بوریس جانسون گفت: "پوچ و شرم آور" وینستون چرچیل یادبود ملی در خطر حمله معترضان در این آخر هفته و هشدار داده Black Lives Matter حامیان که مسئول چیزی که به انجام این است که "دور ماندن از این اعتراضات".

نخست وزیر بیشتر رفت و ادعا کرد که تخریب مجسمه به منزله "دروغ گفتن در مورد تاریخ ما" اضافه کرد: "ما نمی توانیم در حال حاضر سعی کنید برای ویرایش یا سانسور ما گذشته است."

کامل کنترل مرز با اتحادیه اروپا نمی خواهد آماده شود حداقل تا شش ماه پس از Brexit دوره گذار به پایان می رسد در 31 دسامبر 2020 دولت اعلام کرده است. این می آید به عنوان آخرین ارقام تولید ناخالص داخلی نشان می دهد انگلیسی ها رشد اقتصادی بیش از 20 درصد در ماه آوریل است.

دنبال آخرین به روز رسانی

ساعت 'باید نشان ملی رهبری علیه نژادپرستی می گوید کار

کارگری به نام بوریس جانسون نشان می دهد "رهبری ملی" مقابله با نژادپرستی در پی سیاه و سفید زندگی ماده (پل) تظاهرات.

سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds گفت: "روشن است که آخر هفته پیش رو به احتمال زیاد به علت چالش های عمده ای با خطر خشونت در خیابان های ما نه به راست گرایان به دنبال بهره برداری از این وضعیت و ایجاد نفرت خود را برای تفرقه به پایان می رسد.

"من هیچ شکی نیست که پلیس در سراسر کشور باید با مهارت و تجربه و تعهد به پاسخ را به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است به چالش و اکثریت قریب به اتفاق معترضان قصد صلح آمیز است.

"نخست وزیر باید نشان ملی رهبری توسط هماهنگ کننده دولت در پاسخ به مسائل پیچیده زیر بنای این اعتراضات.

"این به این معنی شناخت عمیق صدمه دیده است بنابراین بسیاری از مردم در کشور ما سخن گفته اند تا قدرت و تنظیم مراحل را برای معنی دار اقدام علیه نژاد پرستی در کشور ما است.

"این یک قدرتمند لحظه را در تاریخ ما مهم است که نخست وزیر را که مایل است."

آن را پس از آقای جانسون گفت: آن را "شرم آور" است که مجسمه نخست وزیر سابق که به کمک بریتانیا منجر به پیروزی در برابر هیتلر در جنگ جهانی دوم بود که در "خطر حمله خشونت آمیز معترضان".

"ما نمی شنوند به اندازه کافی مثبت مسائل' می گوید PM

بوریس جانسون گفت: Black Lives Matter معترضان آنها باید تمرکز بر روی "چیزهای مثبت" در سراسر برابری نژادی در انگلستان است.

زبان به پخش در روز دوشنبه نخست وزیر انگلستان ساخته شده بود "پیشرفت بزرگ" در مقابله با نژاد پرستی با استناد به پیشرفت در آموزش و پرورش است.

بلبل بیمارستان ممکن است نگه داشته و در مورد "موج دوم"

پروفسور استفان Powis گفت: بیمه خدمات درمانی کار کرده است سخت به آماده شدن برای موج دوم ممکن است از coronavirus در زمستان.

"بلبل بیمارستان ساخته شد در صورتی که ما به آنها نیاز دارید و ما به طور جدی با توجه به آنچه که ما نیاز به انجام با آن رو به جلو را به اطمینان حاصل شود که در صورت وجود موج دوم اگر ما ظرفیت در محل," او گفت: هیچ 10 جلسه.

تبلیغات

Grant Shapps می گوید او "کاملا مطمئن" وجود خواهد داشت هیچ کمبود دارو که Brexit دوره گذار به پایان می رسد در 31 دسامبر.

Grant Shapps می گوید: پتو مسافرتی قرنطینه باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل 29 ژوئن.

او می گوید: این ایده از "پل هوایی" بود در نظر گرفته شده اما بازی کردن پیشنهادات است که مذاکرات با کشورهای خاص بود که در حال حاضر در حال وقوع است.

