بوریس جانسون متهم شده است که تلاش برای تغییر سرزنش برای بالا coronavirus مرگ و میر بر روی مراقبتهای پس از PM ادعا کرد برخی از امکانات "واقعا به دنبال روش". به بخش مراقبتهای ستاد محکوم اظهارات خود به عنوان "بزدلانه" و "بسیار توهین آمیز".

آن را می آید به روسیه گفت: این امر ضربه به عقب در بریتانیا تحریم با اقدامات متقابل. آن به شرح زیر حرکت می کند در برابر 25 مقامات روسی اعلام شده توسط وزیر امور خارجه Dominic Raab به عنوان بخشی از یک پست-Brexit چارچوب هدف قرار دادن اتباع خارجی را متهم به نقض حقوق بشر.

در جای دیگر, Huawei را رد کرده است با هدف قرار دادن اعضای انگلیسی نخبگان برای حمایت از. آن به شرح زیر ادعای جدید در پرونده – گزارش وارد شده با کمک از سابق MI6 جاسوسی کریستوفر استیل – که این شرکت در تلاش برای متقاعد کردن مشخصات بالا ارقام در انگلستان به عنوان "مفید احمقها".

'بوریس جانسون بومرنگ از سرزنش او می رسید در صورت'


رئیس ما مفسر سیاسی جان Rentoul گرفته است نگاهی به فلاک دریافت شده توسط نخست وزیر بیش از ادعای خود مراقبت خانه "واقعا به دنبال روش ها و ایده او در تلاش است برای تغییر سرزنش برای بریتانیا بالا coronavirus مرگ و میر.


"بدترین چیز در مورد Johnson نظر از نقطه نظر خود او است که از آن تغذیه ناسالم و خوی عمومی از شکار کردن کسی برای سرزنش," او می نویسد.


"تلاش برای تغییر سرزنش از خود و دولت خود را, نخست وزیر تنها روشن مشعل از چنگال-دارای حق اعمال جمعیت محاصره No 10."

ساعت حاضر به عذر خواهی برای سرزنش مراقبت از خانه برای coronavirus مرگ و میر


بوریس جانسون است نه ارائه یک عذرخواهی رسمی یا جمع شدن برای خود ادعا می کنند که برخی از مراقبت خانه "واقعا به دنبال روش" برای محافظت از ساکنان و کارکنان از coronavirus خیابان داونینگ نشان داده است.


پرسید که چه جانسون به معنای نظرات خود را با ساعت رسمی سخنگوی گفت وست جلسه: "در طول همه گیر مراقبت از خانه انجام داده اند یک کار درخشان و تحت شرایط بسیار دشوار است.


"نخست وزیر شد و اشاره به این که هیچ کس نمی دانست چه این روش درست شد چرا که میزان بدون علامت انتقال شناخته نشده بود در آن زمان."


پرسید: اگر جانسون می خواهم به عذر خواهی و یا جمع شدن نظرات سخنگوی گفت:


"همانطور که من فقط مجموعه ای از, ساعت فکر می کند که در طول همه گیر مراقبت از خانه انجام داده اند یک کار درخشان و تحت شرایط بسیار دشوار است."

نیروهای پلیس باید رکورد زن ستیزی به عنوان جرم و جنایت نفرت می گوید: مبارز


نیروهای پلیس در سراسر انگلستان باید بلافاصله شروع به ضبط زن ستیزی به عنوان یک جرم و جنایت نفرت پیشرو مبارز گفته است.


نظرات به عنوان کار مترو شهرداران لنت حمایت خود را به مجلس پیشنهاد راه اندازی شده توسط MP استلا Creasy حول ساخت پلیس شروع به ضبط زن ستیزی به عنوان یک جرم و جنایت نفرت. کار MP برای Walthamstow قرار داده است به جلو اصلاح را به استفاده داخلی لایحه است که این امکان را.


سیلوی پاپ که به کمک آن مبارزه برای زن ستیزی به درمان به عنوان یک جرم و جنایت نفرت گفت: مستقل هفت پلیس در حال حاضر در حال ضبط misogynistic جنایات نفرت – و به نام به عمل می کنند. "پلیس می تواند شروع به انجام آن از امروز ... ما امیدواریم که برای دیدن بیشتر نیروهای پلیس اتخاذ آن بلافاصله."


ما زنان خبرنگار مایا اوپنهایم اطلاعات بیشتر است.

تبلیغات

سابق کار MP پنجه نرم می کند گناه به جرم جنسی کودک


سابق کار MP اریک جویس التماس کرد گناه به ساخت یک زشت عکس از یک کودک. جویس که به نمایندگی از این حزب برای Falkirk بین 2000 و 2012 به نظر می رسد در ایپسوییچ تاج دادگاه امروز برای پیش از محاکمه شنوایی.


با توجه به همسرم جویس متهم شده بود در ماه گذشته پس از بازداشت در ماه نوامبر سال 2018 است. این اتهام گفته بود که او ساخته شده یک زشت عکس از یک کودک که بر روی یک دستگاه و طبقه بندی شده به عنوان یک دسته در یک تصویر.


قاضی اما پطرس گفت که تنها 51-دوم فیلم بر روی یک دستگاه "به تصویر می کشد تعدادی از کودکان".

شماره 10 باید بادقت' با چین سابق صدراعظم هشدار


یک نگاه دقیق تر در حال حاضر در سابق صدراعظم فیلیپ هاموند هشدار داد هشدار دهنده ظهور "ضد چینی احساسات" در درون حزب محافظه کار – به او پیشنهاد بریتانیا باید به جلوگیری از jeopardising تجاری خود را در رابطه با دومین اقتصاد بزرگ جهان.


هاموند وزیر امور خارجه در زمانی که دیوید کامرون اعلام کرد "عصر طلایی" از چین و بریتانیا گفت بریتانیا شد و در حال حاضر "شل شدن روابط خود با اتحادیه اروپا در "نام گسترش جهانی خود برسد".


"به نظر من این است که یک وقت می شود که مایل به تضعیف ما تجارت لینک با دومین اقتصاد بزرگ جهان است," او گفت:. هاموند افزود: "من نگران شیوع anti-چینی احساسات در درون حزب محافظه کار.


"به من می گویند آن را همیشه حق را با چشم باز در مورد چالش های یک رابطه با چین و فرانک در مورد تفاوت ما با چین اما به نظر من بیش از ماه گذشته به شتاب به چیزی که در حال تبدیل شدن به یک کمی بیشتر نگران کننده است.


"در همان زمان ما در یک موقعیت که در آن نیاز به ایجاد روابط تجاری ما در سراسر جهان, اما چین و بریتانیا سومین شریک تجاری پس از اتحادیه اروپا و ایالات متحده و من فکر می کنم ما نیاز به آج با دقت در نحوه مدیریت این رابطه است."


خبرنگار ما اشلی Cowburn بیشتر:

کرملین: روسیه پاسخ به تحریم با 'اقدامات متقابل'


روسیه پاسخ خواهد داد با اقدامات متقابل به انگلیسی, تحریم ها علیه 25 روس ها کشور از جمله دولت محقق سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت.


بریتانیا تحریم های تحمیل شده بر 25 روسها و 20 سعودی روز دوشنبه را به عنوان بخشی از پست-Brexit اقدامات وزیر امور خارجه Dominic Raab گفته شد با هدف توقف شویی از "پول خون".

تبلیغات

'بریتانیا تحریم نمی خواهد که بدون تاثیر اتحادیه اروپا'


چه تاثیری می تواند در انگلستان در حال حاضر کشور در جریان است آن را به تنهایی از تحریم ها علیه ادعایی حقوق بشر معتادان?


مفسر لورن کرازبی Antonio استدلال می کند که وزیر امور خارجه Dominic Raab مستقل برنامه ای را تولید نمی کند پیشنهاد شده و نتایج بیمار است-به پایان رسیده است".


"پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و coronaviurs انگلستان است که در یک موقعیت ضعیف. ما در یک محل به معامله با کشورهای دیگر که همه ما چیپس رفته" او می نویسد.


بیشتر در اینجا:

Covid-19 تلفات رسما می رسد 50,000 در انگلستان و ولز


Coronavirus مرگ و میر در انگلستان و ولز رسیده 50,000, با توجه به تازگی منتشر شده اداره ملی آمار و ارقام.


هفتگی اطلاعات منتشر شده در روز سه شنبه نشان می دهد وجود دارد 50,000 مواردی که Covid-19 ذکر شده بود در مرگ گواهینامه های بین 28 دسامبر و ژوئن 26.

جانسون 'قطعا نه سرزنش مراقبت از خانه نتانیاهو و وزیر


کسب و کار, منشی, Alok Sharma ادعا کرده است بوریس جانسون معنی نیست که به سرزنش مراقبت از خانه برای مرگ و میر و تنها شده بود اشاره به این که هیچ کس تا به حال شناخته شده است چه این روش درست شد.


"نخست وزیر است که قطعا نه سرزنش مراقبت خانه" وزیر کابینه به بی بی سی گفت.


"آنچه که نخست وزیر بود و اشاره به این است که هیچ کس نمی دانست چه این روش درست شد چون ما می دانیم که تا چه حد این موارد بدون علامت شناخته نشده بود در آن زمان."


بود که جانسون در واقع گفته بود: "ما کشف شده بیش از حد بسیاری از مراقبت از خانه واقعا به دنبال روش ها در راه است که آنها می توانند داشته باشند اما ما در حال یادگیری درس تمام وقت".


کارگر در پاسخ به این ردیف ؟ MP Rushanara علی گفت Newsnight شب گذشته: "جسارت به سرزنش مراقبت از کارگران که از دست زندگی که قربانی کرده اند بسیار تکان دهنده است و من فکر می کنم آن را به متوقف شود."

تبلیغات
Sunak خواست به پرده £200bn پست-Covid بسته محرک

صدراعظم Rishi Sunak است که خواست به پرده تزریق پول نقد به ارزش £200bn به منظور کمک به اقتصاد بهبود می یابند پس از coronavirus بحران است.

قطعنامه بنیاد فکر می کنم تانک از سوی وزیر کابینه را بیشتر شل رشته کیف پول داشتن اعلام کرد در حال حاضر یک رشته از دستمزد یارانه و وام اضطراری طرح پس از شیوع این بیماری آغاز شده است.

جیمز اسمیت مدیر تحقیق و پژوهش در این قطعنامه بنیاد گفت: "Covid ناشی از بحران اقتصادی است که شبیه هیچ دیگر بحران دیده ایم.

"£200bn محرک های مالی بنابراین باید تمرکز بر حفاظت از مشاغل و حمایت از هزینه های سخت ضربه بخش از اقتصاد و منعکس کننده این واقعیت است که خانواده های کم درآمد پیدا کرده اند آن را بسیار سخت برای مقابله است."

قانون را در تمام سرمایه گذاری می گوید وزیر


کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت: قانون جدید خواهد بود, بررسی سرمایه گذاری عمده ای از همه کشورها نه تنها پروژه های که در آن چین درگیر شد.


خواسته در BBC Radio 4 امروز برنامه که آیا دولت خواهد بود بررسی چین سرمایه گذاری در انگلستان, انرژی هسته ای گفت: "ما به دنبال همه از این در دور."


وی افزود: "نکته کلیدی من فقط می خواهم بگویم این است ... ما در تمام سرمایه گذاری هایی که ساخته شده در انگلستان ما را نگاه کنید که در برابر معیارهای ما در این شرکت عمل خواهد شد که در امنیت ملی سرمایه گذاری بیل و خواهد شد که برای تمام سرمایه گذاری هایی که ساخته می شوند به جای چیدن و انتخاب فرد کشور است."


حرکت به بحث در مورد Huawei شارما گفت: "من نمی خواهم برای رفتن به جزئیات یک کشور خاص اما شما می دانید که به عنوان یک نتیجه اولیه تحریم است که ما در جای خود قرار داده و در برابر هواوی به طور خاص ما با داشتن یک نگاه برای دیدن آنچه که تاثیر خواهد بود در انگلستان شبکه های.


"وجود دارد یک روند مداوم ما را ببینید آنچه که به نظر می آید و ما را به مجموعه ای از ما گام های بعدی."

سابق صدراعظم نگران حزب محافظه 'شیوع anti-چینی ضریب اطمینان'


فیلیپ هاموند گفت بریتانیا باید فاصله خود را از چین در حالی که "شل شدن روابط" با اروپا است. سابق صدراعظم گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: "در حال حاضر در انگلستان است که در روند شل شدن روابط خود با همکاران و شرکای تجاری خود در اروپا به نام گسترش جهانی خود برسد.


"به نظر من این است که یک وقت می شود که مایل به تضعیف ما تجارت لینک با دومین اقتصاد بزرگ جهان.


"ما باید برای پیدا کردن یک راه, و من فکر می کنم ما آن را انجام داده اند در گذشته با بسیاری از کشورها از ادامه تجارت در ادامه به سرمایه گذاری و استقبال از سرمایه گذاری از کشورهایی است که با ما frank اختلاف نظر در مورد مسائل سیاسی."


سابق وزیر امور خارجه گفت: "نگران شیوع anti-چینی احساسات در درون حزب محافظه کار" نامیده می شود و افزایش خود را "نگران کننده".

تبلیغات

Piers Morgan تماس ساعت 'نفرت انگیز' برای مراقبت از خانه نظرات


Piers Morgan دارای برچسب بوریس جانسون "نفرت انگیز" بیش از نظرات نخست وزیر ساخته شده نشان می دهد برخی از مراقبت از خانه به درستی به دنبال روش در طول Covid-19 بحران است.


جانسون موجب خشم گسترده پس از او گفت: "بیش از حد بسیاری از" در خانه مراقبت بخش "واقعا به دنبال روش".


مورگان متهم هستم و دیگر وزیران از تلاش برای "تغییر روایت" در سراسر انگلستان را بالا coronavirus مرگ و میر. "من فکر می کنم آن را صادقانه نفرت انگیز است. آنچه که ما شاهد در حال حاضر این بازی سرزنش."


وی افزود: "نخست وزیر و مت هنکاک و دیگر وزیران شروع به تغییر روایت به دور از خود و تصمیم گیری های خود را به افراد دیگر مانند بهداشت عمومی انگلستان NHS انگلستان مراقبت از خانه – همه اما دولت در حال رفتن برای پایان دادن به سرزنش برای این دولت است."

Huawei تکذیب تلاش برای هدف احمقها مفید' از نخبگان


در حال حاضر بیشتر در مورد این ادعا که چین متهم شده است که تلاش برای متقاعد کردن افراد با نفوذ به پشتیبانی Huawei ادغام به انگلستان 5G شبکه.


یک بحث برانگیز پرونده – گزارش وارد شده با کمک از سابق MI6 جاسوسی کریستوفر استیل – ادعای بالا مشخصات افراد هدف قرار گرفتند و به عمل به عنوان "احمقها مفید" برای پکن است.


دیلی میل گزارش داد که 86-صفحه سند به سفارش آمریکا تولید کننده فیلم اندرو دانکن ادعا سیاستمداران و دانشگاهیان در میان کسانی که در بریتانیا که پشتوانه چین به دنبال به امن.


Huawei گفته می شود به عنوان "پکن دارایی استراتژیک" در گزارش.


یک سخنگوی چینی مخابراتی غول توصیف اتهامات عنوان "بی اساس" و گفت: آنها بخشی از یک "آستین در حال اجرا مبارزات انتخاباتی آمریکا" علیه شرکت.


سخنگوی addedd: "ما قاطعانه رد این اتهامات بی اساس که نمی خرس موشکافی و متاسفانه آخرین طولانی در حال اجرا مبارزات انتخاباتی آمریکا در برابر Huawei."

Barnier و سرما نگه one-on-one چهره به چهره Brexit مذاکرات


اتحادیه اروپا رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier در لندن در روز سه شنبه برای مذاکره با انگلستان همتای دیوید فراست.


در هفته گذشته بحث بین دو طرف در یک پست-Brexit ایران را شکست تا اوایل با "تفاوت های قابل توجهی" باقی مانده است. اما Barnier و فراست را در دیدار چهره به چهره امروز قبل از مذاکرات با بقیه تیم خود را در روز چهارشنبه.


فراست گفت: در هفته گذشته که هر چند توانایی در فرد ملاقات داده بود "عمق فوق العاده و انعطاف پذیری" به بحث بیشتر وجود دارد به انجام است. Barnier گفت که در حالی که بروکسل مشغول کرده بود "سازنده" مقامات نیاز به دیدن یک "معادل نامزدی از انگلستان به سمت".


"هدف ما این بود که مذاکرات با موفقیت و به سرعت در یک مسیر برای رسیدن به یک توافق" او گفت:. "با این حال پس از چهار روز بحث, جدی, تفاوت باقی می ماند."


آن را به حال شده است امیدوار چهره-به-صورت جلسات – توافق پس از یک کنفرانس سطح بالا تماس در ماه گذشته بین بوریس جانسون و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen – آیا تزریق نیروی جدید به این روند است.


PM بوده است قاطعانه او نمی خواهد اجازه می دهد که بحث به کشیدن به پاییز با این استدلال که بریتانیا کسب و کار و شهروندان نیاز به یقین در راه رو به جلو قبل از آن.

 
دیوید فراست و میشل Barnier در بروکسل در هفته گذشته (ایسنا)
تبلیغات

نمی افراط Huawei 'تئوری توطئه' پکن مشاور هشدار No 10


Dr Huiyao وانگ رئیس جمهور از مرکز چین و جهانی شدن و مشاور دولت چین خواست انگلستان به افراط در هر "تئوری توطئه" درباره تکنولوژی شرکت Huawei.


نظرات آمده پس از پیشنهادات دولت می تواند آن را معکوس زودتر تصمیم گیری و بلوک Huawei دخالت در رول از بریتانیا 5G شبکه.


دکتر وانگ گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: "شما می توانید ببینید چه ما در حال انجام است در شروع یک جنگ تجاری چین نمی خواهند به یک جنگ تجاری آن مجبور شده است به این جور چیزها.


"اما از آن است که خوب نیست. این شما قرار می دهد در مارپیچ رو به پایین. ما نمی خواهید برای دیدن که اتفاق می افتد. انگلستان کشوری است که اختراع بسیاری از فرمت های تجارت و در حال حاضر آن است که بیشتر مستقل است مقدار زیادی از قدرت نرم.


"این واقعا باید سرب در حفاظت از سیستم تجارت چند جانبه از جمله کاربرد فناوری در سراسر جهان به جای رفتن به تئوری توطئه و واقعا هیچ شواهد سخت و بدون اثبات و انکار یک شرکت از پیشرفته ترین فن آوری در جهان است."

Sunak متهم آبیاری پایین سبز صرف وعده


Rishi Sunak متهم شده است از آبیاری کردن یک مانیفست حزب محافظه تعهد با £1bn برنامه به پلاگین انرژی-نشت ساختمان – پس از حزب وعده داده شده £9.2 میلیارد دلار خواهد بود به سر برد.


صدراعظم را به پرده های جدید کوپن طرح در "mini-بودجه" روز چهارشنبه اجازه می دهد تا صاحب خانه به انجام £5,000-ارزش صرفه جویی در انرژی صفحه اصلی بهبود


اما نقدی کسری از آنچه که وعده داده شده بود و همچنین کسری از دهها میلیارد صرف شده سبز بازیابی در آلمان و فرانسه در عراق هشدار داد.


صلح سبز گفت که "بسیار کمتر از متعهد شد به" در حالی که اتحاد سبز استدلال آن را "زندگی نمی کنند تا به دولت خود جاه طلبی".


ما معاون سیاسی ویرایشگر راب مریک است اطلاعات بیشتر:

چین هشدار می دهد تجارت را رنج می برند اگر Huawei تصمیم معکوس


پس از آن بود مدتها پیش بوریس جانسون مورد ستایش قرار داد یک "عصر طلایی" در چین و بریتانیا روابط. سن به نظر می رسد بیش از.


پکن سفیر انگلستان لیو Xiaoming گفت PM مسیر به شهروندی ارائه به تقریبا سه میلیون دلار هنگ Kongers به مبلغ "ناخالص دخالت" و هشدار داد که انکار Huawei نقش در شبکه 5G خواهد "ارسال یک پیام بد" به دیگر شرکت های چینی.


در جای دیگر صبح امروز دیلی میل گزارش می دهد که کریستوفر استیل – سابق-جاسوسی پشت مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پرونده – کمک کرده است و تدوین یک سند جدید ادعا پکن تلاش شده است به "تسخیر" اعضای بریتانیا نخبگان برای برنده شدن پشتیبانی برای Huawei.

تبلیغات

روسیه ذخایر حق مقابله به مثل " جدید انگلیسی, تحریم


روز دوشنبه Dominic Raab اعلام کرد که 25 روسها و 20 سعودی دخیل در قتل سوت-باد حسابرس سرگئی Magnitsky و نگار جمال Khashoggi – به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که مسئول آزار و اذیت Rohingya مسلمانان در میانمار و کسانی که در حال اجرا زندان های کره شمالی و کره را در بریتانیا برای اولین بار پس از Brexit تحریم های لیست.


وزیر امور خارجه بریتانیا گفت بریتانیا را به اقدام علیه "اراذل و اوباش از هوازن و سرسپردگان از دیکتاتورها".


هیچ پاسخ و در عین حال از عربستان سعودی میانمار یا کره شمالی اما مسکو تهدید به تلافی جویانه حرکت می کند. سفارت روسیه در لندن هشدار داد: "طرف روسی حق را به اقدامات تلافی جویانه در ارتباط با بریتانیا خصمانه تصمیم گیری است."

'بزدل' PM متهم به تلاش برای دوباره نوشتن تاریخ پس از سرزنش مراقبت از خانه برای بالا مرگ و میر


بوریس جانسون است که در آینده برای برخی قابل نقد پس از او به نظر می رسد به سرزنش مراقبت از صاحبان خانه برای بالا coronavirus مرگ و میر در امکانات است.


"ما کشف شده بیش از حد بسیاری از مراقبت از خانه واقعا به دنبال روش ها در راه است که آنها می توانند داشته باشند" PM ادعا کرد که در روز دوشنبه.


ملی مراقبت های انجمن به نام پیشنهاد یک "سیلی بزرگ در چهره" در حالی که ملی مراقبت فروم توضیح اظهارات خود به عنوان "بسیار توهین آمیز".


امروز صبح مدیر اجرایی جامعه یکپارچه مراقبت مارک آدامز ابراز خشم خود را در آقای جانسون را "بزدلانه" و "هولناک" اظهارات و ادعا شده است یک "مضحکه می خواند و از رهبری" در طول بحران بهداشت و درمان.


آدامز گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: "صادقانه به شما بگویم اگر این است که واقعا از نظر او من فکر می کنم ما تقریبا ورود به Kafkaesque جایگزین واقعیت که دولت در تنظیم قوانین ما به دنبال آنها نتایج را دوست ندارم, سپس آنها را انکار و تنظیم آنها. آن است که بسیار خسته کننده است."