گذرگاه کانال: وزیران متهم به 'stoking تنش و تقسیم' با نظرات در مورد مهاجران

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

وزیران به "خاموش کردن تنش و تقسیم" با نظرات در مورد گذرگاه های قایق مهاجر در کانال انگلیسی متهم شده اند.

بوریس جانسون سفرها را «بسیار بد و احمقانه و خطرناک و جنایتکار» نامیده است، در حالی که یک تفنگدار دریایی سلطنتی سابق در پستی جدید از «فرمانده تهدید کانال مخفی» قرار داده شده است.

Priti Patel، دبیر خانه، گذرگاه ها را "کاملا غیر قابل قبول" و اظهارات دولت بارها و بارها آنها را غیر قانونی برچسب.

آن مک لافلین، رئیس گروه پارلمانی همه حزب (APPG) در مورد The Independent پناهندگان، به ایندیتینگ گفت که "غیر قانونی نیست که مردم از کانال عبور کنند" با استفاده از مسیرهای نامنظم.

او افزود: «زبان در مورد دیدگاه هایی که مردم باید به عنوان انسان، بلکه مجرم دیده شوند، بسیار عمدی و ایدئولوژیک به نظر می رسد»

من برای یک دقیقه باور ندارم که آنها آگاه نباشند که استفاده از زبان مانند 'فرمانده تهدید کانال' مردم را به عنوان یک تهدید می بینند."

حزب ملی اسکاتلند در مجلس نمایندگان، اظهار نظر نخست وزیر در مورد گذرگاه های "خطرناک و جنایتکار" را "رخوت" خوانده و اضافه کرد: "این در نظر گرفته شده است برای تقسیم کردن.

تا آنجا که من می بینم، آنچه دولت نگران آن است، ساختن دیوار برای جلوگیری از وارد شدن مردم به کانال و نه مقابله با ریشه های اصلی است."

دیوید سیمموندز، رئیس محافظه کار APPG در امور پناهندگان، از دولت خواست تا «راه های قانونی قوی» را تقویت کند تا به منظور تحت کنترل درآوردن وضعیت، تقاضای پناهندگی کند.

او گفت: "مسیرهای موجود به اندازه کافی قوی نیست" او گفت: "اگر چه گذرگاه ها کاهش خواهد یافت زمانی که آب و هوا بدتر تقاضا را بدتر خواهد کرد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de