کانادا ممنوعیت اسلحه است برخی از صاحبان آشفته و عصبانی است. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد قوانین

زمانی که نخست وزیر جاستین ترودو اعلام ممنوعیت اسلحه در آنچه او را توصیف به عنوان "سبک نظامی تفنگ" او به سرعت ت

توسط SALAMNEWWS در 8 خرداد 1399

زمانی که نخست وزیر جاستین ترودو اعلام ممنوعیت اسلحه در آنچه او را توصیف به عنوان "سبک نظامی تفنگ" او به سرعت تحت آتش بیش از یک فقدان اطلاعات بیشتر در مورد دقیقا چگونه آن کار می کنند.

در حالی که نظرسنجی ایپسوس انجام می شود به طور انحصاری برای اخبار جهانی نشان می دهد اکثریت روشن کانادایی حمایت از ایده پشت کانادا اسلحه جدید ممنوعیت پرسش باقی می ماند که خاص سلاح گرم, تفنگ ممنوعیت اهداف و این که آیا دولت تجاوز با استفاده از دستور کابینه برای اجرای این ممنوعیت در طول زمان بحران.

ادامه مطلب: ترودو می گوید حمله به سبک اسلحه گرم بان آینده در روز ارائه می دهد چند جزئیات

تفنگ گروه استدلال می کنند که قوانین متناقض به طور موثر هدف قرار دادن اسلحه بر اساس چگونه آنها نگاه کنید و نه به دلیل آنچه که آنها انجام می دهد در حالی که ترک برخی از تقریبا یکسان سلاح های قانونی است.

کنترل اسلحه طرفداران در ضمن می گویند کابینه سفارش به اندازه کافی رفتن نیست.

در اینجا چیزی است که این قوانین می گویند و عناصر بان است که در ادامه به جرقه سوالات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ممنوعیت اسلحه با هدف 'حمله-سلاح گرم سبک'

در مارس 1, دولت اعلام کرد که ممنوعیت 1,500 از آنچه در آن خواستار "حمله-سلاح گرم سبک" از طریق سفارش در شورا است که به طور موثر یک فرمان اجرایی صادر شده توسط دولت.

انجام این کار قانونی است, اگر چه این رویکرد به سرعت به عنوان انتقاد تلاش های یک دولت اقلیت برای اجتناب از نیاز به جدول قانون اصلاح قانون سلاح گرم عمل می کنند.

بلافاصله موثر است که به منظور استفاده ممنوع و فروش و واردات و حمل و نقل سلاح و مسلم دو سال عفو دوره برای صاحبان در حالی که دولت با این نسخهها کار کرد جزئیات بیع متقابل برنامه.

اما "حمله" یا "حمله به سبک" است و نه قانونی سلاح های طبقه بندی در کانادا.

ادامه مطلب: تعمیرات اساسی به کانادا تفنگ دسته سیستم دیده می شود به عنوان کلید در حفاری گسترده اسلحه گرم بان

به جای این اصطلاح محاوره عبارت به طور کلی مورد استفاده برای توصیف قدرت بالا سریع, آتش, اسلحه شبیه به انواع غالبا مورد استفاده توسط ارتش (اگر چه سلاح های خودکار که اکثر ارتش های استفاده از, در حال حاضر ممنوع در کانادا).

کانادا پزشکان نگه سراسر کشور تجمع به صورت سختگیرانه قوانین اسلحه
کانادا پزشکان نگه سراسر کشور تجمع به صورت سختگیرانه قوانین اسلحه

وجود دارد سه دسته از اسلحه در کانادا: غیر محدود محدود و ممنوع است.

دولت به منظور به طور موثر حرکت 1,500 اسلحه که سقوط تحت دو معیار جدید به ممنوع رده.

که معیارهای اعلام کرد که سلاح گرم "با مته سوراخ 20 میلی متر یا بیشتر" و/یا آن "قادر به تخلیه یک پرتابه با یک پوزه انرژی بیشتر از 10,000 ژول" در حال حاضر ممنوع است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اسلحه طرفداران ترس تفنگ ساچمه در تفنگ بان

در اینجا که در آن تفنگ های گروه می گویند که آنها نگران هستند ،

اصطلاح مته اشاره به داخل بشکه تفنگ.

تفنگ گروه استدلال می کنند که عبارت از ممنوعیت را با مته سوراخ diametre معیارهای جلب تا 10 - و 12-سنج تفنگ ساچمه ای استفاده می شود توسط شکارچیان. این اسلحه با استفاده از یک انفصال پیچ در چوک می رود که در پایان خود پوزه که کمی پهن تر از بقیه در هر بشکه رسید.

این گروه می گویند عبارت از ممنوعیت امر به وسیع ترین نقطه روی تفنگ ساچمهای بشکه حتی زمانی که خسته از بقیه در هر بشکه سقوط در 20 mm معیار — اما بیشتر در مورد که در یک دقیقه.

ادامه مطلب: تفاوت بین یک AR-15 و تفنگ را می توان در زخم گلوله

"که جمله بندی جاروب کردن چیزهایی مانند روزمره تفنگ ساچمه بر اساس ابعاد خود گفت:" مایک اندرسون معاون رئیس جمهور از عملیات در خیال واهی سلاح گرم آموزش.

"آن زمان من پیر اردک تفنگ و اساسا آن را ساخته همان پرتاب موشک."

آلیسون de Groot, مدیر عامل کانادا ورزشی اسلحه و مهمات ارتباط گفت: گروه وکلا گفته اند که آنها فکر می کنم این ممنوعیت را گسترش دهد به تفنگ ساچمه ای.

"این است که نظر ما مشاورین حقوقی که 10 - و 12-سنج تفنگ ساچمه ای با قطر بیشتر از 20 میلی متر ممنوع," او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر اما اصرار عبارت از نظم در شورا ممنوع شکار تفنگ مانند 10 یا 12-سنج تفنگ ساچمه ای.

اینجا جایی است که سردرگمی به نظر می رسد به دروغ.

یک تفنگ ساچمهای است ساخته شده از چند بخش است: یک مجلسی یک اجبار مخروط در هر بشکه رسید و انفصال چوک.

به طور موثر هر بخش به تدریج باریک تر با چوک بودن باریکترین نقطه به جز یک قسمت که در آن خفه کردن پیچ بر روی بشکه در آنچه شناخته شده به عنوان پوزه.

چون چوک نیاز اتاق به پیچ شود که پایان بخش از بشکه است که کمی بزرگتر از بقیه است و در مورد برخی از 10 - و 12-سنج تفنگ ساچمه بیش از 20 میلی متر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اینجا گرفتن هر چند: قطر مته در تفنگ ساچمه ای نیست اندازه گیری در نوک پوزه به طور خاص به دلیل آن است که گسترده تر از بقیه بشکه در سفارش به جای پیچ برای خفه کردن.

در عوض با مته سوراخ اندازه گیری بیشتر به عقب در امتداد هر بشکه رسید که در آن استانداردهای صنعت مجموعه ای را که diametre نمی کند بیش از 20 میلی متر است.

RCMP را سلاح گرم واحد ارسال شده سلب در وب سایت خود روشن است که قوانین خاص خود را پایبند به آن عمل استاندارد و قطر مته است و ادامه خواهد داد به اندازه گیری " در یک نقطه بعد از اتاق اما قبل از چوک."

امیرحسین سامرست سابق توپخانه مربی با نیروهای کانادایی و تفنگ سیاست متخصص گفت که او فکر نمی کند که روشن خواهد شد به اندازه کافی برای خنثیسازی آنچه که او به نام "اطلاعات" طراحی شده برای ترساندن صاحبان تفنگ ساچمهای به فکر اسلحه های خود را ممنوع خواهد شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"با مته سوراخ اندازه گیری در پشت خفه کردن انقباض و که همیشه روش استاندارد اندازه گیری مته," سامرست گفت.

"ایده این است که آن را می توان اندازه گیری با چوک حذف در پوزه بود در نظر من ساخته و کاملا به عمد از بودن قادر به پیدا کردن یک اندازه گیری بیشتر از 20 میلی متر ایده آل اندازه گیری است که یک کل دسته از مردم قادر خواهد بود به تکرار در calibres و داد" اوه نگاه من تفنگ ساچمهای ممنوع شده است و پس از آن پست که در توییتر با تصاویر است."

سامرست گفت: او مظنون قصد و سعی در بسیج صاحبان اسلحه که نه تا به حال شده است به طور فعال درگیر با لابی اسلحه.

"لابی اسلحه نیاز به سعی کنید به انرژی این افراد و آنها را خارج نشده است," او گفت:.

"به این دلیل به آمده تا با این کار به جای فریبنده استدلال که 12-سنج تفنگ ساچمه ای ممنوع شده است هر شکارچی در کانادا احتمالا صاحب 12 gauge shotgun, بنابراین به طور ناگهانی شما درگیر همه در تئوری با ترساندن آنها را با چشم انداز خود را که تفنگ ساچمهای شده است ممنوع است."

گام های بعدی در اسلحه ممنوعیت برنامه ؟

سامرست گفت که او انتظار ندارد برای دیدن نگرانی می میرند پایین حتی با روشن شدن از RCMP و بلر: در بخشی از دلیل بسیاری از صاحبان اسلحه ممکن است تمایل به شک و تردید از دولت و نیز به دلیل آسیب ممکن است در حال حاضر انجام شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"هنگامی که مردم بر این باور بودند که آنچه تا به حال اتفاق افتاده است RCMP ساخت یک بیانیه ای که بدون, که نمی شود چگونه آن را انجام نمی, واقعا, اصلی, اطلاعات غلط از بین برود" او گفت:.

"اطلاعات غلط یک بار آن را خارج وجود دارد در زندگی خود را."

به طور گسترده تر هر چند دولت همچنان به صورت سوال در مورد دقیقا چگونه آن را برنامه ای برای خرید به بیش از 1500 به اصطلاح حمله-سلاح گرم سبک نام در ممنوعیت آن.

ادامه مطلب: نیمی از کانادایی ها در شهرستانها پشتیبانی کامل ممنوعیت سلاح گرم: نظرسنجی ایپسوس

برای لحظه ای وجود دارد هیچ پاسخ روشنی در مورد آنچه که برنامه را نگاه مانند: در حالی که کنترل اسلحه طرفداران خواهید اجباری بیع متقابل دولت و نه حکومت امکان ساخت برنامه داوطلبانه است.

Nathalie کشيش یک بازمانده از Ecole Polytechnique قتل عام هشدار داده است که داوطلبانه بیع متقابل خواهد بود كه به هیچ بیع متقابل برنامه در همه داده شده تا بسیاری از مردم به احتمال زیاد به را انتخاب کنید, خود را به فروش اسلحه به دولت است.

"ما باید برای خالی کردن استخر و مطمئن شوید که شیر آب را محکم بسته," او گفت: اخبار جهانی است.

"ما نمی خواهیم آن را دوباره باز دوباره."

Freeland می گوید در تجربه خود را 'حمله به سبک' سلاح ها هیچ جایی در مزرعه
Freeland می گوید در تجربه خود را 'حمله به سبک' سلاح ها هیچ جایی در مزرعه

بلر و ترودو باید گفت که دولت قصد دارد به معرفی قانون برای اجرای پیشنهاد بیع متقابل برنامه در برخی از نقطه در آینده هنگامی که تهدید فوری این بیماری همه گیر عبور می کند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این هنوز روشن نیست که آیا آنها را به ارائه هر گونه توضیح بیشتر به این منظور در شورای ممنوعیت در آن زمان — به عنوان مثال با اصلاح سلاح گرم عمل سیستم طبقه بندی با زبان واضح تر.

در عین حال یکی دیگر از تفنگ لابی گروه است تلاش برای راه اندازی یک قانون اساسی چالش به ممنوعیت استدلال آن را نقض حقوق مالکیت است.

اما بر خلاف در ایالات متحده وجود دارد و نه قانون اساسی حق حمل اسلحه در کانادا.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de