنها نگه رزرو و همچنین به عنوان یک بلیط. مسافران خواسته می شود به نشستن در یک صندلی کنار پنجره با یک نفر در هر ردیف چهار صندلی و دو سطر خالی بین هر مسافر.

Avanti, West Coast مسافران هشدار داد ممکن است قادر به سفر بدون رزرو با توجه به ظرفیت محدود. شمالی گفت: وجود خواهد داشت "به طور قابل توجهی کاهش می یابد ظرفیت در هر یک از ما قطار".

ویل راجرز مدیر عامل در شرق میدلندز راه آهن گفت: "ما از همه می خواهیم به تنها رفتن با قطار اگر لازم است و حفظ و حمل و نقل عمومی برای کارگران مشاغل کلیدی و کسانی که باید در سفر."

حمل و نقل برای لندن شناسایی 20 ایستگاه های لوله آنها انتظار دارند به خصوص مشغول است و هشدار داده اند مسافران به انتظار صف های طولانی و یا برای جلوگیری از به طور کامل از بین 05:45 – 08:15 و 16:00 – 17:30. برخی از ایستگاه های مانند کلفم تقاطع اجرا شده اند یکی از راه سیستم های فعال اجتماعی فاصله.

مسافران در سراسر کشور نیز در حال توصیه به پوشیدن صورت پوشش برای هر سفر در حمل و نقل عمومی.

شبکه راه آهن مدیر اجرایی آقا پیتر Hendy گفت BBC صبحانه: "مسافران معقول. این یک بحران ملی ابعاد بی سابقه است. ما با تکیه بر مردم به معقول.

"ما می خواهیم مردم را به ماندن و جدا اگر آنها مثل انسان می تواند و اگر آنها نمی تواند پس از آن صورت پوشش کاملا معقول چیزی که برای انجام به صورت مختصر لحظات زمانی که شما ممکن است گرفتن یا خاموش کردن یک یا قطار در حال حرکت از طریق یک ایستگاه."

اما راه آهن دریایی و حمل و نقل اتحادیه توصیف افزایش خدمات قطار به عنوان "در معرض خطر استراتژی".

RMT دبیر میک نقدی گفت: "ما مخالف هستند به اوایل آرامش مستند اقدامات و بر این باورند که غیر ضروری کارگران باید جلوگیری از استفاده از قطار. زمانی که مردم کاملا باید با استفاده از یک قطار وجود دارد باید اجباری حمایت."

اتحادیه نامیده می شود برای پوشیدن اجباری از پوشش صورت توسط مسافران است که باید به صورت رایگان ارائه شده در ایستگاه و قادر به دفع خطر و اجرای دو متری اجتماعی فاصله در قطار.

سخنگوی وزارت حمل و نقل گفت: این پیام باقی مانده است که مردم باید فقط رفتن به محل کار اگر آنها از خانه کار می کند و آنها باید به جلوگیری از حمل و نقل عمومی در صورت امکان و حفظ اجتماعی فاصله اگر آنها هیچ انتخاب دیگری.

"ما خواسته اپراتورها به افزایش تعداد خدمات از امروز برای کمک به کاهش فشار بر شبکه حمل و نقل ارائه فضای بیشتر برای اجتماعی فاصله و همچنین ارائه افزایش قابلیت اطمینان و ظرفیت اضافی برای آینده," او اضافه شده است.

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن