Coronavirus: 'متناقض و تبعیض آمیز' مستند جریمه باید بررسی شود, می گویند, نمایندگان مجلس و فعالان

بیش از 40 نمایندگان مجلس و همسالان هستند خواستار بررسی بیش از 18,000 جریمه های داده شده به مردم برای شکستن cor

توسط SALAMNEWWS در 11 تیر 1399

بیش از 40 نمایندگان مجلس و همسالان هستند خواستار بررسی بیش از 18,000 جریمه های داده شده به مردم برای شکستن coronavirus مستند قوانین در انگلستان و ولز است.

نامه ای به ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) گفت: جریمه شده بود در دست یک "متناقض و تبعیض آمیز" راه میان نژادی و منطقه ای مستقیم.

پلیس رهبران سفارش تجزیه و تحلیل به دنبال چرا سیاه و آسیایی شده اند جریمه در یک نرخ بسیار بالاتر از مردم سفید برای شکستن قفل, قوانین, اما این نامه گفت که توضیحات داده شده تا کنون بوده است "مخدوش و unevidenced".

امضا توسط نمایندگان مجلس از جمله قانون کار رهبر جرمی Corbyn و اقدام لیبرال دموکرات رهبر اد دیوی آن گفت: در این مورد بررسی شد "بسیار قانع کننده".

"شواهدی وجود دارد از نژادپرستی و تبعیض و تعصب در صدور مستند ثابت پنالتی اعلامیه (FPNs)" نامه گفت.

"این ضروری است که این قدرت ها در حال اعمال و دیده اعمال می شود با احتیاط – و همچنین متناسب و نسبتا.

"شواهدی وجود دارد که مخالف رخ داده است که این سخت گیرانه قدرت بارها و بارها استفاده شده است غیرقانونی ، تضعیف اعتماد عمومی و اعتماد به نفس در مقامات و حکومت قانون است."

در مجموع 18,439 جریمه – 15,856 در انگلستان و 2,583 در ولز – ثبت شد توسط پلیس بین 27 مارس و 22 ماه ژوئن با توجه به موقت NPCC داده است.

قومیت گیرندگان نمی شد اظهار داشت: برای تقریبا یک چهارم از جریمه اما برای کسانی که 80 درصد سفید 11 درصد آسیایی 4 درصد سیاه 2 درصد مخلوط با مسابقه و 1 درصد دیگر.

اما 86 درصد از جمعیت انگلستان و ولز در حال سفید 7.5 درصد و 3.3 درصد سیاه به این معنی است که سیاه و آسیایی, مردم در حال جریمه بیشتر از مردم سفید.

نیز وجود دارد هشدارهای یک "کد پستی قرعه کشی" بین مناطق مختلف است. در حالی که برخی نیروهای منطقه ای باید دست از بیش از 1000 مجازات این رقم در دیگران است زیر 100.

این NPCC اذعان کرده است که برخی از جریمه شده اند دست به اشتباه تحت حفاظت بهداشت مقررات از جمله ده ها تن به کودکان داده می شود.

در پارلمان مشترک کمیته حقوق بشر هشدار داد که مردم بودند که "بدون هر گونه پایه و اساس قانونی" به دلیل سردرگمی بیش از تفاوت بین قانون و دولت هدایت بود که سختگیرانه تر در زمان.

هفته بعد خانه کمیته امور نگرانی که پلیس بودند "تجاوز" قدرت خود و "اجرای دولت مشاوره به جای نامه ای از قانون".

همچنین هشدار داد که تفاوت معنی داری بین تعداد جریمه دست در مناطق مختلف – حتی کسانی که در مجاورت یکدیگر – "پرسش در مورد چگونه به طور مداوم قانون اعمال می شد".

هیچ مسیر به درخواست تجدید نظر coronavirus جریمه دیگر از امتناع از پرداخت و خطر پیگرد قانونی باعث نگرانی است که مردم خواهد بود بیش از حد ترس آنها را به چالش.

Kirsty Brimelow کنترل کیفیت یک وکیل حقوق بشر که امضا نامه جدید گفت: "این احتمال وجود دارد که هزاران نفر از اعضای عمومی را پرداخت جریمه به موجب مجازات ثابت اعلامیه های صادر شده توسط پلیس است که باید صادر شده است.

"پلیس باید نقش خود را برای جبران خرابی های ناشی از خود overzealous اجرای قوانین اضطراری."

خدمات تاج دادستان در حال حاضر در حال بررسی تمام اتهامات تحت حفاظت بهداشت مقررات و جداگانه Coronavirus عمل می کنند اما نه جریمه خود را.

وجود دارد نگرانی هایی است که خطاهای توسط پلیس را افزایش می دهد به عنوان اصلاحات مربوط به مقررات ساخته شده اعمال محدودیت بر سفر و جمع آوری پیچیده تر و همگرایی در انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

زمانی که محدودیت ابتدا آرام در انگلستان در 13 ماه مه پیش فرض خوب بود از افزایش £60 تا 100 £اما تعداد صادر شده به طور چشمگیری کاهش یافته پس قوانین کاسته شد.

Coronavirus: مت هنکاک "این یک سوال خوب.. من پاسخ آن را بعدا" در بررسی جریمه برای سفر برای مهد کودک

Ms Brimelow سوال که چرا دولت همچنان به استفاده از قوانین اضطراری برای به روز رسانی این قانون به جای رفتن را از طریق عادی در مجلس بررسی.

او به نام مقررات جاری "به طور فزاینده ای غیر منطقی و مبهم" گفتن مستقل آنها "تبدیل شده اند بسیار پیچیده و خودسرانه است که آنها دیگر در حال جدی گرفته شود".

دولت و NPCC قبلا رد تماس برای بررسی جریمه پس از رسوایی بیش از دومینیک کامینگز سفر به دورهام است.

در میان سوال و بیش به همین دلیل او را جریمه برای نقض حفاظت از بهداشت و درمان مقررات دولت گفت که "پلیس به تصمیم می گیرید که آیا به جریمه تحت قانون".

کشیش مارتین پول برایتون قائم مقام که خواست وزیر بهداشت به تحریک یک نقد و بررسی در طول یک خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در میان امضا کنندگان این نامه جدید ارسال شده در روز سه شنبه.

او گفت: ترس خود را بیش از پتانسیل نابرابری "به نظر می رسد شده اند متحمل شده اند در آمار".

کمپین گروه برادر بزرگ دیده بان منجر امضا کنندگان این نامه گفت: پلیس از coronavirus همه گیر شده بود "متناقض و سنگین-دست و گاهی اوقات بی کفایت".

مدیر Silkie کارلو افزود: "این سخت گیرانه قدرت استفاده شده است غیرقانونی در وقت و زمان دوباره و هیچ عدالت برای هزاران نفر از مردم ما برآورد شده است اشتباه تنبیه کنید با جریمه."

سابق وزیر محافظه کار اندرو میچل, بارونس شامی Chakrabarti و بارونس جنی جونز در میان کسانی که برای قرار دادن نام خود را به این نامه در کنار گروه از جمله سازمان عفو بین الملل در بریتانیا آزادی و استنطاق.

یک سخنگوی NPCC گفت: "نامه ای دریافت شده است که به درستی در نظر گرفته شود. وجود خواهد داشت یک نشریه ما قومیت تجزیه و تحلیل در ماه جولای."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب