اپل بازی: 8 بازی ما نمی توانیم صبر کنید تا بازی - CNET

این ال نیز در آینده بر PS5 در این فصل تعطیلات. این ال/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET این داستان بخشی از CNET را

توسط SALAMNEWWS در 20 تیر 1399
pathless

این ال نیز در آینده بر PS5 در این فصل تعطیلات.

این ال/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

این داستان بخشی از CNET را پوشش اپل بازی های آنلایناز جمله منحصر به فرد برای اولین بار به نظر می رسد ما در برخی از خدمات را با مشخصات بالا بازی های جدید.

اپل اشتراک بازی های موبایل خدمات بازی های آنلاین اپل منتشر کرده است بیش از 120 بازی به بازی در سراسر آی فون, اپل, مک و اپل تلویزیون پس از راه اندازی آن هشت ماه پیش. برخی از بازی برک آوت در $4.99 (£4.99 AU$7.99) یک ماه سرویس شامل مسحور جهان, که در آن کارت های پاییز و Shinsekai: به اعماق.

اپل بازی شده است به طور پیوسته با انتشار بازی های جدید هر هفته یا بیشتر و به روز رسانی به دیگران است. حتی اگر بازی خدمات انباشته قابل توجه فروشگاه های ما هنوز هم در انتظار برخی از بزرگترین عناوین وعده داده شده در راه اندازی. در اینجا این بازی ها که اعلام شد در راه اندازی است که ما نمی توانیم صبر کنید برای بازی هنگامی که آنها در دسترس است.

حیله گر فرار

توسعه دهنده: آناپورنا تعاملی

artful-escape-2.png
حیله گر فرار/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

حیله گر فرار داستان نوجوان نابغه گیتار فرانسیس Vendetti. در شب اول خود عملکرد فرانسیس می یابد خود را در یک راستا تلاش خود کشف. در طول راه او جنگ مرده عامیانه و افسانه ها و در زمان تخیل خود را.

حیله گر فرار اعلام شد برای اولین بار در E3 سال 2017 و ذکر شده بود در اپل بازی های آنلاین ترکیب سال گذشته است. این X019 تریلر وعده های رنگارنگ نئون, موسیقی side-scroller.

جعبه پروژه

توسعه دهنده: Aquiris

box-project
MrMacRight در یوتیوب/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

هنگامی که جعبه پروژه اعلام شد برای اپل, گذرگاه طاقدار وجود ندارد بسیاری از اطلاعات در دسترس از یک عکس از یک جعبه مقوا. اطلاعات است که هنوز هم پراکنده آنلاین, اما CNET رسیده به برزیل استودیو بازی Aquiris برای اطلاعات بیشتر. یک ویدیو از YouTuber MrMacRight نشان داد فقط چند ثانیه از جعبه پروژه در اوایل ماه ژوئن و پیشنهاد نام ممکن است یک عنوان کار. تصاویر شبیه به سبک قرون وسطی با یک رشته مانند شخصیت دارای حق اعمال شمشیر در حالی که مبارزه با کمی اجنه سبز.

وارد ساخت

توسعه دهنده: بخشنامه ها

apple-introduces-apple-arcade-enter-the-construct-03252019
اپل

هنوز بسیاری از جزئیات در دسترس بود در مورد وارد ساخت در سال گذشته به جز آن که انتظار می رود در بازی های آنلاین اپل راه اندازی. در آن زمان, تصاویر و ویدئوها نشان داد که بازی به عنوان یک بازی اول شخص sci-fi shooter. از آن شده است وجود دارد کمی به هیچ اطلاعاتی در مورد وارد ساخت به طوری که آن را ممکن است آن را گرفته و در یک نام جدید و یا لغو شده است. CNET رسیده به بخشنامه ها و ما را به روز رسانی زمانی که ما گوش به عقب.

Fantasian

توسعه دهنده: Mistwalker

d2orunpucait0-u
Mistwalker

Fantasian خالق Hironobu Sakaguchi یک متفکر چند آر پی جی از جمله Final Fantasyپست به روز رسانی در مورد آینده JRPG بازی نسبتا به طور منظم در Twitter, Facebook و Instagram. اگر شما هیجان زده در مورد Fantasian شما می توانید از طریق Sakaguchi رسانه های اجتماعی و یک نگاهی به بازی مفهوم هنر و صنایع dioramas به عنوان آنها در حال ساخته شده است. Mistwalker ارسال شده طرح های جدید شهر En Magitech کارخانه در ماشین, شهرستان, پایگاه های مخفی و آب شهر ونک از بازی.

سواری مجانی

توسعه دهندگان: Mad مورد پانداها

hitchhiker
سواری مجانی/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

سواری مجانی رمز و راز بازی پازل که در آن شما بازی به عنوان سواری مجانی که نمی به یاد داشته باشید هر چیزی در مورد هویت گذشته خود و یا مقصد خود را. شما را با پنج درایور های مختلف و انتخاب را در مکالمات است که می تواند به شما کمک کند به یاد داشته باشید خود را ، حل پازل زیست محیطی نگه داشتن یک چشم را برای یافتن سرنخ هایی در همه جا و ایجاد اتحاد-اما به یاد داشته باشید که هیچ چیز از آنچه در آن به نظر می رسد.

این ال

توسعه دهندگان: ماهی مرکب غول پیکر

pathless
این ال/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

این ال یکی از پیش بینی ترین بازی های در حال آمدن به اپل بازی. شما بازی به عنوان شکارچی وظیفه مبارزه با یک نفرین تاریکی و فاسد ارواح خود را با عقاب همراه است. کشف زیبا و مه آلود جنگل ها در یک جزیره جادویی حل پازل و مبارزه با جنگ است. این ال است را دنبال کنید تا به استودیو قبلی بازی Abzû. شما همچنین قادر خواهید بود به بازی ال در آینده PS5.

Proxi

توسعه دهندگانرا رایت و گالیم هنرمندان

proxi
تیم Proxi/توییتر

Proxi یک هوش مصنوعی شبیه سازی بازی از The Sims خالق را رایت. این بازی ساخته شده است از این بازیکن را در خاطرات با استفاده از آنها به عنوان بلوک های ساختمان در جهان 3D. به جای ایجاد یک شهر یا یک خانه به عنوان بازیکن را در سیمز Proxi مدل مغز است. شما می توانید خاطرات و میلیون ها نفر به هم پیوسته از مفاهیم با توجه به وب سایت.

نهایی رقبا: دادگاه

توسعه دهنده: Bit سرخ

ultimate-rivals-the-court
کمی سرخ/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

این یک پیگیری بازی به سال گذشته نهایی رقبا: میدان یخ بازی. در ماه دسامبر گذشته اپل عرضه نهایی رقبای حق رای دادن در بازی جایزه. آینده تکرار این بازی می تواند, فوتبال, فوتبال یا بیس بال برای اپل بازی.

چند شایعه بازی

در اوایل ماه ژوئن ویدئو YouTuber MrMacRight ذکر Necrobarista از مسیر 59 بازی به عنوان یک آینده ممکن است علاوه بر این به اپل بازی های آنلاین کتابخانه. Necrobarista یک بازی در مورد مرده داشتن یک, شب گذشته به ممزوج شدن با زندگی و تنظیم شده است به بیرون آمدن بخار به عنوان به خوبی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب