Coronavirus: چرا هیچ جلسه توجیهی روزانه امروز ؟

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 17 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

ناپدید شدن دولت coronavirus جلسات آخر این هفته در دیدار با خشم و تمسخر و سردرگمی ،

خیابان داونینگ اوایل این هفته اعلام شد که آن را به حال اوراق کنفرانس های مطبوعاتی در روزهای شنبه و یکشنبه به دلیل فقیر تلویزیون مشاهده آمار و ارقام.

به عنوان یک نتیجه وجود دارد هیچ توجیهی در 6 ژوئن ترک بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی بیبهره.

"میخواستم بدونم که چه اتفاقی برای جلسه توجیهی روزانه" گفت: Christopher تورنس. "ظاهرا coronavirus کار نمی کند در تعطیلات آخر هفته. هیچ توجیهی. هیچ رهبری است."

جان چوپان نوشت: "حداقل ما نمی هر گونه دروغ است."

به جای جلسه توجیهی روزانه که معمولا بین 4 بعد از ظهر و 6 BBC One نشان داد یک قسمت از فرار به کشور در حالی که ITV درمان بینندگان خود را به اصلی ما نسخه نقاب خواننده.

تصمیم برای پایان دادن به تعطیلات آخر هفته جلسات پس از وزرا بودند لعنتی توسط انگلستان آمار watchdog برای "گمراه کننده" استفاده از آمار و ارقام در پوشش-19 تست.

بوریس جانسون led اولین کنفرانس مطبوعاتی بازگشت در 16 مارس و به نظر می رسد به طور منظم قبل از اعلام آغاز این مستند در 23 مارس.

او پژمرده از نظر پس از تست مثبت برای Covid-19 روز 27 مارس شد و بعد بستری در بخش مراقبت های ویژه.

پس از ترخيص او صرف چند هفته recuperating در Chequers در حالی که جانشینی از وزرا از جمله وزیر بهداشت مت هنکاک در زمان پرسش از رسانه ها و اعضای عمومی.

نخست وزیر دوباره بر 27 مارس ساخته شده اما چند ظاهر قبل از 24 مارس هنگامی که او در دفاع از خود رئیس aide Dominic کامینگز پس از گزارش از یک مستند-busting سفر به دورهام و Barnard Castle در حالی که آقای جانسون بد بود.

در اوایل این هفته No10 گفت که بوریس جانسون را متعهد به ظاهر می شود یک بار در هفته در پنج هفته برنامه ای از کنفرانس های مطبوعاتی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de