مقامات باید عذر خواهی برای 'زانو در گردن' بازداشت وکیل می گوید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 28 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مقامات باید به طور رسمی عذرخواهی به مردی که فیلم برداری شفاعت با یک افسر پلیس به "get off my گردن" وکیل او گفته است.

مارکوس Coutain, 48, بود, دست به دستبند و به زور کردن در پیاده رو پس از متوقف شدن در Islington شمال لندن در روز پنج شنبه شب.

یک شهری افسر پلیس متوقف شده است و دیگر قرار داده شده در محدود وظایف و شیوه دستگیری در حال حاضر در حال بررسی توسط دفتر مستقل برای پلیس انجام (IOPC).

آقای Coutain شد متهم با در اختیار داشتن یک چاقو و به نظر می رسد در بازداشت در Highbury گوشه دادستانی دادگاه در روز شنبه بعد از ظهر.

دادگاه شنیده پلیس معتقد بودند آقای Coutain همسان شرح یک مظنون در یک حمله در Isledon جاده ها است.

با این حال وکیل او تیمور رستم ادعا کرد آقای Coutain ابتدا جستجو برای مواد مخدر و حمل چاقو قانونی برای تعمیر دوچرخه خود را.

صحبت های خارج از دادگاه آقای رستم در مقایسه با استفاده از زانو به ما در مورد جورج فلوید که پس از یک افسر زانو در گردن خود را به مدت هشت دقیقه در ماه مه. فیلم که موجب دستگیری در سراسر جهان علیه نظام نژادپرستی و خشونت پلیس.

او به خبرنگاران گفت: "اساسا آقای Coutain متوقف شد و جستجو برای امور که برای او نیست متهم شده است.

"این است که استفاده از آنچه که من را به عنوان نیروی بیش از حد یک زانو قرار می گیرد در گردن او ... منابع که آینه دقیقا چه اتفاقی افتاده است به جورج فلوید در امریکا است.

"مرد گفت:" من نمی توانم نفس بکشم' و 'دریافت زانو خود را خاموش گردن من' در حالی که او در حال حاضر دستبند به دست و در حالی که او در مهار توسط دو افسر پلیس."

او گفت که آقای Coutain دچار "خوشبختانه حداقل" آسیب به مچ دست و گردن و اضافه کرد: "خوشبختانه آن نمی تواند منجر به عواقب غم انگیز است که ما در امریکا است."

آقای Coutain بود "بسیار مضطرب و بسیار اشتباه و کاملا مطمئن نیست که چرا او هدفمند در این راه" آقای رستم اضافه شده است.

"من امیدوارم که اتفاق می افتد این است که تاج دادستان خدمات به درستی بررسی این مورد قبل از آن و رها کردن اتهامات و ارائه رسمی عذرخواهی به آقای Coutain برای انجام آن شهری افسران."

فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه شب نشان داد که دو افسر برگزاری یک دستبند سیاه و سفید مردی که شنیده می شود فریاد می زدند: "دست از من ... دست از سر من گردن من انجام نداده اند هر چیزی را اشتباه می کنید گردن من."

معاون کمیسر آقا استیو خانه در توصیف این فیلم به عنوان "عمیقا نگران کننده" و گفت: برخی از تکنیک های که "نه تدریس در آموزش پلیس", او را ناشی از "نگرانی".

آقای Coutain نشان داد که نه گناه به اتهام داشتن چاقو و پرونده او فرستاده شد به Snaresbrook تاج دادگاه برای جلسه بعدی در تاریخ 17 اوت.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de