Coronavirus: 'درنده' مجرمان اینترنتی و خصمانه متحده هدف قرار دادن شهروندان بریتانیا و موسسات Raab هشدار

دومینیک Raab هشدار داده است که "درنده" مجرمان اینترنتی و خصمانه متحده به دنبال بهره برداری از این بیماری همه گ

توسط SALAMNEWWS در 17 اردیبهشت 1399

دومینیک Raab هشدار داده است که "درنده" مجرمان اینترنتی و خصمانه متحده به دنبال بهره برداری از این بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت که شهروندان بریتانیا, کسب و کار و موسسات خواهد بود هدفمند برای هفته ها و ماه های آینده.

سخنان خود را دنبال کنید مشترک هشدار از امنیت سایبر سازمان در بریتانیا و آمریکا خواستار بهداشت و درمان و تحقیقات پزشکی کارکنان خود را برای بهبود امنیت رمز عبور برای جلوگیری از جنایتکاران بهره برداری از بحران بیشتر است.

صحبت کردن در هیچ 10 روزانه کنفرانس مطبوعاتی آقای Raab گفت که در حالی که اکثریت قریب به اتفاق مردم و کشور در حال بسیج با هم "همیشه وجود خواهد داشت برخی از کسانی که به دنبال بهره برداری از بحران برای خود و جنایی و خصمانه به پایان می رسد".

وزیر امور خارجه بریتانیا گفت که او آگاه بود که مجرمان اینترنتی و "مخرب دیگر گروه" در حال هدف قرار دادن افراد و سازمان ها در انگلستان با استقرار Covid-19 مربوط به کلاهبرداری و فیشینگ ایمیل.

"که شامل گروه هایی که در حوزه امنیت سایبری جهان شناخته شده به عنوان پیشرفته مداوم تهدید گروه پیچیده گروه از هکرها که سعی کنید برای رخنه به سیستم های کامپیوتری," او گفت:.

"ما شواهد روشنی در حال حاضر که این باندهای جنایتکار هستند به طور فعال با هدف قرار دادن ملی و سازمان های بین المللی که در پاسخ به Covid-19 همه گیر است که باید بگویم آنها را خاص خطرات و رشوه خوار در این زمان است."

آقای Raab اضافه انگلستان National Cyber Security Centre (NCSC) و ما امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت (CISA) منتشر شده مشترک هشدار روز سه شنبه در مورد این گروه ها به دنبال بهره برداری از بحران است.

"ما تیم را شناسایی کرده اند مبارزات هدف قرار دادن بهداشت و درمان در بدن, دارویی, شرکت های تحقیقاتی سازمان ها و همچنین انواع مختلف سلاح از دولت های محلی" او گفت:.

"آنها تمایل به طراحی شده برای سرقت انبوه اطلاعات شخصی و مالکیت معنوی و گسترده تر اطلاعات است که حمایت از کسانی که هدف و آنها اغلب در ارتباط با دولت های دیگر بازیگران است.

"ما انتظار داریم این نوع درنده, جنایی, رفتار برای ادامه و تکامل در هفته های آینده و ماه های آینده است و ما در حال گرفتن طیف وسیعی از اقدامات برای مقابله با این تهدید است."

او ادامه داد: "ما می خواهیم به اشتراک گذاری مشاوره در مورد ماهیت این تهدیدات برای فعال کردن کسب و کار شهروندان و شرکای بین المللی ما را بهتر از خود در برابر طیف گسترده ای از حملات سایبری از دشمن متحده به باندهای جنایتکار."

زودتر پل چیچستر NCSC مدیر عملیات گفت: "حمایت از بخش بهداشت و درمان است NCSC اولین و مهمترین اولویت در این زمان ما در حال همکاری نزدیک با بیمه خدمات درمانی به نگه داشتن سیستم خود را امن است.

"با اولویت بندی هر گونه درخواست برای حمایت از بهداشت و سازمان ها و باقی مانده در تماس نزدیک با صنایع درگیر در coronavirus پاسخ ما می تواند آنها را به اطلاع از هر گونه فعالیت های مخرب و گام های لازم برای کمک به آنها را به دفاع در برابر آن است.

"اما ما نمی توانیم این کار را به تنهایی و توصیه ما به بهداشت و درمان سیاستگذاران و محققان ما را گام عملی برای دفاع از خود از رمز عبور-پاشش مبارزات."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب