بوریس جانسون تحت فشار می گویند که آیا Dominic کامینگز درخواست دسترسی به محرمانه نظامی سایت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 18 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون تحت فشار است تا توضیح دهد که آیا Dominic کامینگز خواستار دسترسی به محرمانه نظامی سایت جرقه چمن جنگ با دفاع ندارند.

بحث برانگیز رئیس aide برنامه به تور بریتانیا بسیار بیشتر پایگاه های طبقه بندی شده به عنوان او به دنبال "اساسا لرزش نظامی" با توجه به اسناد دیده می شود توسط یک استرالیایی روزنامه.

آنها شامل قایق های مخصوص خدمات در Dorset, SAS ستاد در هرفورد و دفاع علم و فناوری و آزمایشگاه در Porton پایین که تحقیقات سلاح های شیمیایی و بیماری زا است.

آقای کامینگز همچنین می خواهد به بازدید سریع قابلیت کار در فرنبروق و دفاع واحد اطلاعات در Wyton – در حال حاضر با داشتن تور MI5 و MI6 دو بار صبح سیدنی هرالد گزارش شده است.

جان هیلی کار سایه وزیر دفاع گفت: او می ترسید وزارت دفاع (وزارت دفاع) خواهد بود "یک stander" در آنچه که به معنای "بزرگترین دفاع نقد و بررسی پس از جنگ سرد".

"برنامه ای برای بریتانیا آینده دفاع و امنیت نباید در دست یک مشاور سیاسی" او هشدار داد.

و لیلا موران لیبرال دموکرات رهبری نامزد گفت: "بریتانیا دفاع نباید سیاسی بازیچه از دومینیک Cummings. بوریس جانسون نیاز به نیمکت مشاور خود را برای همه ما sakes."

با توجه به اسناد و مدارک دفاع, منشی, بن والاس ممنوع است مقامات از صحبت کردن به خیابان داونینگ یا آقای کامینگز در مورد برنامه سفر خود را برای سفر برنامه ریزی شده.

"وزیر امور خارجه به صراحت نمی خواهید هر کسی که به شرکت شماره 10 یا Dominic کامینگز در این" مقامات گفته شد هرالد گزارش شده است.

"این است که برای [وزیر مشاور ویژه] و وزیر امور خارجه برای شرکت در وهله اول قبل از تفویض اختیار به مقامات."

آشکار ردیف می آید پس از انتقاد شدید از برکناری از علامت Sedwill که مشاور امنیت ملی – که جایگزینی دیوید فراست کلیدی جانسون متحد فاقد تجربه در هوش.

در ضمن تلخ, مبارزه داخلی در جریان است در مورد انگلستان آینده دفاع و قابلیت امنیت با پیشنهادات که هیچ 10 را بزرگ تقاضا کاهش به پرسنل نظامی است.

اما آقای جانسون سیاسی سخنگوی دفاع از آقای کامینگز' تور و گفت: "او نخست وزیر است که مشاور ارشد و بنابراین به عنوان شما انتظار می رود او به طور منظم بازدیدکننده داشته است سایت دولت.

"شبیه بازديد جای گرفته اند که شامل مشاوران ارشد تحت قبلی دولت است."

تنش گذاشته شد لخت زمانی که نیک کارتر رئیس ستاد دفاع به نظر می رسد قبل از عوام دفاع کمیته در روز سه شنبه.

علامت فرانسوا سخت Brexit-حمایت حزب محافظه کار MP به او هشدار داده است که کامینگز "خواهد مرتب کردن بر اساس" گروه خود را در "راه خود" اگر آن را مقابله با آن هزینه های بزرگ, سیاه, سوراخ.

آقای کامینگز قبلا هدف کار خود امنیت ترخیص مخالفان پس از خلاف کاران نشان داد که زمان صرف کرده و در روسیه در 20s خود.

اخیر عکس – نشان دادن خود و امنیتی عبور کرده است یک گروه سبز – نشان می دهد او در حال حاضر اعطا شده است 'توسعه یافته بررسی صلاحیت' (DV) ترخیص کالا از گمرک, اجازه می دهد او را به نمایش مخفی فایل بدون نظارت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب