مجری بی بی سی با استفاده از n-word در گزارش 'نژادی انگیزه' بریستول hit-and-run در NHS کارگر

یک مجری بی بی سی به تکرار بدون سانسور نژادپرستانه لکه دار کردن در حالی که گزارش در مورد آنچه پلیس بر این باورن

توسط SALAMNEWWS در 8 مرداد 1399

یک مجری بی بی سی به تکرار بدون سانسور نژادپرستانه لکه دار کردن در حالی که گزارش در مورد آنچه پلیس بر این باورند شده اند به دلیل انگیزه و زخمی در حمله یک جوان NHS کارگر در بریستول.

یک هوندا بود, عمدا محور به ناشناس 21 ساله در نزدیکی Southmead بیمارستان را ترک می کرد کار گذشته بعد از ظهر چهارشنبه پرتاب او را از پیاده رو به نزدیکی باغ با توجه به شهود.

دو مرد بنا به گزارش فریاد زد نژادپرستانه سوء استفاده او را قبل از فرار از صحنه حمله که در آن پلیس می گویند این مرد جوان می تواند کشته شده اند. او دچار یک پای شکسته و بینی و cheekbone و نیاز به جراحی پلاستیک به صورت و پا.

در حالی که رله چه وحشت شاهدان گفته شنیده عاملان فریاد آنها به عنوان فرار, BBC امور اجتماعی خبرنگار فیونا Lamdin که سفید است, روایت قبل از ثبت بخش: "فقط به شما هشدار می دهند شما در مورد شنیدن بسیار توهین آمیز و زبان.

"از آنجا که به عنوان مردان فرار آنها پرتاب نژادی, سوء استفاده, در تماس تلفنی با یک n*****."

بی بی سی هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در تصمیم خود را به استفاده از کلمه.

این تصمیم شامل لکه دار بدون سانسور جلب محکومیت از بینندگان در رسانه های اجتماعی.

"بی بی سی اخبار را فقط با استفاده از N***** بدون bleeping غیر سانسور در طول روز تلویزیون. به عنوان خوانده شده توسط یک روزنامه نگار. وحشتناک تصمیم سرمقاله ایم" آوا Santina یک تولید کننده در LBC.

آزاد چند رسانه ای روزنامه نگار Zab Mustefa نوشت: "من فقط تعجب که چرا شما فکر می کنید که قابل قبول است به رها کردن n-کلمه در گزارش خود در بی بی سی چه خبر ؟ شما نمی توانید یادداشت? غیر سیاه مردم هرگز نمی تواند می گویند که کلمه حتی هنگامی که توصیف یک نژادپرست حادثه است."

یکی دیگر از کاربر توییتر نوشت: "در واقع نمی توانم باور کنم که آنها فقط تکرار n-word در محلی اخبار بی بی سی در یک گزارش در مورد حمله نژادپرستانه. حتی با یک هشدار وجود دارد هر گونه نیاز به آن را می گویند? آن را بسیار آسان به اشاره در آنچه گفته شد بدون استفاده از کلمه" پس از آن پخش در محلی اخبار بی بی سی در روز سه شنبه.

پس از حمله ایوان و سامرست پلیس گفت: هیچ شواهد نشان می دهد یک خطر گسترده تر به مردم است. نیروی بازیافت ماشین استفاده می شود در این حمله است و بررسی فیلم دوربین مدار بسته.

در بیانیه ای پس از حمله مرد جوان گفت: "من احساس نمی امن برای پیاده روی بیرون و من نمی توانم فوتبال بازی ضبط موسیقی من رفتن به ورزشگاه و یا حتی خواب – من باید سعی کنید به خواب نشسته ،

"من خوش شانس برای زنده ماندن است. من می خواهم به مطمئن شوید که آن را نمی کند اتفاق می افتد به یک فرد دیگر است. من می خواهم برای بالا بردن آگاهی در مورد نژادپرستی و من می خواهم مردم برای جلوگیری از این نفرت است. این مردان و این حمله را نشان نمی بریستول. بریستول ساخته شده است تا بسیاری از جوامع مختلف و من می دانم که بسیاری از مردم است."

او افزود: "ما را به گزاف گویی به عنوان یک خانواده و این ما را قوی تر. ما نمی خواهد اجازه دهید متنفر برنده شوید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب