Coronavirus: خانه های پرستاری شروع به جایگزینی تخت خالی توسط pandemic, نگرانی خانواده

این Markhaven پرستاری در خانه از دست داد 17 ساکنان به coronavirus اما در حال حاضر که شیوع آن اعلام شده است بیش

توسط SALAMNEWWS در 30 خرداد 1399

این Markhaven پرستاری در خانه از دست داد 17 ساکنان به coronavirus اما در حال حاضر که شیوع آن اعلام شده است بیش از این مدیریت گفت: خانواده ها آن است که جایگزینی تخت خالی با این بیماری همه گیر.

"ما در حال رفتن به شروع به پذیرش ساکنان جدید این هفته و ادامه خواهد داد به انجام این کار در طول زمان تا خانه ما پر است یک بار دیگر" خانه در Markham, Ont., گفت: خانواده ها در ژوئن 15 ایمیل.

ساکنان جدید باید آزمایش COVID-19 و منزوی برای 14 روز پس از پذیرش اما برخی از خانواده ها ناراحت کننده هستند و می گویند کارکنان باید به آنها گفت که نگران اضافه شده حجم کار.

"این بیش از حد به زودی" گفت: کامرون رابسون که 91 سال سن مادران در Markhaven.

او گفت: ساکنان شده است از طریق یک زمان دشوار در طول شیوع به پایان رسید که فقط یک ماه پیش بود و او نگران است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خانه گفت که "پس از دستورات داده شده توسط بهداشت عمومی برای کاهش خطر عفونت در خانه است."

ادامه مطلب: Coronavirus — انتاریو بدترین آمار خانه های سالمندان و کسانی که آنها را صاحب

به عنوان عفونت نرخ در سراسر کانادا کاهش و بیشتر در دراز مدت مراقبت از خانه تلقی ویروس رایگان, آنها شروع به در ساکنان جدید برای پر کردن صدها نفر از تخت خالی سمت چپ توسط کسانی که در برابر ویروس.

آخرین دولت انتاریو آمار و ارقام قرار داده و تعدادی از مراقبت از ساکنان خانه که درگذشت COVID-19 در 1,797. اما 36,000 مردم در حال انتظار برای مراقبت از خانه تخت با توجه به انتاریو مراقبت دراز مدت در ارتباط است.

"ما باید محتاط گفت:" دانا دانکن صنعت ارتباط مدیر عامل شرکت. "ما را به هر گام ما می توانیم و ما باید مطمئن شوید که ما در حال حفاظت از سالمندان ما."

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

او گفت: بسیاری از استان بیش از 600 دراز مدت مراقبت از خانه را ندارد شیوع بیماری و با هوشیاری و مناسب پیشگیری از عفونت اقدامات آنها می تواند جای ساکنان جدید است.

"ما می دانیم که COVID-19 بسیار خطرناک برای مردم بیش از سن 80 با شرایط مزمن است و ما ساکن جمعیت" دانکن گفت: اخبار جهانی در یک مصاحبه.

"ما باید محتاط': Ontario مراقبت های بلند مدت انجمن در انطباق ساکنان جدید
"ما باید محتاط': Ontario مراقبت های بلند مدت انجمن در انطباق ساکنان جدید

انتاریو دولت مجاز خانه بدون فعال شیوع بیماری را در ساکنان جدید است. کسانی که بستری باید آزمایش منفی برای COVID-19 ظرف 24 ساعت پس از پذیرش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مراقبت از خانه نیز باید اطمینان حاصل شود آنها را به یک طرح برای منزوی کردن ساکنان جدید به مدت دو هفته. همان نیاز به درخواست ساکنان بودن دوباره بستری شده به خانه پس از بستری در بیمارستان.

"وجود دارد یک کمبود تخت بنابراین من می تواند نوع نگاه کنید اگر شما رو 80 تخت خالی در خانه خود را, شما نمی خواهید به آنها را پر کنید" گفت: Martha Stewart, رئيس جمهور از SEIU, بهداشت و درمان اتحادیه است که نشان دهنده بسیاری از مراقبت طولانی مدت کارگران است.

"اما این همین کار را با عجله به باز کردن استان است. من فکر می کنم ما نیاز به صبر کمی طولانی تر است."

او گفت: کمبود نیروی انسانی است که تشدید مراقبت دراز مدت بحران در این بیماری همه گیر را ادامه داد.

"و ما در حال حاضر در یک بحران بنابراین اگر آنها در حال در آوردن ساکنان من خواسته بود اگر من یک عضو خانواده در آن وجود دارد چیست کارکنان سهمیه قبل از اینکه شما را در بیشتر؟"

ادامه مطلب: انتاریو اعلام کرد 'احتیاط' راه اندازی مجدد اجازه می دهد بازدید کنندگان به مراقبت طولانی مدت خانه های بازنشستگی

در مورد نگرانی Markhaven اجرایی مدیر مایک بکولل گفت: تسهیلات بود "بسیار با اعتماد به نفس در دستورات مقامات حاضر در محل قرار داده برای صفحه نمایش ساکنان جدید است."

"در نهایت سیستم بهداشت و درمان باید ادامه عملکرد برای مردم انتاریو و این شامل کسانی که نیاز به مراقبت طولانی مدت," او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"سطح نیروی انسانی در دراز مدت مراقبت مبتنی توسط بودجه سطوح تصمیم بر توسط دولت استانی. من توصیه می کنم هدایت سوالات خود را در اطراف سطح نیروی انسانی به آنها. آنها در حال حاضر در حال تهیه بودجه اضافی به خانه اجازه می دهد تا برای افزایش سطح نیروی انسانی در نور از زمان همه گیر."

اما بهداشت انتاریو ائتلاف نیز گفت: آن را بیش از حد به زودی.

"این یک نگرانی است" گفت: ناتالی مهتا. "منظورم این است که ما می بينيم که در حال شیوع است که اعلام شده و پس از آن شیوع جدید شروع می شود. اتفاقی است که هر دو در دراز مدت مراقبت از خانه و در بیمارستان است.

"و بنابراین ما نه از جنگل."

در ضمن 96 تخت Markhaven خانه گفت: در ژوئن 5 ایمیل به خانواده هایی که پذیرش ساکنان جدید خواهد بود "بسیار فشرده کار روند" و کارکنان بودند که reassigned به کار است.

"اگر چه این بدون شک آن زمان مشغول برای همه ما قطعا استقبال گام دیگر به درجاتی از حالت عادی," تسهیلات نوشت: در تازه ترین پیام.

رابسون گفت: یکی از نگرانی های است که حتی اگر ساکنان جدید جدا کارکنان هنوز هم حرکت بین اتاق.

خانواده ها باید تا به حال "هیچ هیچ ورودی و قطعا هیچ اطمینان" در مورد در آوردن ساکنان جدید به زودی پس از وقوع," او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این یک اضطراب است."

Stewart.Bell@globalnews.ca

Andrew.Russell@globalnes.ca

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب