کوروناویروس: داوطلبان لیورپول اعتبار خود را برای مهار خروش محلی در Covid-19 مورد

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

ساکنان محله لیورپول گفته اند که شیوع ویروس کورونا ویروس توسط یک روش چکمه های به رهبری محلی در زمین مهار شده است.

طرح اقدام در منطقه پرنسس پارک از 31 جولای پس از بخش ثبت نیمی از افزایش موارد تایید شده در سراسر شهرستان هفته قبل تنظیم شد.

داوطلبان جامعه به درب به درب برای بالا بردن آگاهی از در دسترس بودن تست و برای ترویج پیام های کلیدی بهداشت عمومی، در حالی که پاپ آپ پیاده روی در مرکز آزمون راه اندازی شد.

اقدامات دیگر محدودیت هایی را در بازدید از خانه به خانه، تجمعات و رویدادهای عمومی برنامه ریزی شده در منطقه به حالت تعلیق در می آورید و می دید ساختمان های جامعه بسته باقی می ماند.

در مجموع 14 مورد از 20 تا 27 جولای تایید شد که به 18 هفته بعد افزایش یافته بود، اما در هفته تا 11 اوت، تعداد موارد تایید شده به تنها پنج مورد سقوط کرد.

اکنون نامه هایی به خانوارهای محلی فرستاده شده است تا تایید کنند که یک شبه فاصله اجتماعی باقی می ماند و بازدید از یک خانه دیگر باید از شنبه اجازه داده شود.

ساختمان های جامعه می توانند بازو باز و تجمع اترات در فضای باز، ارائه ارزیابی خطر انجام شده است، در حالی که ملاقات در فضای باز با ساکنان خانه مراقبت می تواند از سر گرفته شود.

مت اشتون، مدیر بهداشت عمومی لیورپول در این مورد می گوید: «آنچه ما در پارک پرنسز به دست آوردیم، نشان داده است که ارزش تیم های محلی قادر به اقدام سریع و استفاده از دانش محلی که دارند، به بهترین شکل ممکن صورت می دهد.

هر قطعا می تواند احساس غرور از آنچه به دست آمده است و دانستن این رویکرد کار می کند به ما اعتماد به نفس می دهد اما آن را اجازه نمی دهد که ما را به ناهمدم.

ما یک شیوع بیماری را در بر داشتیم اما ویروس از بین نرفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>