تصویری: Shapps را انکار می کند رئیس, پرستار, کاهش یافته و از روزانه جلسات

حمل و نقل وزیر گفت که او انتظار می رود اموزش مارس خواهد بود ظاهر می شود دوباره در آینده جلسات.

"من فکر نمی کنم این درست است," او گفت:. "او با حضور آنها بسیاری از بار قبل. من متوجه شدم که در بالای No 10 توییتر خوراک من یکی از توییت های خود را دوخته بودند.

"من کاملا مطمئن شوید که او تا به شده است به طور منظم قبل و من مطمئن هستم او خواهد بود در اینجا دوباره."

 

تبلیغات

Grant Shapps گفت: 'فکر نمی کند' درست است که رئیس پرستار شده بود کاهش یافته و از این جلسات پس از او حاضر به دفاع از دومینیک Cummings.

از آن پس یک سوال در مورد داستان توسط مستقل را خبرنگار بهداشت و درمان شان Lintern.
 

جلسه توجیهی روزانه coronavirus به روز رسانی

عمومی هشدار داد به حضور در تظاهرات

"ما هرگز نباید از خود راضی در مورد زنی از نژاد پرستی در این کشور' می گوید: Grant Shapps قبل از هشدار مردم به حضور در تظاهرات برنامه ریزی شده در طول این آخر هفته.

"لطفا به خاطر سلامت خود را نمی شرکت در تجمع جرم... بیایید زندگی محافظت می کند و همچنین معیشت."

تبلیغات
یادآوری: پوشش صورت باید فرسوده در حمل و نقل عمومی از شنبه

Grant Shapps, وجود دارد گفت: "بزرگ پشتیبانی عمومی" به صورت اجباری صورت پوشانده اند.

او گفت: جریمه می تواند صادر شود به هر کسی که آنها را پوشیده است اما افزود که "نسیم تا حدی رویکرد" به اجرای می شود بیش از "چند روز".

"به خاطر سپردن چهره خود را پوشش باید به همان برداشت تا خود را به گوشی خود را در کیف پول یا کیف پول خود را هر زمان که شما در حال خروج از خانه خود را," او گفت:.

Grant Shapps برجسته در ادامه سقوط تعدادی از coronavirus بیماران در بیمارستان است.
 

در حال حاضر وجود دارد 5,607 مردم در بیمارستان با Covid-19 از اوج 20,697 در 12 آوریل.

از کسانی 392 در حال اشغال مکانیکی ونتیلاتور تخت پایین از 671 در 4 ژوئن.

Grant Shapps پیشرو coronavirus توجیهی

وزیر حمل و نقل گرانت 'A66' Shapps است عنوان جلسه امروز در خیابان داونینگ.

NHS England, مدیر پزشکی, Steve Powis و شبکه راه آهن است رئیس Sir Peter Hendy نیز مصرف می شود سوالات.

تبلیغات
اقتصاد بریتانیا "آغاز به بازگشت به زندگی"

بانک انگلستان فرماندار اندرو بیلی گفته است که یک قطره از 20.4 درصد در تولید ناخالص داخلی در ماه آوریل بود تعجب آور نیست با توجه به مستند.

او گفت: اسکای نیوز: "خب بدیهی است که این یک نمایشی و تعداد بزرگ است اما در واقع آن را به یک عدد تعجب آور.

"اقتصاد به وضوح تعطیل قابل ملاحظه ای در پایان ماه مارس به ماه آوریل پس از آن تعجب آور نیست. این در واقع بسیار زیادی را در خط با آنچه که ما انتظار داشتند.

"در حال حاضر این سوال البته واضح است که چه اتفاقی می افتد بعدی. ما به نظارت بر تعداد زیادی از بسیار بالا-فرکانس های دیتا این روزها ما یک مقدار زیادی از دسترسی به آن داده است. به همین دلیل است که ما تا به حال خوب خواندن آنچه در حال اتفاق در ماه آوریل است.

"ما دیدن نشانه هایی از اقتصاد در حال حاضر شروع به بازگشت به زندگی در بالا-فرکانس داده های ما را ببینید که. آن را در اوایل روز و بدیهی است که من نمی خواهم به تاکید بیش از حد. این یک تدریجی بازگشت به زندگی اما ما دیدن آن نشانه هایی است."

ولز در برابر تماس به دنبال انگلستان در کاهش مستند

ولز اولین وزیر قول داده است به ادامه محتاط رویکرد به لغو مستند در مقایسه با انگلستان است.

"من می خواهم شما را به می دانم که هر آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر و با این حال با صدای بلند خواسته به انجام کارهای متفاوت ممکن است ما را به اين راه ما را انتخاب کرده اند.

"ایمنی خود و خانواده خود را همیشه در خط مقدم تفکر ما همانطور که ما حرکت به بازسازی جامعه ما و اقتصاد ما در ولز است."

در ولز مردم محدود به سفر از پنج مایل برای اوقات فراغت و غیر ضروری مغازه ها بسته باقی می ماند.

R بدون تغییر باقی می ماند در سراسر انگلستان
 

تولید مثل نرخ coronavirus در انگلستان باقی مانده است بدون تغییر در بین 0.7 و 0.9 دولت اعلام کرده است.

با این حال در جنوب غربی انگلستان محدوده بین 0.8 و 1.1 و بین 0.8 و 1.1 در سراسر انگلستان است.

"R" نشان دهنده متوسط تعداد افرادی که با یک فرد آلوده منتقل خواهد شد این ویروس به. R تعداد بالای 1 می تواند بسیار به سرعت در حال رشد نمایی.

تبلیغات
رابرت پوست, مجسمه سوار کردن در تمورته

تمورته MP کریستوفر Pincher گفت: این مجسمه از سر رابرت پوست, نخست وزیر سابق و بنیانگذار پلیس شهری بود که تحت پوشش توسط این شورا به "محافظت از آن را از آشوبگران که نمی توانید تاریخ خود را راست".

نوشتن در توییتر گفت: "این شورا انجام شده است و این به دلیل تهدید به مجسمه و مرد از آنها ما همه افتخار می کنیم.

"این تهدید کمک هیچ کس اما منحرف کردن اذهان از یک پیام از تظاهرات مسالمت آمیز."

MP به نظر می رسد با اشاره به ادعا می کند که ضد نژاد پرستی فعالان اشتباه هدفمند مجسمه های پوست پس از اشتباه او را برای پدر خود (نیز سر رابرت پوست) ساخته شده است که ثروت خود را در تجارت پنبه و مخالف لغو برده داری.

سابق صدراعظم مراحل پایین به عنوان سردبیر شب استاندارد

جورج آزبورن به شدت پایین به عنوان سردبیر شب استاندارد - برای تبدیل شدن به سردبیر.

او را جایگزین دیوید کامرون خواهر امیلی شفیلد معاون سابق سردبیر رواج است.

انگلستان coronavirus تلفات توسط 202


این Covid-19 مرگ و میر افزایش یافته است 202 بیش از 24 ساعت گذشته دولت اعلام کرد در روز جمعه – آوردن مجموع به 41,481.


می آید تنها چند روز پس از پیشرو دانشمند که توصیه به دولت برای اجرای مستند هشدار داد که مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر شده است می تواند نصف اگر محدودیت معرفی شدند هر چه زودتر.

تبلیغات

دو متر حکومت می تواند کاهش می یابد, نکات PM


بوریس جانسون نشان داده است که 2 متر اجتماعی فاصله حکومت می تواند کاهش می یابد اگر نرخ ابتلا به عفونت در ادامه به سقوط در جامعه حتی اگر انتقال در مراقبت از خانه ها و بیمارستان ها را نگه می دارد بسیار مهم R شکل بالا.


نخست وزیر در حال آمدن است تحت فشار شدید برای کاهش حداقل فاصله با بارها و رستوران ها و هشدار داد که حکومت موجود آن را عملی برای آنها به بازگشایی شده است.


اما نگرانی وجود دارد که به اصطلاح R رای - که اقدامات متوسط تعداد افرادی که هر Covid-19 بیمار آلوده است - باقی مانده سرسختانه نزدیک به 1 شکل بالا که دانشمندان هشدار می دهند آن را نمی توان امن برای سهولت مستند.

میلیون ها شغل در معرض خطر اتحادیه هشدار


میلیون ها شغل در معرض خطر هستند مگر اینکه دولت مصمم به سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ در اقتصاد اتحادیه هشدار داده است پس از هشدار دهنده ارقام تولید ناخالص داخلی نشان داد که خروجی کاهش 20 درصد در ماه گذشته.


کسب و کار ما خبرنگار بن چپمن جزئیات: