استخر های پیش ساخته

از این نوع استخرها علاوه بر استفاده در خانه و ویلا میتوان برای پرورش ماهی یا جمع آوری آب باران استفاده کرد. ش

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از این نوع استخرها علاوه بر استفاده در خانه و ویلا میتوان برای پرورش ماهی یا جمع آوری آب باران استفاده کرد. شما در استخرهای قدیمی علاوه بر هزینه های هنگفت ساخت، برای نگهداری و تعمیر نیز باید هزینه زیادی پرداخت میکردید، اما نگهداری این استخرها بسیار پایینتر است. هر کدام از این عوامل، به نحوی خاص بر روی هزینه نهایی تاثیر گذار خواهند بود. استخر شنا با بودجه کم : اگر به دنبال ساخت یک استخر با بودجه کم هستید استخرهای پیش ساخته شنا حال چه از نوع برزنتی و یا استخر پیش ساخته شنا فایبرگلاس می توانند گزینه ایده آلی برای شما باشند ، در قیمت گذاری این نوع استخرها عوامل بسیار زیادی تاثیر گذارخواهند بود شاید در ایتدا فکر کنید که تنها با توجه به شکل و اندازه ان ها قیمت گذاری می شوند اما باید عرض کنیم که شکل و اندازه استخرهای پیش ساخته تنها عواملی نیستند که بر قیمت استخر پیش ساخته شنا تاثیر می گذارد بلکه قیمت استخر پیش ساخته شنا نیز به عواملی همچون متریال استفاده شده با توجه به نوع استخر نیز بستگی دارد به طور مثال قیمت استخر فایبرگلاس دوبرابر و یا بیشتر از استخرهای برزنتی می باشد، در کنار این عامل مصالحی که در ساخت استخر پیش ساخته شنا شما استفاده می شود را نباید نادیده گرفت هر چه این مصالح و متریال استفاده شده بهتر باشد در واقع قیمت استخر پیش ساخته شنا نیز بیشتر خواهد بود، در کل می توان نتیجه گرفت که اندازه استخر شما و محل نصب ان بیشترین تاثیر را در قیمت گذاری و نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته شنا شما خواهد داشت بهتر است برای اطلاع دقیق تر از قیمت استخر پیش ساخته شنا برزنتی و فایبرگلاس در همین وب سایت در دسته بندی استخر پیش ساخته شنا محصولات را مشاهده نمایید و از قیمت ها اطلاع یابید و یا برای مشاوره و خرید استخر پیش ساخته شنا می توانید با ما تماس بگیرید.

Th is has been generated  wi​th the help of  GSA  Conten t Gene​ra to​r  DE​MO .

اگر به دنبال ساخت یک استخر با بودجه کم هستید استخرهای پیش ساخته شنا حال چه از نوع برزنتی و یا استخر پیش ساخته شنا فایبرگلاس می توانند گزینه ایده آلی برای شما باشند ، در قیمت گذاری این نوع استخرها عوامل بسیار زیادی تاثیر گذارخواهند بود شاید در ایتدا فکر کنید که تنها با توجه به شکل و اندازه ان ها قیمت گذاری می شوند اما باید عرض کنیم که شکل و اندازه استخرهای پیش ساخته تنها عواملی نیستند که بر قیمت استخر پیش ساخته شنا تاثیر می گذارد بلکه قیمت استخر پیش ساخته شنا نیز به عواملی همچون متریال استفاده شده با توجه به نوع استخر نیز بستگی دارد به طور مثال قیمت استخر فایبرگلاس دوبرابر و یا بیشتر از استخرهای برزنتی می باشد، در کنار این عامل مصالحی که در ساخت استخر پیش ساخته شنا شما استفاده می شود را نباید نادیده گرفت هر چه این مصالح و متریال استفاده شده بهتر باشد در واقع قیمت استخر پیش ساخته شنا نیز بیشتر خواهد بود، در کل می توان نتیجه گرفت که اندازه استخر شما و محل نصب ان بیشترین تاثیر را در قیمت گذاری و نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته شنا شما خواهد داشت بهتر است برای اطلاع دقیق تر از قیمت استخر پیش ساخته شنا برزنتی و فایبرگلاس در همین وب سایت در دسته بندی استخر پیش ساخته شنا محصولات را مشاهده نمایید و از قیمت ها اطلاع یابید و یا برای مشاوره و خرید استخر پیش ساخته شنا می توانید با ما تماس بگیرید.

بعضی از استخر های پیش ساخته قابلیت پرورش ماهی های منحصر به فردی را دارند . همچنین استخرهای پیش ساخته پرورش ماهی اینتکس معمولا دارای پمپ تصفیه های شنی می باشند که این پمپ های تصفیه دارای توان های مختلفی نیز می باشند که بسته به ابعاد استخر ظرفیت های این پمپ ها نیز متغیر هستند . استخر فایبر گلاس از رزین و الیاف خاص تولید میشوند و ابعاد و شکلهای مختلفی هم دارند. توجه داشته باشید که برای خرید استخر پیش ساخته اصلی اینتکس و استخر فایبر گلاس حتما از نمایندگی های مجاز محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید و از اورجینال بودن محصول اطمینان حاصل کنید و بارکد حک شده بر روی بسته بندی و روی بدنه استخر را چک کنید و از شرکت اصلی اینتکس در آمریکا استعلام بگیرید . در نگاه اول شاید قیمت یک استخر بتنی و فایبر یکسان باشد اما طولاني مدت با توجه به تفاوت شیمیایی و تعمیر و نگهداری استخر فایبر گلاس به صرفه تر است، زيرا استخر پيش ساخته فايبرگلاس آب بند دائم است و به هيچ وجه نشتي ندارد.

استخرهاي پيش ساخته فايبرگلاس كاملا اين مشكل را حل كرده اند، زيرا اين استخرها براي نصب و راه اندازي فقط به 4 تا 7 روز زمان نياز دارند. یک لوله کش بی تجربه می تواند قبل از اتمام کار، استخر شما را بهم بریزد. باید قبل از قرار دادن در محل مورد نظر، گود برداری و تمهیدات لازم صورت گیرد. و شرایط تفریحات آبی، آبدرمانی، ورزش، تمدد اعصاب و راحتی خیال، محل بازی و تفریح را برای همه اعضای خانواده مهیا میسازد و به دلیل داشتن سطحی یکپارچه، یکنواخت و منعطف تر نسبت به استخرهای بتنی برای کودکان از امنیت بالایی برخوردار است. نصب کردن این استخرها حدود دو ساعت زمان میخواهد و بعد از نصب شما میتوانید استخر را آب گیری نمایید. 4. ضخامت این نوع استخر در حدود 12 سانتی متر میباشد در صورتی که ضخامت استخر های بتنی، حدودا 20 سانتی متر میباشد. عدم نیاز به تغییر پوشش تا مدت طولانی: تا حدود ده سال نیاز به تغییر پوشش ندارند. اجرا و نصب آسان: نیاز به ابزارهای مختلف و خاص و یا تخصص بسیار زیاد نیست. هیچ کس نمی خواهد زمانی که اقدام به ساخت استخر می کند 2 ماه یا بیشتر جهت ساخت استخر صرف شود.

مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402