‘عمیقا در مورد’: تنها بیش از نیمی از بریتن ها متعهد به مصرف واکسن کوروناویروس, مطالعه می یابد

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

تنها بیش از نیمی از بریتن ها متعهد به مصرف یک واکسن کوروناویروس هستند، با توجه به تحقیقات جدید که به عنوان “عمیقا در مورد”.

مردم مخالف با ماسک پوشیدن، کسانی که دانشمندان بی اعتماد، و افرادی که معتقدند “سر و صدا بیش از حد در مورد همه گیر ساخته شده است” به احتمال زیاد به امتناع، آن را پیدا می کند.

بیشتر جوانان نیز با رد کردن این مشکل – با 22 درصد از زیر 34 سال می گویند که قطعا خواهد شد، و یا به احتمال زیاد، در مقایسه با تنها 11 درصد از افراد بین 55 تا 75 سال است.

نویسنده این مطالعه، توسط کینگ کالج لندن (KCL)، هشدار داد که “تئوری های توطئه و بی اعتمادی به دولت، اقتدار و علم” می تواند بهترین شانس شکست Covid-19 را تضعیف کند.

پروفسور بابی دافی، مدیر موسسه سیاست KCL می گوید: «سوء برداشت ها در مورد واکسن ها از مستقیم ترین باورهای آسیب زا ما هستند و آنها به وضوح در اهداف مردم در طول بحران کوروناویروس تاثیر گذار هستند.

واکسن ها یکی از بزرگترین دستاوردهای ما هستند، و ایمان زیادی وجود دارد که ما در نهایت یکی برای Covid-19 توسعه می کنیم – اما هنوز هم بیشتر باید متقاعد شود که چقدر برای پایان دادن به این بحران مهم است.”

گیدئون اسکینر، مدیر تحقیقات در نظرسنجی ها ایپسوس موری، گفت که کمی بیشتر از بریتن ها به نظر می رسد که برای پذیرش یک واکسن Covid-19 از یکی برای آنفولانزای فصلی، اما گفت که نتایج “هنوز عمیقا در مورد”.

دانشمندان معتقدند که حداقل 70 درصد از جمعیت نیاز به واکسن برای ارائه “مصونیت از هردو” که آن را فکر می شود کشور را به حالت عادی است.

امیدها در حال افزایش است که یک ضربه در دسترس خواهد بود در سال آینده, پس از محاکمه در دانشگاه آکسفورد تولید پاسخ ایمنی بدن در داوطلبان, اگر چه معلوم نیست که چه مدت که در داخل بدن طول خواهد داشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>