Coronavirus لستر: پلیس تقاضا 'فوری شفافیت در نحوه اجرای بریتانیا اولین محلی مستند

پلیس در لستر هنوز نمی دانند که چه قدرت آنها را به اجرا در بریتانیا برای اولین بار "محلی مستند". به وزیر بهداشت

توسط SALAMNEWWS در 10 تیر 1399

پلیس در لستر هنوز نمی دانند که چه قدرت آنها را به اجرا در بریتانیا برای اولین بار "محلی مستند".

به وزیر بهداشت اعلام کرد افزایش coronavirus محدودیت در میدلندز شهر در شب دوشنبه پس از مذاکرات با مقامات محلی اما بحث در مورد نحوه پیاده سازی آنها را ادامه خواهد داد.

این Leicestershire پلیس فدراسیون که نشان دهنده رتبه و فایل ماموران گفت: ماموران هنوز در انتظار تایید از نقش خود خواهد بود در روز سه شنبه بعد از ظهر.

"این ضروری است که ما به وضوح از دولت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در آنچه می توانید و نمی تواند انجام دهد" گفت: صندلی دیو استوکس.

"ما هنوز منتظر تایید بر آنچه همکاران ما' دقیق نقش را در پلیس و به طور بالقوه اجرای این 'لستر مستند' و آنچه در قانون اعضای ما خواسته خواهد شد که به استفاده از."

کشورهای دیگر که باید اجرا موضعی مستندات از جمله ایتالیا تحمیل سخت cordons و موانع برای جلوگیری از مردم را از خروج و ورود به مناطق آلوده.

اخبار دوزند محدودیت های ناشی از بسیاری از به فرار در حالی که آنها می توانند و برخی از مقامات را تا حدی مقصر است که جنبش برای گسترش coronavirus بیشتر به طور گسترده ای.

نگرانی وجود دارد بیش از زمان لستر مستند آمدن روز قبل از بارها و رستوران ها مجاز به بازگشایی در انگلستان است.

پلیس که از ترس مردم از این شهر را به سادگی به سفر به شهرهای نزدیک مانند لافبورو, نانیتون و راگبی اگر آنها قادر به.

"ما در حال حاضر نگران شنبه" آقای استوکس گفت: مستقل. "در شرایط عمومی جنبش لغو محدودیت های در حال رفتن به می شود و قرار است که تاثیر بسیار زیادی در پلیس بیش از چهار یا پنج روز.

"این آخر هفته شد و در حال حاضر رفتن به یک چالش برای هر نیروی پلیس در سراسر کشور است."

مدیر پاسبان کریگ Guilford, از, همسایه, Nottinghamshire پلیس گفت: نیروی عمل در گروه های بزرگ سفر از لستر.

"اگر ما هر گونه اطلاعات از لستر مانند مینی بوس و یا مربی سفر به ناتینگهام پس از آن ما خواهد شد و بر این اساس عمل," او اضافه شده است. "حمل و نقل بریتانیا در پلیس انجام خواهد شد همان است."

Leicestershire پلیس گفت که پاسخ به هر گونه تغییرات به سلامت حفاظت مقررات که اجرای مستند و دستورالعمل برای افسران.

"این یک پویا وضعیت و ما را بر این اساس تنظیم ارائه متناسب پلیس تحت قوانین مربوطه برای کمک به نگه داشتن مردم امن" سخنگوی گفت.

"ما همچنان برای تشویق جوامع به دنبال دولت دستورالعمل."

صحبت به مستقل پیش از این اعلام Leicester, یک افسر ارشد پلیس گفت که "محلی مستندات" می تواند باعث مشکلات.

رئیس پلیس Superintendents' Association, رئیس سرپرست پل گریفیث گفت: پتانسیل برای سردرگمی در حال حاضر نشان داده شده است با تفاوت بین مستند قوانین در انگلستان, ولز و اسکاتلند.

"همیشه وجود دارد چالش های واقعی که در آن شما ایجاد یک مرز و تاپیک های مختلف حکومت در هر طرف," او اضافه شده است.

"عمومی رفتار می تواند به کار در اطراف این چالش ها. در حال حرکت در اطراف برای یک شب می تواند به خوبی اتفاق می افتد."

او گفت که افسران پلیس ترجیح می دهم ثبات در سراسر بریتانیا افزود: "ما می دانیم که دولت به دنبال توصیه های پزشکی وجود دارد و ممکن است تفاوت [در coronavirus انتقال] در سراسر مناطق منطقه ای اما از نظر پلیس آن را مطرح و چالش های قابل توجهی وجود قوانین مختلف در مناطق مختلف است."

به وزیر بهداشت, مت, Hancock, گفت: لستر مستند لازم بود چون از coronavirus انتقال در شهر و حقوقی که تغییرات ساخته شده باشد در روزهای آینده.

او گفت که "در برخی موارد" این مستند خواهد بود اجرا توسط پلیس در حالی که غیر ضروری مغازه ها اجازه داده نخواهد شد برای باز کردن.

"ما توصیه علیه سفر مگر در مواردی که آن ضروری است اما ما در حال قرار دادن که به صورت قانون در این مرحله گفت:" اسکای نیوز روز سه شنبه صبح. "ما اگر ما به."

لستر شورای شهر گفت: افزایش محدودیت ها در این شهر و مناطق اطراف آن شد و انتظار می رود به مدت حداقل دو هفته.

یک عضو عمومی در لستر در 30 ژوئن 2020, روز است که آن را تبدیل به اولین شهر در انگلستان برای رفتن به محلی مستند. (سازمان حفاظت محیط زیست/تیم KEETON)

"این به این معنی شهر, میله, رستوران ها و آرایشگاه باز خواهد شد و در روز 4 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده و مغازه ها است که اجازه داده شد برای باز کردن در 15 ژوئن را مجبور به بستن دوباره از سه شنبه" بیانیه ای گفت:.

مدارس خواسته شده است تا به تا پاییز اصطلاح برای بسیاری از دانش آموزان و تست امکانات در حال افزایش است.

بیش از 3200 Covid-19 موارد تایید شده اند در لستر از زمان شروع این بیماری همه گیر از جمله 944 موارد گزارش شده در دو هفته گذشته.

لستر شهردار آقا پیتر Don پیشنهاد جدید مستند در شهرستان باید آورده شده است با سرعت بیشتری دنبال نشانه ای از افزایش موارد است.

صحبت کردن در سی صبحانهاو گفت: "وزیر بهداشت اعلام کرد که به اعتقاد او وجود دارد شیوع در لستر بهترین بخشی از دو هفته پیش.

"پس از آن ما بوده است تلاش برای به دست آوردن اطلاعات از آنها (دولت) در مورد آنچه داده بودند چه آنها منجر به این باور وجود دارد یک مشکل خاص و تلاش برای به دست آوردن آنها را به نگه داشتن سطح تست در لستر."

او افزود: تلاش شده است "برای هفته" برای دسترسی به داده ها در سطح تست در این شهر داده شده بود و تنها دسترسی پنجشنبه گذشته اضافه کرد: "این که یک فاصله و مدت زمان طولانی برای این ویروس به گسترش است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن