بوریس جانسون اعلام کرد مدارس را بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن به انگلستان وارد فاز دو مستند خروج

عمده آموزش اتحادیه هشدار داده است که بوریس جانسون تصمیم به مطبوعات پیش با مشتقات جزئی بازگشایی مدارس ابتدایی د

توسط SALAMNEWWS در 4 خرداد 1399

عمده آموزش اتحادیه هشدار داده است که بوریس جانسون تصمیم به مطبوعات پیش با مشتقات جزئی بازگشایی مدارس ابتدایی در انگلستان در تاریخ 1 ژوئن است "به طور جدی در تقابل" با شواهد علمی در مورد خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی به دانش آموزان و معلمان و جرقه موج دوم Covid-19.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ Covid-19 جلسه نخست وزیر ساخته شده آن روشن بود و قصد خود را برای بازگشایی اوایل سال تنظیمات مانند مهد کودک و همچنین پذیرش و یک سال و شش از مقدماتی از اولین دوشنبه در ماه ژوئن به عنوان او حرکت می کند و کشور را به مرحله 2 از استراتژی خروج از مستند. در secondaries سال 10 و 12 را شروع جلسات با معلمان از 15 ژوئن.

همه فرزندان کارکنان و پدر و مادر قادر خواهد بود برای دسترسی به کروناویروس آزمون اگر آنها نمایش علائم, او گفت:.

اما پاتریک روچ دبیر آموزش اتحادیه NASUWT گفت: آقای جانسون تا به حال موفق به اطمینان پدر و مادر و معلمان است که باز شدن مدارس تا اوایل امن خواهد بود و تا به حال برنده "اعتماد و اعتماد به نفس آموزش حرفه ای" برای برنامه های خود را.

او گفت: "هیچ معلم یا کودک باید انتظار داشت برای رفتن به مدارس تا زمانی که آن را می توان نشان داد که آن را بی خطر است برای آنها را به انجام این کار است."

PM اذعان کرد که از آن خواهد شد ممکن است برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله قوانین اولیه در کلاس های درس و acknowleged که برخی از مدارس خواهد بود قادر به باز کردن درهای خود را به جدول زمانی او تعیین کرده است.

پیشنهاد بازگشایی مواجه شده است و گسترده اپوزیسیون از اتحادیه های کارگری و برخی از شوراها از جمله لیورپول و Hartlepool که باید گفت: مدارس خود باقی خواهد ماند و بسته به جز برای کودکان آسیب پذیر و فرزندان کارگران مشاغل کلیدی که قادر به پیدا کردن جایگزین مهد کودک.

اعلام این خبر که دولت پیش رفتن با وجود این نگرانی ها آمد و به عنوان آقای جانسون در تلاش برای منحرف کردن توجه از جنجال بر سر دستیار ارشد خود را Dominic کامینگز " آشکار نقض مستند قوانین.

نخست وزیر ساخته شده روشن است که او اخراج کامینگز که سفر 260 مایل در سراسر کشور به یک خانه در نزدیکی پدر و مادر خود را در دورهام در زمانی که همسر خود را در حال حاضر بیمار با کوروناویروس.

آقای جانسون گفت که تصمیم رسمی در حال حرکت به مرحله دو از کاهش مستند می آیند از پایان مهلت قانونی پنج شنبه به صورت یک هفته بررسی مستند زمانی که دولت نیز مجموعه ای از ارزیابی خود از آن پنج آزمون برای کاهش محدودیت ها و ارائه جزئیات تغییرات احتمالی در قوانین غیر ضروری مغازه ها.

اما او بدون شک این است که بیش از یک تشریفات گفتن روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه: "امروز من می توانم تایید می کنند من معتقدم ما می خواهد در یک موقعیت برای حرکت به مرحله دوم از طرح ما. به عنوان بخشی از گام دوم ما مجموعه ای از برنامه به صورت مرحله به مرحله بازگشایی مدارس به این دلیل که آموزش و پرورش کودکان ما بسیار مهم است برای رفاه خود و سلامت خود را در آینده بلند مدت و برای عدالت اجتماعی است.

"در خط با این روش گرفته شده در بسیاری از کشورهای دیگر ما می خواهیم شروع به گرفتن فرزندان ما را به کلاس درس در راه است که به عنوان کنترل و به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است."

Dr Roach پاسخ داد: "نخست وزیر این نمایشگر از عزم راسخ برای مطبوعات پیش با گسترده تر بازگشایی مدارس از 1 ژوئن به طور جدی در تقابل با شواهد علمی منتشر شده به تاریخ و عمیق نگرانی های ابراز شده توسط مدارس و معلمان و پدر و مادر.

"دولت هنوز به اطمینان پدر و مادر و معلمان است که باز شدن مدارس از 1 ژوئن امن خواهد بود و در حال حاضر به نظر می رسد به قبول است که بسیاری از مدارس را نمی خواهد بود قادر به بازگشایی در آن تاریخ است. دولت را به رسمیت بشناسد که این اعتماد و اعتماد به نفس از آموزش حرفه ای.

"با وجود دولت اظهارات خط پایین این است که هیچ معلم یا کودک باید انتظار داشت برای رفتن به مدارس تا زمانی که آن را می توان نشان داد که آن را بی خطر است برای آنها را به انجام این کار.

"نخست وزیر به درستی بر اهمیت پایین آوردن R نرخ کمتر از 1 اما شواهد منتشر شده تا به امروز توسط مریم گلی است بی نتیجه وقتی که می آید به این سوال که آیا گسترده تر بازگشایی مدارس می تواند کمک به موج دوم Covid-19 عفونت.

"نخست وزیر نیز به درستی روشن ساخته است که او می خواهد همه کسب و کار به Covid-امن. اما در حالی که publishing limited اختیاری راهنمایی برای مدارس, دولت هنوز روشن ساخته استانداردها برای تضمین این که تمام مدارس خواهد بود Covid-secure زمانی که آنها بازگشایی شده است.

"معلمان و عمومی باید متقاعد شده است که این اقدامات توسط دولت نمی خواهد در معرض خطر قرار داده سلامت و ایمنی معلمان کودکان و یا عموم مردم است."

(PA)

سخنگوی انجمن ملی معلمان سر گفت: آقای جانسون نشان داده بود "یک اشاره از یک تن واقعی تر گسترده تر در مدرسه بازگشایی" در نظر او.

"که نخست وزیر اذعان دارد که انعطاف پذیری را نه تنها ممکن بلکه لازم خواهد بود که به استقبال گفت:" NAHT. "ما شما را نخست وزیر خود را کلمه ای که به مدارس اجازه خواهد داشت به واکنش نشان می دهند به محلی خود را با شرایط و نمی خواهد مجبور به باز کردن یا تنبیه کنید اگر اقدام مناسب و احتیاط. ما توجه داشته باشید که تصمیم نهایی در آوردن مدارس خارج از مستند است که هنوز هم می شود ساخته شده در 28 مه."

وزیر آموزش و پرورش گاوین Williamson ادامه خواهد داد و به مشورت با آموزش های مقامات محلی و رهبران مدرسه در طول هفته آینده گفت: آقای جانسون.

او افزود: "من فکر می کنم مهم است که برای ما به روشنی در مورد اهداف دولت در حال حاضر به طوری که معلمان و والدین می توانند طرح را به صورت جدی برای مدارس به باز کردن یک هفته در روز دوشنبه."

نخست وزیر گفت که طیف وسیعی از اقدامات حفاظتی را گرفته و به حداقل رساندن خطرات از جمله مبهوت رها کردن و انتخاب کردن بار می شکند و lunchtimes; کاهش اندازه کلاس ها و نگه داشتن کودکان در گروه های کوچک است که نمی معاشرت با یکدیگر; کاهش استفاده از آیتم های به اشتراک گذاشته شده و استفاده از فضای خارج است.

اما او اعتراف کرد: "البته ما می دانیم که کامل اجتماعی فاصله ممکن است به خصوص زمانی که آموزش فرزندان جوان است."

او گفت که دانش آموزان مدارس متوسطه در سال 10 و 12 که در حال آماده شدن برای مهم امتحانات سال آینده حضور در مدرسه در گروه حدود یک چهارم از یک سال دانش آموزان در هر زمان.

کودکان را نیز تشویق به سفر در حمل و نقل عمومی که در آن ممکن است در خط با توصیه به مردم گسترده تر است.

تصمیم گیری در بازگشایی مدارس در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی که یک ماده برای تفویض دولت با هیچ کدام رود به منظور بازگشت به کلاس های درس به عنوان اوایل به عنوان 1 ژوئن.

Nicola Sturgeon گفت: مدارس در اسکاتلند آغاز خواهد شد بازگشایی از 11 مرداد با استفاده از یک "حاوی مدل" شامل بخشی از زمان تحصیل در مدرسه همراه با برخی از آموزش در خانه است. در ایرلند شمالی, کودکان در نظر گرفته شده برای راه اندازی مجدد کلاس های مرحله ای پایه و اساس در سپتامبر اگر به اندازه کافی پیشرفت ساخته شده است در مهار coronavirus. ویلز انتظار می رود که دولت مجموعه ای از برنامه های خود را تا پایان هفته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب