حداقل 8 مرده نزدیک به 1000 بیمار پس از شیمی نشت گاز در هند کارخانه

یک ماده شیمیایی گاز به بیرون درز از یک کارخانه صنعتی در جنوب هند در اوایل روز شنبه ترک از مردم در تلاش برای نف

توسط SALAMNEWWS در 18 اردیبهشت 1399

یک ماده شیمیایی گاز به بیرون درز از یک کارخانه صنعتی در جنوب هند در اوایل روز شنبه ترک از مردم در تلاش برای نفس کشیدن و سقوط در خیابان ها به عنوان آنها سعی به فرار. حداقل هشت نفر کشته و نزدیک به 1000 دچار مشکلات تنفسی و دیگر واکنش های.

مدیر Vinay Chand گفت: چند نفر غش در جاده ها شدند و با عجله به بیمارستان در ویساکاپاتنام شهر در آندرا پرادش. مرده شامل 8 ساله.

کمیسر پلیس R. K. مینا گفت: یک نفر فوت کرد که او را به سقوط کرد و در حالی که در حال اجرا به دور از گیاه و فرد دیگری پس از درگذشت او شروع به پریدن کرد از داستان دوم از خانه خود را به فرار کنند. دیگران درگذشت در بیمارستان.

ادامه مطلب: حداقل 2 مرده پس از انفجار عظیم ریپ از طریق ساختمان در تگزاس

او همچنین گفت: نزدیک به 100 نفر در بیمارستان بستری شد, در شرایط با ثبات با هیچ تهدیدی برای زندگی خود را. از نشت گاز در کارخانه متوقف شده است و هوا روشن بود او اضافه شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مصنوعی شیمیایی استایرن درز کرده از LG پلیمرهای گیاهی که کارگران در حال آماده شدن برای راه اندازی مجدد پس از آن بسته شد در طول coronavirus مستند Chand گفت. گاز به بیرون درز پس از یک آتش سوزی آغاز شد و از آن زمان شده است خاموش, او گفت:.

نزدیک به 1000 نفر در مساحت 3 کیلومتر (1.8 کیلومتر) شکایت از مشکلات تنفسی و سوزش در چشم خود, او گفت:.

محققان بررسی علل انفجار در Durham, NC
محققان بررسی علل انفجار در Durham, NC

مقامات اعزام 25 دستگاه آمبولانس برای انتقال بیمار به بیمارستان و دیگران دور از محل حادثه.

مینا گفت: نزدیک به 3000 نفر تخلیه شدند از یک روستا در نزدیکی کارخانه.

تصاویر تلویزیونی نشان داد مردم دروغ گفتن در خیابان ها پس از سقوط در حالی که در تلاش برای فرار.

یک شاهد عینی گفته است که " در مجموع وحشت به عنوان یک مرطوب کننده مانند گاز احاطه این منطقه است. "مردم احساس نفس در خانه های خود و تلاش برای فرار. تاریکی اضافه شده به سردرگمی گفت:" یک کانال تلویزیونی. نام خود را wan't داده شده توسط کانال.

ادامه مطلب: 1 مرده پس از نشت گاز انفجار سطوح ساختمان در کارولینای شمالی

Srijana Gummala محلی شهرداری کمیسر گفت: آب اسپری در منطقه برای به حداقل رساندن تاثیر این گاز است. "از طریق سیستم آدرس عمومی مردم خواسته شده است که به استفاده از مرطوب ماسک," او گفت:.

LG Chem که کره جنوبی مبتنی بر صاحب LG پلیمرها در بیانیه ای گفت که نشت شده و تحت کنترل در آورد و آن را در حال بررسی چگونگی نشت رخ داده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"ما در حال حاضر در حال ارزیابی میزان خسارت در شهروندان در شهر و در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم برای محافظت از ساکنان و کارکنان با همکاری سازمانهای مرتبط با" LG Chem گفت.

ادامه مطلب: ایالات متحده به نظر می رسد به لغو مقررات در نشت متان از نفت و گاز امکانات

یک شرکت رسمی در سئول گفت: به طور جداگانه بیاورد و کارخانه به حالت تعلیق در آمد چرا که از مستند اقدامات ناشی از شیوع کروناویروس در زمان حادثه.

هند تحمیل سخت در سراسر کشور مستند در 25 مارس به کنترل گسترش coronavirus. اقدامات بودند کاسته روز دوشنبه اجازه می دهد محله مغازه ها و واحدهای تولیدی به بازگشایی برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی.

هند تا کنون گزارش شده که نزدیک به 50000 ویروس موارد با 14,183 بهبود و 1,694 مرگ و میر.

—با فایل های از رویترز

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن